ברוכים הבאים, אורח

היום בכיתי הרבה (רשמים מהכנס השנתי של SA)
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: היום בכיתי הרבה (רשמים מהכנס השנתי של SA) 386 צפיות

היום בכיתי הרבה (רשמים מהכנס השנתי של SA) לפני 9 שנים, 7 חודשים #70293

• נתן במתנה
  • רצף ניקיון נוכחי: 1823 ימים
  • דירוג פלטיניום
כפי שחלקכם יודעים, למרות שאני נקי כבר שלוש שנים, החודשים האחרונים שלי, עד לפני שלושה שבועות,  היו מלווים במעידות (קרי: חיפוש תאוה ועצירה מתוך פחד, או צפיה בפורנו ועצירה בעקבות פחד) חמורות שאיני גאה בהן במיוחד, אך מסתבר שאלוהים בחר שהם יהיו חלק מסיפור חיי. בלא להיכנס לסיכומים ולהפקת לקחים, אני מקדים עניין זה לחוויות שלי משום שבתקופה הזו, שלושה שבועות אחרי, אני פתאום מסתכל אחורה אל החודשים האלה ואני שואל את עצמי: איך לא עצרתי לפני כן? איך לא ראיתי עד כמה זה מכאיב לחיי?
השאלה הזו אינה רוויה באשמה כבעבר, השאלה רוויה בפליאה ובתמיהה - הרי עכשיו, היום, בכנס, הדברים היו כל כך בהירים. כך גם היה לי בראשית תקופת ההחלמה שלי. הרי זו הסיבה שבגללה התקשתיתי לשוב ולהיכנע ולהודות במצבי הנוכחי, שהרי מדוע לפתע, ימים על ימים ושבועות על שבועות, לא חייתי בחוויה כל כך פשוטה ובהירה? (וכך חלמתי שיום אחד אתעורר בבוקר והכל יחזור להיות כשהיה). 
ההכרה הזו, הבהירה,  הולידה בי כאב, כאב שפילח את ליבי בכל שיתוף של החבר הוותיק מאוד שדיבר על חייו. כאב שראיתי בכל שיחה עם חבר על התמודדותו, הכאב שלי, שלנו, של אלוהים, הכל התערבב. חוסר האונים, הבדיחות התפלות והמשובחות של החברים, החברות והתמיכה, לכולן נמזגה אצלי היום ארומה של כאב דומע, של חוויה של מצוקה.
בתפילת מנחה, הדברים הופנו אל אבי שבשמיים. פשוט לא הייתי מסוגל להפסיק לבכות. בכי של מצוקה שלא היה לי ביטוי, אך גם בכי של תקווה, של הקלה, ושל תחושת וודאות שלפתע חזרה אל תוך חיי - אני לא רוצה להיות שם! לא. לחשתי בין דמעה לדמעה. אני לא רוצה להיות שם!
ופתאום הציף אותי גל של הוקרת תודה אליו, על שהאיר את עיני לפני שלוש שנים, על שהאיר את עיני היום, על כל מה שקורה איתי, על השלווה שאני מקרין, על היכולת שלי להתנתק מהשלווה ולבטא את מצוקותי כפי שהן (דבר שאני מתקשה מאוד לעשות).
כשהלכתי במבואה הרוויית אנשים, הרגשתי בבית. כן, למרות שבדרך כלל כמי שגדל בשמור עיניך, ושהשימוש שלו מתמקד באינטרנט, ושחייו לא התפרקו לחלוטין מבחינה חיצונית, אני מרגיש פחות בבית בקבוצות SA, הרגשתי את מה שנאמר בספר הגדול: לא משנה מאיפה באנו ומי אנחנו, יש לנו בעיה משותפת, ויותר חשוב מכך - מצאנו פיתרון משותף. ואני, בימים האלה, בשבועות האלה, כמה לפיתרון הזה, לחווית החיבור אל אבי  שבשמיים. אל הביטחון בכך שהוא אוהב אותי למרות שאני מועד, (ובלחש: ואולי בגלל שאני מועד), אל התקווה, אל הרגישות והחזרה אל החיים במלואם, על הכאבים והשמחות שלהם. הרגשת הביתיות הזו מפתיעה אותי בעוצמתה, בגלל שהיא חודרת עד לשד העצמות. אני מסתובב עם תגית של 'מכור לתאווה', ואני בן אדם נורמאלי, אוכל קרואסון, מדבר על משכנתא שאני מתלבט האם לקחת, ובמקביל מדבר על הקושי שלי עם תאווה, והכל מסתדר איך שהוא ביחד...המשל הכי חזק שאני יכול לתאר לחווית האיחוי הזו היא מתחום הפיזיקה: כידוע, פצצת האטום היא שחרור של אנרגיה כאשר מפרקים את היסודות של אטון רדיואקטיבי. אני הרגשתי הפוך - שכל האנרגיה הזו כולה, כל האנשים, והמסרים, והאוכל, והשירה, והמסר, והתקווה, והתפילה, והבכי, לכולם יש תפקיד אחד עבורי - לקחת שני חלקי האטום בנפשי השסועה ולדחוף אותם חזרה אחד לקראת השני. להגיד להם - תאהבו אחד את השני, להגיד לי - תתן להם להתחבר. כשאתה שלם - אלוהים אוהב אותך עוד יותר מאשר כשאתה שבור. ולהוסיף: אל תדאג, אלוהים לא מחבר את שבריך ומשאיר אותך לבד. הוא נשאר שם. הוא הדבק שנשאר ומלכד את הכל. זה לא אתה וזה לא אנחנו. רק אביך שבשמיים.
החוויה הזו, שהתחילה בהזדהות עם סיפורים מסמרי שיער עם המכור הוותיק שהעביר את המסר, דרך חווית הכנות והאמון בינו לבין אשתו, דרך המפגש עם כל החברים, השיתופים שלי ושלהם, והמבט המיטיב בעיניים של כולם, גרמה לי לעמוד לפני אבי שבשמיים בתפילת מנחה, ולא להיות מסוגל לדבר. רק לדמוע. לדמוע את השחרור והאושר שאני מתחיל לראות בחיי, להרגיש כיצד, המעטפת כולה מיועדת רק לדבר אחד - לאחד את חלקי הפצועים באמצעות האהבה של אבי שבארץ ובשמיים,

