ברוכים הבאים, אורח

חברים-חברים-חברים-חברים-חברים !!!!!!!!!!!!!!דחוף-דחוף-דחוף-דחוף-דחוף-דחוף-דחוף!!
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: חברים-חברים-חברים-חברים-חברים !!!!!!!!!!!!!!דחוף-דחוף-דחוף-דחוף-דחוף-דחוף-דחוף!! 302 צפיות

חברים-חברים-חברים-חברים-חברים !!!!!!!!!!!!!!דחוף-דחוף-דחוף-ד​חוף-דחוף-דחוף-דחוף!! לפני 9 שנים, 6 חודשים #71598

שלום לכולם !!

אני חבר די חדש בתוכנית [ חודשיים +,] ב"ה נהנה כאן ומרגיש שמשהוא בחיים האפורים והמרים שלו התחיל לזוז כלפי מעלה בנסיקה חדה,
ב"ה תודה לק-ל אוהב שכל כך אוהב ודואג לי !!

אני זקוק בדחיפות לעוד מספרי טלפון של חברים מSA ע"מ לשתף בשעות הקשות, שבינתיים הם כ"כ מרובות,
חברים שרק ישמעו את מה שיש לי ויצילו אותי מנפילה הרסנית לזרועות התאווה שכל כך אוהבת אותי בזרועותיה החמימות,,,,,

תודה לכם,

מעריך ואוהב אריאל,
אריאל,
אני בהתחלה,,, אני מנסה,,,, אני מתבייש,,, אני מפחד,,, אני מקווה,,, אני מייחל,,, אני מתפלל !!!!!!!!

בעניין: חברים-חברים-חברים-חברים-חברים !!!!!!!!!!!!!!דחוף-דחוף-דחוף-ד​חוף-דחוף-דחוף-דחוף!! לפני 9 שנים, 6 חודשים #71601

אח יקר-יקר-יקר-יקר  ---
נהוג בתכנית לא לתת מספרי טלפון לאדם בלי לבקש את רשות בעל המספר. כמו שמסתמא לא היית רוצה שיתנו את המספר שלך לאנשים שאינך מכיר.
עצתי לך - דבר עם החברים שכבר יש לך את מספרם, ובקש מכל אחד מהם שישיג לך מספר של חבר אחד, כמובן אחרי בקשת רשותו.
אם התכוונת שחברים בפורום יכתבו לך את מספרם שלהם זה משהו אחר. פשוט הניסוח לא מספיק ברור.
בהחלמה
תן לו משלו, שאתה ושלך - שלו
וכן בדוד הוא אומר "כי ממך הכל, ומידך נתנו לך"

בעניין: חברים-חברים-חברים-חברים-חברים !!!!!!!!!!!!!!דחוף-דחוף-דחוף-ד​חוף-דחוף-דחוף-דחוף!! לפני 9 שנים, 6 חודשים #71607

תודה דוקטור,

זה בדיוק מה שהתכוונתי,
פשוט לא רציתי מספרים של כטילו שלא קשורים ל12 & 12,,

תודה .
אריאל,
אני בהתחלה,,, אני מנסה,,,, אני מתבייש,,, אני מפחד,,, אני מקווה,,, אני מייחל,,, אני מתפלל !!!!!!!!

בעניין: חברים-חברים-חברים-חברים-חברים !!!!!!!!!!!!!!דחוף-דחוף-דחוף-ד​חוף-דחוף-דחוף-דחוף!! לפני 9 שנים, 6 חודשים #71682

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
אשלח לך בפרטי,
בכייף.
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.87 שניות

Are you sure?

כן