ברוכים הבאים, אורח

אני להיות ספונסר???
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: אני להיות ספונסר??? 440 צפיות

אני להיות ספונסר??? לפני 9 שנים, 10 חודשים #66401

• avi408
  • דירוג כסף
אני עובר תקופה לא קלה בבית ובהחלמה אשתי שעד עכשיו לא חשדה בכלום מתחילה לשאול שאלות....אבל זה לא הנושא שאני כותב עליו גם הגעגועים לימים עברו חזקים מאוד ,פתאום יש לי המון זמן פנוי [וואו לא להאמין כמה זמן ביזבזתי על המחלה] ועוד ועוד .כשדיברתי עם הספונסר שלי הוא שמע אותי כהרגלו ואמר לי אני מבין אותך ובמקום להדריך אותי מה לעשות הוא מתחיל לדבר איתי על זה שלפני חודשיים לא היית מדבר ככה וברוך השם שאתה שונה היום ויש לך כלים להתמודד והפתרון שלך כרגע הוא להיות ספונסר !!! לרגע חשבתי שלא שמעתי אותו נכון אמרתי לו אני?? מה להיות ספונסר??? הרי אני נקי רק 61 יום ורק בצעד שש ואתה רוצה שאני אהיה ספונסר ??לפני חודשיים בכלל לא ידעתי מה זה התכנית ובוודאי שלא עשיתי שום צעד ואני אדריך אחרים? השתגעת?ברוב חוצפתי אמרתי לו תמיד ידעתי שאתה משוגע אבל שמעתי בקולך בהכל עכשיו עברת את כל הגבולות !אין סיכוי אני לא יודע אפילו אם אני עושה את הצעדים כמו שצריך ,בקושי שאני מבין את מה שאני עושה ואתה פשוט השתגעת לגמרי!!
הוא לא נעלב ואמר לי גם אני בטוח שהספונסר שלי משוגע אבל זו הדרך היחידה שלך להיות שפוי ונקי זה רק על ידי להעביר את זה הלאה ולעזור לאחרים ותדע שזה נותן המון כח שאתה יודע שאחרים תלויים בך ולגבי מה שאמרת שאתה עדיין לא שם התנאי היחיד להיות ספונסר זה להיות צעד לפניי הספונסי שיהיה לך לילה טוב ובהצלחה וסיים את השיחה.
הייתי בטוח שהוא השתגע לגמרי[ואני עדיין בטוח]הרגשתי כזאת הרגשה של לא !!אני ?אני לא יכול ,אני לא רוצה ,ואני לא מסוגל ואין סיכוי לזה. פתאום שמתי לב להרגשה המוכרת של פחד וכעס מזדחל לתוכי, וניסיתי לחשוב למה אני מפחד ?למה אני כל כך מתעצבן ממה שהוא אומר לי ?
הגעתי למסקנה שאני עד עכשיו יודע בשכל שאני מכור ,אני מבין שזו הדרך היחידה בשבילי לצאת מהבוץ הזה ,ואני יודע שאני פשוט צריך לעשות אבל אני לא לגמרי מחובר לזה !אני יודע שאם אני רוצה לעזור לאנשים אני אצטרך להגיע ממקום של שכנוע עצמי עמוק ולהיות מחובר לגמרי לתכנית ואני כל כך מפחד !!!אני לא רוצה להתחבר במאה אחוז !אני רוצה להמשיך את המצב הקיים של להיות נקי אבל לא לגמרי מחובר!!זה כל כך מפחיד ומכעיס אותי.
ומהנקודה הזאת של ההבנה הבנתי שאני פשוט חייב אם אני רוצה להיות נקי לעשות את מה שהוא אומר לי !אני לא שיניתי את דעתי לרגע על זה שאני לא הגעתי לשם אבל כל התירוצים הם תירוצים .
אני שמח שהבנתי שאני עדיין לא מחובר מספיק וחש רתיעה עצומה אבל ידיעת הבעיה היא חצי הפתרון ,אני פשוט צריך לעשות למרות הקושי בגלל שזה או לחיות או למות!!!!
תודה ובאהבה אבי

בעניין: אני להיות ספונסר??? לפני 9 שנים, 10 חודשים #66404

• יוסי כהן
  • רצף ניקיון נוכחי: 1094 ימים
  • דירוג פלטיניום
ואו אוהבים! תודה על השיתוף.

בעניין: אני להיות ספונסר??? לפני 9 שנים, 10 חודשים #66407

• שלומקה
  • רצף ניקיון נוכחי: 53 ימים
  • דירוג זהב
וואו, תודה על התובנה.
בשביל לקחת אחריות על עצמך הכי טוב שתיקח אחריות על אחרים, וזה ישים אותך במצב שהרבה יותר קשה לך ליפול כי אתה בעצמך צריך לשמש דוגמה...

המון בהצלחה!
רק להיום זה מה שנותר
לא הצלחת תנסה מחר

העולם יתן לך מתנות בשפע 
לא כתוב בשומקום שלנסות זה פשע...

(מבוסס על  השיר "רק לעלות", של "קפה שחור חזק")

בעניין: אני להיות ספונסר??? לפני 9 שנים, 10 חודשים #66411

• אסירותודה
  • רצף ניקיון נוכחי: 6040 ימים
  • מנהל
ברכות. שיהא לך ולאחרים בהחלמה. ולגופה של תמיהתך; איך אתה חושב שהספונסרים הוותיקים התחילו? יש לך מושג כמה טעיתי (ועדיין אני טועה) ובאיזה שטויות 'האכלתי' את הספונסיים שלי בתחילת דרכי? כדאי לך לנשום עמוק, להתפלל לשלווה ולצאת לדרך (אפשר גם כוס מים קרים...) כמו שהספונסר שלך לא אחראי להצלחה שלך או לכישלון שלך כך גם אתה לא תצליח או תכשיל את הספונסיים שלך. כתבתי בעבר על הנושא הזה, יכול להיות שאם תקרא כאן תהיה לך תועלת.

בשביל לקחת אחריות על עצמך הכי טוב שתיקח אחריות על אחרים, וזה ישים אותך במצב שהרבה יותר קשה לך ליפול כי אתה בעצמך צריך לשמש דוגמה...

שלום לך שלומק'ה, מניסיון זו טעות. יש לי כמה ספונסיים ומעולם לא 'לקחתי אחריות' על אף אחד מהם. אני חסר כוח מול התאווה שלי, בטח אל מול זו של אחרים. ולא, זה לא ישים אותי במצב 'שקשה לי ליפול'. מול התאווה אין ולא יהיה לי כוח. כל הסיפור של להעביר את זה הלאה קשור לחיים רוחניים. מכור שמחוייב לכנות ידבר עם הספונסי שלו על מה שהוא עושה ויתעסק ברוחניות, יש לו קצת יותר סיכוי שאזהה את זה בזמן ויהיה לי פנאי לעשות את התוכנית שלי.

שיהיה בהחלמה לכולנו.
מכה אב התשס"ה הנס האישי שלי ממשיך, רק להיום. אפשר לקרוא עליו כאן

בעניין: אני להיות ספונסר??? לפני 9 שנים, 10 חודשים #66464

אוהבים. איזה כיף לראות. את הדרך. את הכנות. ובעיקר את הנכונות. הרבה הצלחה בהמשך הדרך. מתפלל לנכונות

וקיפאון

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.31 שניות

Are you sure?

כן