ברוכים הבאים, אורח

חוויית הכנס השנתי שלי
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: חוויית הכנס השנתי שלי 513 צפיות

חוויית הכנס השנתי שלי לפני 9 שנים, 6 חודשים #71923

הייתי שם, לא בהכרח נוכחתי כל הזמן, היה את השלב שחשבתי שאצטרך לעזוב ולהפסיד. היה מעט קשה, בניסיון הרבני להכניס את הדת לתכנית. אלוקים אוהב עזר לי לספוג גם את זה. באופן אישי חווייתי חוויה מיוחדת, פגישה שאני בוש להודות פחדתי וחששתי ממנה, אני נבוך במעמדים כאלה אני מרגיש קטן ולא שייך, לאלוקים אוהב יש את הדרכים שלו גם כנגד טבעי והרגשתי טוב הייתי צריך את זה. היו רגעים של לחץ של חוסר מיקוד אבל הרגשתי שייך באמת, אהוב גם בעיני אנשים שיודעים מי אני ומה מעשי, אני שייך לכאן "זה הדבר האמתי".

אינני בקי באמנות הכתיבה, ביטוי של רגשות עלי מקלדת לא קל לי ובכלל חשבתי שהפורום יופצץ בתגובות על הכנס מה שגורם לי להרגיש קצת כהדיוט שקופץ, אבל הכנס עשה לי טוב וכאן יש לי אפשרות להודות לאלוקים אוהב שנתן לי סיכוי ותקווה ולשלוחים שלו -ספונסר וחברים מדהימים.

אז תודה חברים אוהב אתכם וצריך אתכם.
קדשנו במצותך ותן חלקנו בתורתך, שבענו מטובך ושמח נפשנו בישועתך וטהר ליבנו לעבדך באמת.
אני מאמין באמונה שלמה, שהבורא התברך שמו הוא בורא ומנהיג לכל הברואים והוא לבדו עשה ועושה ויעשה לכל המעשים.

בעניין: חוויית הכנס השנתי שלי לפני 9 שנים, 6 חודשים #71936

שלום שבעינו,

אני כל כך מזדהה ,, עם כ-ל מה שכתבת,
ממש הכל, כל הרגשות, [ גם את זה שהפורום לא הופצץ,,,]
תודה על הכתיבה,
תוכל לשלוח לי תמונה שלך כי אני כבר לא זוכר את מי ראיתי ואת מי לא ,, היה כ"כ הרבה פרצופים חדשים,,

אוהב אריאל,,
אריאל,
אני בהתחלה,,, אני מנסה,,,, אני מתבייש,,, אני מפחד,,, אני מקווה,,, אני מייחל,,, אני מתפלל !!!!!!!!

בעניין: חוויית הכנס השנתי שלי לפני 9 שנים, 6 חודשים #71938

• אסירותודה
  • רצף ניקיון נוכחי: 6040 ימים
  • מנהל
מקסים. כתבת את החוויה שלך וזה מה שחשוב. בעיני. היה נעים לראותתך. אני מניח שכמוני לרבים יש מה לכתוב (אני באמצע, אפרסם בקרוב) רק שמטלות ערב החג מעכבות את פרסום הדברים. חיבוק.
מכה אב התשס"ה הנס האישי שלי ממשיך, רק להיום. אפשר לקרוא עליו כאן
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.27 שניות

Are you sure?

כן