ברוכים הבאים, אורח

8 נקודות חשובות מהמסר של יעקב
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: 8 נקודות חשובות מהמסר של יעקב 540 צפיות

8 נקודות חשובות מהמסר של יעקב לפני 9 שנים, 6 חודשים #71181

• maoz9
  • רצף ניקיון נוכחי: 122 ימים
  • חבר חדש
שלום חברים יקרים
אני מצטט כאן 8 נקודות מהמסר של החבר יעקב
מעוז

8 נקודות שגיליתי בתוכנית

1. גיליתי את אלוקים-עד היום כל עניין המין היה נפרד ממני ,הרי אני חוטא,מאונן ומחפש להשתמש,והנה הרי הוא עזר לי גם להתדרדר והוא זה שיכול לעזור לי לעלות ,ממנו אני אבקש עזרה מתמדת יום יום שעה שעה "אבא תעזור לי לפני שאצא למקום בעייתי, לפני שאתמודד עם משו מסוכן בשבילי" ,אני אגיד 200 פעם "אבא תעזור לי"
2 "רק להיום"- עד התוכנית רציתי להפסיק אבל להפסיק לגמרי לנצח, "לעולם לא עוד"!                אני בן 25, אז לפני 25 שנות ניקיון, ופתאום אחרי שבוע-נפילה , ואז התפילה כואבת יותר,כי 25 שנה התרסקו כיון שאף פעם זה לא יחזור, הפסדתי שבוע. ורק להיום מלמד שלא משנה מה היה אתמול ולא איכפת לי מהמחר. היום אני רוצה ללכת לישון נקי,זה ממש מוריד מעמסה, כיון שיותר קל לסחוב יום אחד מאשר יומיים ויותר.
3. אני לא סוטה ,עבריין ,חרמן ועוד כל מיני סטיגמות שאחרים הלבישו עלי או אני על עצמי, אני פשוט חולה, מכור למין ,פעם ראשונה ששמעתי הגדרה כזו ומיד התחברתי.
4. אין מחיצות בתוכנית -כולם שווים אין אפילו מטפל,גם הספונסר מכור,גם לספונסר יש ספונסר,לא משנה הגיל,מוצא ,רקע ,דת,עשיר ,עני, כולם שווים.
5.מישו מקשיב לי מהמקום שלי ,עד היום הייתי מול יועץ,רופא,רב וכדו' הרגשתי נחות על ידם,כאילו לי יש בעיה ,תאווה ,והם מלמעלה מרחמים ומנסים לעזור,הרי ממילא אני לא מאה אחוז כנה ואף פעם לא יכול לשקף במלואו את מה שעובר איתי, אבל למכור כמוני, קל או כבד נקי או לא נקי -הוא במקום שלי.
6.אתה לא הולך להיות בריא אתה רק הולך להתמודד עם זה,אין כפית הקסם שלוקחים ונהיים אדם אחר. יש התמודדות עם מה שקיים רק מנסים לקבל פיקחות, וזה צעד 2                            " הגענו לאמונה שכח גדול מאיתנו יוכל להחזיר אותנו לשפיות" לאו דוקא להיות בריאים.
7.האנושות סביבי הם לא חפצים ,הם גם בני אדם אני לא אשתמש בהם מינית לא ע"י דיבור ובודאי לא ע"י מעשים . אכבד אותם באשר הם , גם מכוערים ודוחים .  ואפילו שהם לא באותו ראש, אחבק אותם ואתן להם את מה שכולנו צריכים ואפשר גם להתפלל עליהם. כשאגיע לבנק והפקידה תמצא חן בעיני. אז במקום להביט בה ,להנות ממנה-קרי להשתמש בה. אני מתפלל בעדה  ואז הפכתי אותה מחפץ לאדם, ואת עצמי שיניתי.
8.גיליתי שיש לי זהות ,אני שווה משהו למרות כל קופת השרצים שמאחורי, כל ההסטוריה הקשה ,יש לי סיבה לחיות יש לי מה לתת לעצמי משפחתי ולאחרים.

יעקב.

בעניין: 8 נקודות חשובות מהמסר של יעקב לפני 9 שנים, 6 חודשים #71295

• שלומקה
  • רצף ניקיון נוכחי: 53 ימים
  • דירוג זהב
איזה יופי, כיף שמישהו מסכם ומעלה לפורום קצת מסקנות ונקודות מהקבוצות החיות (רק צריך להזהר לשמור על אנונימיות ולבדוק טוב מה מפרסמים)

חזק וברוך!

אני התחברתי ממש עם הנקודות שהוא אמר, היו דברים שממש נתנו הגדרות ברורות לתחושות שהסתובבתי איתם בבטן.
רק להיום זה מה שנותר
לא הצלחת תנסה מחר

העולם יתן לך מתנות בשפע 
לא כתוב בשומקום שלנסות זה פשע...

(מבוסס על  השיר "רק לעלות", של "קפה שחור חזק")

בעניין: 8 נקודות חשובות מהמסר של יעקב לפני 9 שנים, 6 חודשים #71359

אין מילים !!
אריאל,
אני בהתחלה,,, אני מנסה,,,, אני מתבייש,,, אני מפחד,,, אני מקווה,,, אני מייחל,,, אני מתפלל !!!!!!!!
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.34 שניות

Are you sure?

כן