אני כותב את החויה הזו כאן, בביתי, לא כדי לפתות אתכם הקוראים להצטרף לכנס הבא, או להצטרף לכנס המתקרב ובא של שמור עיניך. מטרתי אחת - לחלוק אתכם, שראיתם את כאבי לפני כשלושה שבועות, בחוויה מרגשת של איחוי ופיוס עם עצמי ועם אלוהים.
אני מתפלל בנוכחותכם לאב אש בשמיים: בבקשה ממך, היום אני מרגיש עד כמה קשה בשבילי השימוש. היום אני מרגיש את אהבתך ואמונך. בבקשה ממך, תן לי מזה עוד עשרים וארבע שעות. אני מסכים לעשות את מה שיידרש ממני בעשרים וארבע שעות האלה, אך אנא, בבקשה, אבא אהוב, עזור לי להרגיש את חיבוקך אוסף את שברי, מאחה את נשמתי, וומעניק לי את אותו השחרור הפנימי, הביתי והמופלא, שחוויתי היום.

נתן במתנה

אבא אוהב העלה אותי לרכבת ההחלמה בכ אדר תשע"ב, היום בו הפנמתי שהתאווה היא חלק ממני, והיא תשאר כזו עד ליומי האחרון, ופניתי לעזרה.
סיפורי האישי
נערך לאחרונה: לפני 9 שנים, 7 חודשים על ידי .

