ברוכים הבאים, אורח

לשם שינוי (ב) - התנצלות כנה
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: לשם שינוי (ב) - התנצלות כנה 900 צפיות

לשם שינוי (ב) - התנצלות כנה לפני 9 שנים, 7 חודשים #69914

• איכפת
  • חבר ותיק
שלום לכולכם,

חלקכם לבטח קראתם את הדיון הסוער שהתפרסם פה ע"ג הלוח המרכזי תחת הכותרת "לשם שינוי – לא כולם חולים לא כולם מכורים", הדיון התפתח לכמה וכמה כיוונים, הדיון היה חם וסוער.

בימים שלאחר מכן הקדשתי חלק מזמני לחקור ולדרוש את הענין לעומק מפי ספרים וסופרים ומפי רבנים ובעלי מקצוע, לעת עתה עדיין לא הגעתי למסקנה חד משמעית בנושא, וכולי תקוה ותפילה שגם כשאגיע למסקנה זו או אחרת אצליח בס"ד לשלוט בעצמי ולא לפרסם זאת ע"ג האתר.

עם זאת, במהלך ימים אלו שוטטתי קצת באתר, התכתבתי עם כמה מהחברים ואף שוחחתי עם חלקם טלפונית, וכן גם הקשבתי לקבוצות הטלפוניות, אודה ולא אבוש הרגשתי רע, מה זה רע, הרגשתי גרוע ביותר, כי פתאום שמתי לב שמרוב להיטות ופזיזות מיהרתי להביע דעה ולהשמיע עמדה תוך כדי שימוש עם כל ההומור והציניות שחנני אלוקים, השחזתי את עטי ללא רחם ולצערי גם ללא תבונה.

כי גם אם מסיבה זו או אחרת יש לי השגות או הערות על הדרך והשיטה, עדיין מנין לי האומץ והחוצפה לתחוב סכין בגבם של אנשים נפלאים המתמודדים בעוז ובגבורה בנסיון הקשה ששלח להם הקב"ה, אנשים יקרים מוסלאים מפז, אשר למרות החיים הקשים מלאי היסורים והנסיונות, ההתמודדות, החיבוטי נפש, הנפילות, האכזבות המרות ממות, ועדיין מנערים את בגדיהם, קמים משאול התחתית ולמרות הכל ממשיכים הלאה לחפש את הדרך הכי נכונה והכי יעילה מבחינתם שיוציא אותם מאפילה לאור גדול.

אנשים אלו ראויים לכל הוקרה ולכל הערכה והערצה, ולמרות שניסיתי להבהיר זאת בין דבריי בפוסטים שפירסמתי, שמתי לב שעדיין אנשים לא שמו לב לשורה הבודדת מבין כל המלל הרב.

הקש ששבר את גב הגמל היה מייל שקבלתי מא' המשתתפים שהיות ולא ביקשתי את רשותו לא אפרסם את כינויו – את שמו המלא גם אני איני יודע – וכך כתב מנהמת לבו:

"בוקר טוב,
אתה חייב לדעת שכמוני כמוני בדיוק ישנם עוד [קצת? הרבה? ] נשמות כאילו,,
ואותם לראשונה מצאתי כאן בתוכנית הזאת,בהבנה הנפלאה שהם הבינו אותי ואני אותם,,,
וזה לא חוכמה לא שווה לא פייר לא הוגן לא ישר לא בסדר ,,,,,,  להגיד להם תשמעו רבותי אתם טועים,,, כי אני למדתי אחרת !!
אתה חייב להגיע אליהם בהבנה,, הם גם עברו משהוא בחיים הקצרים שלהם,, ולבדוק איך אתה [ אם אתה מצוי באותה בעיה !!!] יכול לקחת מזה ע"מ להגיע לייעודך בעולם או אפילו להצטרף אליהם,,".

סוף ציטוט.

בהמשך למייל זה אף שוחחתי עם אותו אברך יקר בטלפון ושמעתי מקולו את סערת רוחו ואת נהמת לבו הטהור המשווע להיות קדוש טהור לאלוקיו, את מסכת יסוריו ונסיונותיו הכושלים פעם אחר פעם לטהר את עצמו, עד כמה הוא כמה ומשתוקק להיות זך ונקי, עד כמה לבו שותת דם, כואב וכאוב ממצבו, ועד כמה האתר הזה – למרות שהוא די חדש פה – לע"ע מציל אותו.

התרגשתי עד דמעות לשמוע אותו, והחלטתי לפרסם את הפוסט הזה.

מוקדש באהבה בהערכה ובהערצה לכל המתמודדים בעוז ובגבורה בכל יום מחדש.

ה' עמכם גבורי חיל!!!

חזקו ואמצו!!!

בעניין: לשם שינוי (ב) - התנצלות כנה לפני 9 שנים, 7 חודשים #69917

שלום איכפת,
שלום לכולם,,

ראשית, כל הכבוד על החיסיון בו אנחנו-אתה מתברכים ועל האימון הרב בינינו !!

שנית, כל הכבוד לך איכפת על ההכרה בערך האנשים כאן ועל היכולת להגיד ט-ע-י-ת-י ,[ אולי אתה באמת לא מכור כי אלו שכן מכורים, קשה להם להודות,,]

אבל אין לי בעיה שתכתוב אותי בשמי המלא [ בלי הפרטים כמובן בכלל בכלל ! ]
אני חבר חדש,,
חבר שמחפש תמיכה ועזרה ,,
חבר שמחפש הבנה ,,
חבר ,,,
הכינוי כאן הוא אריאל,,אריאל,,אריאל,,

הוי אריאל,,
הוי אריאל,,
אריאל,
אני בהתחלה,,, אני מנסה,,,, אני מתבייש,,, אני מפחד,,, אני מקווה,,, אני מייחל,,, אני מתפלל !!!!!!!!

בעניין: לשם שינוי (ב) - התנצלות כנה לפני 9 שנים, 7 חודשים #69918

• הושיעה נא
  • רצף ניקיון נוכחי: 1617 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • יש תקווה!
תודה רבה איכפת. על הכנות על הענווה. על המקום שאתה נותן לכל אדם.

יישר כוח ששיברת. וכשם שקיבלת שכר על הדרישה כך תקבל על הפרישה...

אוהבים אותך

המקום הזה באמת מחולל ניסים. בדרך הטבע הפוסט הזה לא אמור להיכתב.
אנא ה' הושיעה נא! עוזר דלים הושיעה נא!
הושיעה את עמך, וברך את נחלתך, ורעם ונשאם עד עולם...

בעניין: לשם שינוי (ב) - התנצלות כנה לפני 9 שנים, 7 חודשים #69922

• אסירותודה
  • רצף ניקיון נוכחי: 6040 ימים
  • מנהל
אשריך. וכשם שהסבתי עם חברי את תשומת ליבך לעדיפות הגישה המנעימה יותר, גם כעת אציע לך, שלא להפריז בתיאורי חוצפתך. לא תחבת סכין, ולא השחזת דבר. גם אם הרחקת כותב בנסיונך להבהיר דיעות ועמדות בשורה התחתונה הדיון התנהל באופן מכובד בוגר וענייני. ובתכל'ס ניתנה לכל כותבי וקוראי הפורום עוד הזדמנות ללבן עמדתם. לגדול. בטוחני שיהיו שיסתייעו מהדיון. אחרת הוא לא היה מתרחש או נשאר. בהחלמה. 
מכה אב התשס"ה הנס האישי שלי ממשיך, רק להיום. אפשר לקרוא עליו כאן
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.31 שניות

Are you sure?

כן