ברוכים הבאים, אורח

מה שלומכם חברים
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: מה שלומכם חברים 499 צפיות

מה שלומכם חברים לפני 9 שנים, 8 חודשים #68845

• זיו מציע
  • רצף ניקיון נוכחי: 1196 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • אני מציע את עצמי לפניך לעשות בי ככל שתרצה
שלום חברים.
אני נכנס לפה מידי פעם, לצערי לא כותב, מעולם לא הייתי מגדולי הכותבים פה.
אסירות תודה על 175 ימי ניקיון, ועל שינוי שחל בחיי מיום שהצטרפתי לחברותא של שמור עיניך, לפני למעלה משנה וחצי.
אני עובר ימים לא קלים. ביסודם העובדה שכנראה בקרוב אהיה ללא תעסוקה. בשנות השלושים לחיי עם מספר ילדים.
יש רגעים של פחד. של תהייה. של בלבול. ה' הטוב עוזר לי ואינני בורח לתאווה רק להיום. אני מודה לו על נכונות לוותר על תאווה ועל לגימות. זה כ"כ מיוחד. וקל לפספס את זה, לראות זאת כמובן מאליו. תודה ה'.
אני רוצה לשתף באסירות תודה עצומה על כך שבעז"ה אני מסיים ללמוד את ספר בראשית עם רש"י. כמה מתוק.
בשנות השימוש, אחת ההלקאות העצמיות החזקות היה הנתק מלימוד תורה. בימי הישיבה חשבתי שאני הולך להיות ת"ח ומחנך בישראל, וכל הכעס וההרס העצמיים באו לידי ביטוי בנתק מוחלט מלימוד. ומאז שהגעתי בתוכנית, ולמדתי לחמול על עצמי, לסלוח לעצמי ולקבל את עצמי, ניסיתי כמה פעמים ללמוד משהו. זה לא צלח. עד שלאחר שמחת תורה האחרון, אמרתי, בא ננסה. לא הגדרתי קצב ולא הספק. למדתי. והנה אני כאן. וזה קרה כהרף עין. בשבילי זה דבר גדול. זה היה כ"כ קשה בעבר, כי כל המטען הרגשי עמד שם וחסם ועצר והשבית. והנה, בפשטות, בשלווה. אסירות תודה. תודה ה'.
את רוב הדברים העברתי,
נשאר רק עוד ארגז אחד,
כדי להרים אותו, אני צריך עזרה.
שמימית.
(אביתר בנאי)

בעניין: מה שלומכם חברים לפני 9 שנים, 8 חודשים #68857

• סוד הכניעה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2477 ימים
  • מנהל
שלום חבר ותודה על השיתוף.

אני מאוד מתחבר למה שאתה כותב, למרות שאצלי הפרטים שונים אבל הכיוון הכללי דומה. בתקופה האחרונה יש אצלי צעדים קטנים של עשיית פעולות דתיות, אבל מתוך חיבור וכיף, וזאת הרגשה מאוד טובה.
הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

הסיפור האישי שלי: goo.gl/mShRFs

בעניין: מה שלומכם חברים לפני 9 שנים, 8 חודשים #68865

• אסירותודה
  • רצף ניקיון נוכחי: 6040 ימים
  • מנהל
איזה יופי. ויחי...
מכה אב התשס"ה הנס האישי שלי ממשיך, רק להיום. אפשר לקרוא עליו כאן
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.28 שניות

Are you sure?

כן