בעניין: היום בכיתי הרבה (רשמים מהכנס השנתי של SA) לפני 9 שנים, 7 חודשים #70298

• מוטי ראוי
  • רצף ניקיון נוכחי: 100 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • חי ומרגיש בזכות אלוקים ובאמצעות שמור עיניך וחברים
חיבוק
הייתי שם
וגם בעיני עמדו דמעות
כאב התרגשות, צחוק ושמחה.
בקיצור: חיים
היה שם חיים
השלמה עם מי שאנחנו
ותקוה למי שאנחנו יכולים להיות
אם נשכיל לתת לאלוקים מקום
ונפסיק להפריע.
תודה מתנה על השיתוף.
מוטי
חבר שמור עיניך,
ובחסדי ה' ולא בכוחי נקי מט"ז שבט תשע"ב, 09/02/2012,
והנני אסיר תודה על כך, ומתפלל לשפיות גם היום.

בעניין: היום בכיתי הרבה (רשמים מהכנס השנתי של SA) לפני 9 שנים, 7 חודשים #70300

• שלומקה
  • רצף ניקיון נוכחי: 53 ימים
  • דירוג זהב
מרגש.

גם אני התחברתי לנקודות האלו אתמול
וגם אני בכיתי בתפילת מנחה שם
תודה שהעלית גם את רגשותיי על הכתב
(למרות שבעז"ה עוד אתן גם משלי)
רק להיום זה מה שנותר
לא הצלחת תנסה מחר

העולם יתן לך מתנות בשפע 
לא כתוב בשומקום שלנסות זה פשע...

(מבוסס על  השיר "רק לעלות", של "קפה שחור חזק")

בעניין: היום בכיתי הרבה (רשמים מהכנס השנתי של SA) לפני 9 שנים, 7 חודשים #70301

תודה חבר יקר. 
מזדהה ומבין את תחושותיך למרות שלא השתתפתי בכנס.
‏"אלוקים כפי שאנו מבינים אותו" היה ועודנו גם אצלי פונקציה של נגיעה רגשית וכואבת עד בכי. "בבכי יבואו ובתחנונים אובילם".
זוהי כנראה דרכה של הנפש להביע את חוסר האונים שלה מול תכניותיו של אלוקים. 
באופן לא לגמרי מובן זה גורם לשחרור ותקווה.

בעניין: היום בכיתי הרבה (רשמים מהכנס השנתי של SA) לפני 9 שנים, 7 חודשים #70304

• יוסי כהן
  • רצף ניקיון נוכחי: 1094 ימים
  • דירוג פלטיניום
תודה.
אשתף לגביי: אני בכיתי קצת מאוד. כן התרגשתי בדברים מסוימים.
כשיצאתי משם ויכולתי להסתכל על מה שהיה איתי שם טיפה מהצד ובמיוחד בהשוואה לאירועים דומים שיצא לי להיות,
יכולתי לראות שפשוט הייתי שם ראיתי את הקבלה שלי את עצמי הרבה יותר מבעבר.

בעניין: היום בכיתי הרבה (רשמים מהכנס השנתי של SA) לפני 9 שנים, 7 חודשים #70321

• סוד הכניעה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2477 ימים
  • מנהל
נתן היקר, תודה על השיתוף.

ממרחק אני מרגיש את העוצמה של הדברים, ומבקש רק להזכיר לך שזה הזמן להמשיך לעשות את הפעולות. אני כותב לך את זה רק ממקום של אכפתיות ואהבה, בדיוק כפי שהייתי רוצה שיכתבו לי.

החוויה החזקה ביותר, הרצון החזק ביותר שלא לחזור לשם, אין להם משמעות אם הם לא מלווים בעשיה. אמונה ללא פעולה - תמות, כך גילו האלכוהליסטים האנונימיים, ואצלנו זה נכון פי כמה.

