ברוכים הבאים, אורח

לגבי ביטויי האנשים בפורום הזה
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: לגבי ביטויי האנשים בפורום הזה 577 צפיות

לגבי ביטויי האנשים בפורום הזה לפני 9 שנים, 7 חודשים #69950

• יעקב י
  • חבר ותיק
אני רוצה לדבר על נושא שמאוד חשוב לי שיתוקן באופן דחוף בפורום הזה, זה לא בשבילי אלא בשביל האחרים-
אני עובר על ההודעות בפורום פה וזה מאוד מעניין וכו',
דבר אחד מרכזי מפריע לי- אנשים פה מספרים על עצמם וכו' אבל מספרים איך הם עושים את זה (אוננות וכו') לפרטי פרטים, איך אתם מצפים מהאיש שקורא פרטי פרטים כאלה להגיב, הרי גם הרהור מספיק כדי להתחיל לחשוב מחשבות טמאות, שאדם מספר איך הוא הגיע לזה ומה הוא עשה בדיוק הוא גורם למתמודד לחשוב שאולי הוא גם ינסה את הדרך הזאת, אנשים תחשבו קצת לפני שכותבים, כן אני כותב בתקיפות כי עצוב לי מאוד על הדבר הזה, זה אמור להיות פורום של טהרה ובמקום זה אפשר לחפש פה סיפורים על איך מישהו הגיע למעשה וכו' מה שגורם להסתכל על הפורום הזה משתי צדדים של טהרה וטומאה כאחד.
אנשים קצת הגיון, אפשר לכתוב במקום את תהליך הנפילה פשוט לכתוב לדוגמא- 'שגילתי עוד דרך מסוימת לנפילה וכך נפלתי'
אנשים תחשבו על זה בבקשה. ברור שיש תועלת למתמודד עם הפירוט אבל למתמודדים האחרים זה ממש קשה!
ד"א בדדי הוי עובדה, שניסתי משהו שמישהו כתב על אוננות ועל איך הוא עשה את זה..
אנשים בבקשה תחשבו על זה!

בעניין: לגבי ביטויי האנשים בפורום הזה לפני 9 שנים, 7 חודשים #69952

• שלומקה
  • רצף ניקיון נוכחי: 53 ימים
  • דירוג זהב
האמת היא שיצא לי לחשוב על הנושא.

אני מרגיש את הכאב שאתה מביע, וגם אני לפעמים מרגיש שאני קורא דבר שיעשה לי נזק, ולכן אני חושב שיש צדק בדבריך.

אבל בכל זאת אני רוצה להאיר בשתי נקודות על דבריך:

1. מי שמחפש תאווה ודברים טמאים שאפשר לקרוא - יכול למצוא אותה בכל מקום אחר. לא נראה לי שמישהו מגיע לכאן במטרה לחפש עוד תאווה (וגם אם כן במובון מסוים זה יכול להיות מה שבסוף יוציא אותו - יש כאן קצת לכלוך והרבה יהלומים), וגם אם אני קורא משהו שאחרי זה אני צריך להתמודד איתו - אני מעדיף את הקושי שמגיע כלוואי להחלמה שלי מאשר צרות אחרות.

2.לפעמים אין מנוס מלפרט. על מנת שאני אבין באיזה מצב הייתי, פשוט הייתי חייב לקרוא משהו שמישהו כתב על הליכה לנשים אמיתיות. בשביל להבין את האובססיביות שלי לאוננות - הייתי מוכרח לשמוע סיפורים של אנשים בקבוצות החיות שהיו מפורטים למדי יחסית למה שכותבים פה בפורום. מבחינתי זה הכרחי. ואם זה קשה- טוב, פה נכנסת התוכנית! אפשר לדבר על זה עם חבר, אפשר להתפלל בנוכחות מישהו נוסף לשחרור מזה. ואולי אפשר לראות את זה גם ככה: חלק מהתוכנית של אלוהים בשבילך הייתה, שתגיע לפה לקבל החלמה, וכחלק מההחלמה תצטרך להתמודד עם דברים חדשים שלא שמעת עליהם ואולי יציתו לך את הדמיון. אני יכול להעיד על עצמי שמאז שהגעתי לכאן ושמעתי אנשים מדברים על שיחות ארוטיות,אני התחלתי להתמודד גם שם למרות שמעולם לא הרגשתי רצון עז להתקשר לשם. אבל זה נכנס כחלק מההתמודות בכל ההתמכרות לתאווה. זה רצון אלוהים בשבילי ואני מקווה שאעשה את רצונו על הצד הטוב ביותר ולא אגיע מקומות שלא הייתי בהם מעולם.

מצטער על האריכות המסוימת ומקווה שיהיה לתועלת.
רק להיום זה מה שנותר
לא הצלחת תנסה מחר

העולם יתן לך מתנות בשפע 
לא כתוב בשומקום שלנסות זה פשע...

(מבוסס על  השיר "רק לעלות", של "קפה שחור חזק")

בעניין: לגבי ביטויי האנשים בפורום הזה לפני 9 שנים, 7 חודשים #70037

יעקב, אני מבין את הקושי שאתה מדבר עליו. גם אני לפעמים קורא סיפורים ומקבל מזה התעוררות של תאווה. אני חושב שבגלל זה יש בתחתית כל הודעה קישור של
"דיווח לאחראים", כדי שאם אני נתקל במשהו לא ראוי, אז אלחץ עליו והוא יטופל במסגרת הכללים של האחראים.
תן לו משלו, שאתה ושלך - שלו
וכן בדוד הוא אומר "כי ממך הכל, ומידך נתנו לך"
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.30 שניות

Are you sure?

כן