ברוכים הבאים, אורח

הספונסר שלי נפל!!!!
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: הספונסר שלי נפל!!!! 864 צפיות

הספונסר שלי נפל!!!! לפני 9 שנים, 9 חודשים #67845

• avi408
  • דירוג כסף
היום היה לי יום קשה ביותר הלכתי לקבוצה שאני הולך אליה כל שבוע ובזמן שכל אחד מציג את עצמו ואומר את שמו ואת אורך הנקיות שלו הוכתי בהלם וממש הלם מוחלט כשהספונסר שלי אומר שהוא נקי יומיים !!!! :'( ואז עברנו בחדר ופתאום אני מגלה שאני נקי הכי הרבה זמן ואני בסך הכל נקי שלושה חודשים .
אין לי מושג למה זה כל כך קשה לי כמובן שמפריע לי מאוד שמישהו שאני אוהב ומכבד נפל ,וכמובן שאני מרגיש מאוד בשבילו ולא רק בגלל הנפילה שלו אלא גם בגלל ההשלכות הנוראיות שאשתו זרקה אותו מהבית והיא אומרת שהיא תתגרש ממנו אחרי שהוא עוד פעם נפל,כמובן שאני רואה את הכאב שלו ,אבל נראה לי שזה הרבה יותר עמוק מזה .
בהחלמה כמובן ספונסר הוא דבר מרכזי מאוד אבל לדעתי ולהרגשתי אני סמכתי על זה קצת יותר מדאי ולכן כשזה נשמט מתחת רגלי ואני צריך לכאורה לחפש ספונסר חדש [מאוד קשה לי לקבל את זה שהרי זה כל מה שאני מכיר]אני מרגיש שכל הבית רועד.
אני משתדל להסתכל על זה בתור מסר מאלוקים שאני צריך להיות תלוי רק בו ולא באף אחד אחר אפילו לא בספונסר [כמובן שאני צריך לשמוע לספונסר אבל לא להיות תלוי בו וזה הבדל גדול]
אני יושב פה באמצע הלילה ומרגיש שכל המערכת התפרקה לי ואני צריך לבנות מחדש בכדי לא ליפול. בימים האחרונים שמתי לב שאני מאוד רגיש לשינויים ועד עכשיו פשוט לא שמתי לב בגלל שתמיד הייתי בורח לתאווה ועכשיו אני שם לב לכל דבר קטן.
אם הייתי צריך להגדיר את רמת הסיכון שאני נמצא הייתי אומר בינונית אבל בסכנה ברורה ומאוד גבוהה אם לא אמצא ספונסר ואקבל את זה שלא משנה מה קרה איתו אלא מה אני עושה ומה הקשר שלי לאלוקים.
אני מאוד מבולבל ונסער אבל עצם הכתיבה פה מועילה לי מאוד כמו תמיד
ועכשיו אני באמת יכול לבקש אבא תן לי עוד יום אחד של נקיות שהרי יש לי רק אותך ורק אתה יכול .
באהבה ובהערכה לכולם פה שהרי זה לא מובן מאיליו להיות נקי ולהמשיך פה
אבי

בעניין: הספונסר שלי נפל!!!! לפני 9 שנים, 9 חודשים #67846

• טהרני
  • רצף ניקיון נוכחי: 3306 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • עלי לבחור בין כניעה להשפלה
מאוד מזדהה עם הרגשתך.
אני תמיד מפחד מאפשרות כזו.
הספונסר שלי מאוד חי תכנית, אבל רווק.
לפעמים כשהוא לא עונה לי אני מפחד שהוא נפל...

avi408 כתב on 04 דצמ' 2014 10:00:

אני צריך לשמוע לספונסר אבל לא להיות תלוי בו וזה הבדל גדול

תודה על ההגדרה הזו.
בדיוק אתמול חשבתי על זה.

פעמים רבות אני תלוי בספונסר,
במובן הזה שאני מפחד מה הוא יאמר
על הצעדים שלא הספקתי לעשות היום.

אני צריך להבין שתפקידו הוא
לשתף אותי במה שעבד עבורו
ולעזור לי לעשות צעדים.

אבל הוא לא בוס
שצריך (?) לפחד ממנו
ולרצות אותו.

אוהב אותך (ואת כולכם!)

טהרני
ליומן המסע שלי     הפוסט שהסביר לי מה הבעייה     הפוסט שהסביר לי מה הפתרון
אני חסר אונים, אנא עזור לי!

כאשר "בידך אפקיד רוחי" אז "פדית אותי ה' א-ל אמת". וככל שהצד הראשון של המטבע יהיה יותר בשלימות, כך גם הצד השני.

בעניין: הספונסר שלי נפל!!!! לפני 9 שנים, 9 חודשים #67881

• אסירותודה
  • רצף ניקיון נוכחי: 6040 ימים
  • מנהל
מסכן הבנאדם. זה כואב. עצוב. מפחיד. הכל נכון, אבל השורה התחתונה היא מה שנכתב בספר הגדול (עמ' 81) "יש לצרוב במודעות של כל אדם שהוא יכול להחלים מבלי כל קשר לאדם אחר, בתנאי שיבטח באלוקים וינקה את ביתו". איני יודע למה, אבל משום מה אבא שבשמיים החליט שהתפקיד של הספנסר לשעבר שלך השתנה. הוא הולך ללמד אותך מהי נפילה, או יותר נכון מה קורה למי שנופל...

חבק את הספונסר שלך חזק. תמשיך להיות איתו בקשר ורוץ למצוא מישהו חדש. אשתך מוכנה (עדיין) לחיות איתך...

חיבוק.
מכה אב התשס"ה הנס האישי שלי ממשיך, רק להיום. אפשר לקרוא עליו כאן
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.31 שניות

Are you sure?

כן