ברוכים הבאים, אורח

מחזורים של נפילות
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: מחזורים של נפילות 592 צפיות

מחזורים של נפילות לפני 9 שנים, 9 חודשים #68115

• חבר ותיק
שלום לכולם,
מזמן לא הייתי פה אולי משום שהייתה לי תקופת רגיעה די ארוכה.
תמיד מצד העיסוק שלי הייתי על המחשב ובאינטרנט בתחום המכירות אבל זה היה עניין צדדי ורוב העבודה שלי הייתה בשטח אבל עם הזמן המצב השתנה וכיום אני עובד כמעט ורק על המחשב במכירות באינטרנט ובטיפול שוטף באתרים שלי ברמה טכנית די גבוהה מה שמצד אחד מצריך פיטר ברמה לא הכי גבוהה ומצד שני בגלל הרמה הטכנית שלי בסופו של דבר אף פילטר לא מהווה מחסום של ממש אבל נראה לי שכל אחד עם קצת סבלנות או תוקף גדול של התאווה בסופו של דבר יפרוץ כל פילטר.

הייתה תקופה ארוכה של מספר חודשים שהתקנתי פילטר ברמה נמוכה אבל לא הייתה לי את התאווה לפרוץ אותו למרות שידעתי שבקלות אני "מדלג" מעליו ואכן זו הייתה תקופה ארוכה של נקיות. אך לאחר מספר נפילות בודדות וברצף לתכנים מאד בעייתיים (לא אפרט אבל כנראה כולכם מכירים את זה) החלטתי לשים פילטר חזק יותר שאכן חוסם לחלוטין את התכנים הבעייתיים אבל מאז אני כל הזמן בנסיונות לפרוץ את הפילטר שאין לי יום רגוע בגלל זה.

טוב אני יודע שהבעיה היא פנימית והפילטר הוא רק מעקה וכל זה וכנראה השאלה שלי היא האם באמת כדאי לתת למפלצת התאווה איזו ארוחה טובה פעם בכמה זמן כדי שיהיה קצת שקט זמני שאצלי זה עניין של כמה שבועות או שעדיף להרעיב אותה ולתת לה שתשגע אותי...

בעניין: מחזורים של נפילות לפני 9 שנים, 9 חודשים #68133

• אסירותודה
  • רצף ניקיון נוכחי: 6040 ימים
  • מנהל
ברוך השב, אולי כדאי... בספר הגדול (הבסיס לתוכנית 12 הצעדים) מוצע למתלבטים לנסות לשתות ולהרגיע את הכמיהה בשתיה מתונה... רגב, מתוארים שם אלכוהוליסטים תקופתיים בדיוק כפי שאתה מתאר. על עצמי אכתוב שהבעיה היתה לא השימוש בתאווה עצמה, אלא האובססיות שלי סביבה. החיפוש, 'הציד'. המציאה הסופית היתה למעשה סוף הסרט... ובאמת, כל זמן שהצלחתי להרגיע אותה 'בארוחות' מתונות לא פניתי בכל ליבי למציאת פיתרון. התחושה הפנימית שלי היתה שהנה, אוטוטו והאפיזודה חולפת. רק כשהכאב של השימוש עצמו היה גרוע מהכאב בשהרגשתי לעדיו יכולתי להתחיל לזוז. אאחל לך שתמצא את דרכך.
מכה אב התשס"ה הנס האישי שלי ממשיך, רק להיום. אפשר לקרוא עליו כאן

בעניין: מחזורים של נפילות לפני 9 שנים, 9 חודשים #68149

• בחסד אלוקים
  • חבר ותיק
  • בחסדו ובעזרתו של אלוקים אני נכון, רק להיום
שלום חבר ותודה על הכנות,

אני יכול לשתף אותך מהניסיון שלי שכאשר האכלתי את התאווה פעם בכמה זמן זה לא עשה לי טוב.

לאחרונה היו לי מספר מעידות ואני מתחיל להבין מחדש שבשבילי זה או להיות בהחלמה או להיות בהחלמה, אין כזה דבר באמצע.

מאחל לך בהצלחה וצמיחה בהחלמה.
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.30 שניות

Are you sure?

כן