ברוכים הבאים, אורח

ממה מורכבת אנטיביוטיקה?
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: ממה מורכבת אנטיביוטיקה? 406 צפיות

ממה מורכבת אנטיביוטיקה? לפני 9 שנים, 10 חודשים #67490

אין לי תשובה על השאלה הזאת.
זה לא מנע ממני לקחת אותה, כשהגרון כאב והכאבים היו בלתי נסבלים, פניתי לרופא משפחה שאמר לי תפתח פה גדול ותעשה הההה... ומיד רשם מרשם לראפאפן, כדור בבוקר וכדור בערב למשך עשרה ימים. עשיתי ככל אשר ציווה עלי והכאב חלף.

לא כולם נוהגים כך.
ישנם כאלו שאומרים: מי הוא שיגיד לי מה לקחת הרי הוא לא יודע ללמוד אפי' דף גמרא ואולי גם לא יודע איך מחזיקים אותה. ראשית, מוכרחים לבדוק מה אומרים המחקרים האחרונים בנושא ומה דעתם של גדולי ישראל. ואז, לגשת למעבדה הקרובה עם גלולה ולפרק אותה לרכיביה, לבדוק כל מולקולה ומולקולה מה צורתה ולמה היא דומה להבין כל יסוד המרכיב את הכדור לפרטיו ועל כל גרגר לעשות שאלת חלום האם הוא ראוי לבוא בקהל.

כל זה בכאב גרון.
אבל כשאדם סובל מדלקת באברים חיוניים ונשקפת סכנה לחייו ותוך כדי אישפוז בטיפול נמרץ כשהרופא התורן בא להצמיד עירוי לורידו הוא עוצר אותו בכדי לבדוק מה מכילה התמיסה, כל בר דעת מבין שאדם כזה אינו שפוי בעליל וכנראה שמחלתו גרמה לו לחשוב שעדיין יש בכוחו לבדוק דברים כאלו.

בחוסר שפיות בלתי ניתן לעלות על הדעת כשמצבי מוגדר פיקוח נפש בעקבות מחלת הסקסהוליזם, כשהרופאים הביעו את ייאושם, מצאתי תרופה שעובדת, תרופה עם קבלות. במקום לחטוף אותה כדי להציל את חיי אני מעוניין לשמוע דעות על התוכנית ומה אומרים מחקרים ......

כשהתחלתי ליטול את התרופה ולאט לאט השפיות חוזרת, יש לי את המסוגלות להבין ולקלוט את יופייה ואיכותה של התרופה, עד כמה היא מסתדרת עם הכל ולא סותרת כלום, במפוכחות אני יכול לדעת את העקרונות עליהם הכל מבוסס ולהפנים מה רוצים ממני.

אבל אני זקוק לשפיות, בלעדיה אין אפשרות להבין כלום. אם אני מבקש קודם לשמוע ואחר כך לעשות אין לי אפשרות לשמוע, כי את התרופה הזאת מבינים אך ורק תוך כדי עשייה.
קדשנו במצותך ותן חלקנו בתורתך, שבענו מטובך ושמח נפשנו בישועתך וטהר ליבנו לעבדך באמת.
אני מאמין באמונה שלמה, שהבורא התברך שמו הוא בורא ומנהיג לכל הברואים והוא לבדו עשה ועושה ויעשה לכל המעשים.

בעניין: ממה מורכבת אנטיביוטיקה? לפני 9 שנים, 10 חודשים #67549

שבענו איני בא להקניט
אלא רק לעורר
אם היינו אומרים לאותו חולה במצב קשה
שהוא עכשו מקבל עירוי שיש בו מרכיבים של עבודה זרה
והוא היה מתנגד
כדברי הפוסקים שאין מתרפאין בעבודה זרה
האם גם במצב כזה לא הייתה מבין את אותו החולה ?
אינני רוצה להשוות את התוכנית לע"ז
אך אם אדם חולה ככל שיהיה רוצה לברר
שאין בתרופה שלו תערובות האסורות
האם אנו נשלול דבר זה ממנו ?

בעניין: ממה מורכבת אנטיביוטיקה? לפני 9 שנים, 9 חודשים #67779

• בחסד אלוקים
  • חבר ותיק
  • בחסדו ובעזרתו של אלוקים אני נכון, רק להיום
אוהבים אותך.

אני יודע על עצמי שכאשר אני קורא בעלון לצרכן לפני השימוש מה מכילה התרופה ואני מבין מהעלון שהתרופה הזו עוזרת, זה נחמד.

אולם, זה לא יעזור לי אלא אם כן אקח את התרופה בעצמי.

ואכן, כשאני לוקח את תרופת 12 הצעדים רק ליום אחד בכל פעם, רק להיום, אני רואה שהיא אכן עובדת.

תודה על השיתוף.
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.35 שניות

Are you sure?

כן