לצערי לא השתתפתי בכנס, אז לפחות כעת אני יכול לטעום קצת ממה שהיה שם (בנוסף למחווה היפה של מוטי להתקשר מהכנס לקבוצה הטלפונית ולהעלות חלק מהחברים הקבועים על הקו...)
הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

הסיפור האישי שלי: goo.gl/mShRFs

בעניין: היום בכיתי הרבה (רשמים מהכנס השנתי של SA) לפני 9 שנים, 7 חודשים #70346

• אסירותודה
  • רצף ניקיון נוכחי: 6040 ימים
  • מנהל
תודה. ברגע קטון עזבתיך וברחמים גדולים אקבצך... אוהב. מאוד.
מכה אב התשס"ה הנס האישי שלי ממשיך, רק להיום. אפשר לקרוא עליו כאן

בעניין: היום בכיתי הרבה (רשמים מהכנס השנתי של SA) לפני 9 שנים, 7 חודשים #70356

• הושיעה נא
  • רצף ניקיון נוכחי: 1617 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • יש תקווה!
שלום לך מתנה יקרה ושלום גם לשאר

גם לי היתה חוויה רוחנית מיוחדת בכנס. אמנם לצערי לא בתפילת מנחה.

כשהדובר סיפר בשם הספונסר שלו שהוא מעולם לא איבד מכבודו כשהודה שהוא מכור בהחלמה.. דמעתי.
הרגשתי שזו תקרת הזכוכית שלי. הייתי מוכן לספר לאבא ואמא ואחים שלי שאני סקסוהוליסט.
טוב, הדמעות התייבשו ועמם המוכנות, אבל זה מאוד ריגש אותי. לא להתבייש בהחלמה.

גם אני עברתי לפני כחודש שרשרת מעידות שהלכה והחמירה. הגעתי לקרקעית של כאב.
הסתכלתי על משהו מביש. מבייש. רדוד. אטום. כהה. תחתית. קרקעית.
הלב כאב לי פשוטו כמשמעו. הרגשתי מיצי קיבה חמוצים שאוכלים לי את כל הפנים.
כמו בנאדם שמתהלך באושוויץ. וקולט שהוא בעצמו היה ה...
כאב רותח. בושת חיים. אשמה כבדה.

אבל, הסרטון המביש הזה סחט לי את כל החשק להמשיך להתבוסס בערום ועריה. לשם, אני לא רוצה לחזור.
לא שזה טעים אבל אלוקים לא מרשה... אלא חוויה חזקה של רעל שהתוצאה שלו מורגשת כבר בניחוח של לפני.
אני לשם לא חוזר!

כניעה.

וכמו שאמר סוד הכניעה, הפסקנו כבר המון פעמים בחיינו. אבל רק תוכנית של פעולות תוכל לשמר לנו את החוויה הרוחנית.
רק אלוקים יכול לתת לנס הזה להתחדש כל יום.
אבל הקרקעית של הכאב היתה החוויה שהזכירה לי שאני חייב לעשות הכל הכל הכל. אם חפץ חיים אנוכי.

ולסיום,
הסתובבתי שם בכנס. היו חברותיים. היו בודדיים. אסירות תודה שאני מצאתי את מקומי הטבעי והחמים בין חברי משפחת שמור עינך.
אוהב אותכם

שבת שלום
הושיעה
אנא ה' הושיעה נא! עוזר דלים הושיעה נא!
הושיעה את עמך, וברך את נחלתך, ורעם ונשאם עד עולם...

בעניין: היום בכיתי הרבה (רשמים מהכנס השנתי של SA) לפני 9 שנים, 7 חודשים #70360

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
בשבילי הכנס, היה נס
"לא הורגשתי בודד"
בכנסים שהיו תמיד הרגשתי כולם עסוקים, לכל אחד יש חבר עם מי לשבת ורק לי לא,
באסירות תודה הרגשתי טוב, הרגשתי שייך ומחובר,
ומאוד נהנהתי
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.50 שניות

Are you sure?

כן