ברוכים הבאים, אורח

אפשר גם אחרת!!
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: אפשר גם אחרת!! 893 צפיות

אפשר גם אחרת!! לפני 9 שנים, 5 חודשים #72220

• avi408
  • דירוג כסף
אפשר גם אחרת !!! ואיך מתקנים את מה שקלקלתי
הערב עברתי חוויה מאוד חזקה ומתקנת.
הייתה לי חתונה הערב ואפילו לא בדקתי איפה הכתובת עד הצהריים וכשראיתי את הכתובת חשכו עיני זה נמצא בדיוק במקום של רוב השימושים שלי ......לא להגיע לחתונה לא היה בחשבון אבל אם זה מה שהייתי צריך לעשות הייתי עושה גם את זה .התקשרתי לספונסר בשאלה מה לעשות והוא אמר לי שכמו שכתוב בספר הגדול שאין בעיה ללכת לכל מקום אם נמצאים על קרקע רוחנית יציבה ואין בעיה תלך...כמובן שהלכתי ואחרי החתונה בדרך חזור אני מרגיש דה ז'ה וו אני נמצא ברכב בלילה ויכול בכיף לומר לאשתי שאני מאחר ובעצם אני אפילו לא צריך לעדכן אותה [היא רוחשת יותר מדי אימון בי...] וחופשי לעשות מה שבא לי לעשות...אני רואה את הרחובות הכל כך מוכרים והזכרונות צפים ועולים התקשרתי לחבר ומיד אני אומר לו שעוד שתי צמתים אני יכול לפנות שמאלה ואחרי כמה מאות מטרים נמצא כל התאווה שאני כל כך משתוקק אליה......ואם זה היה תלוי בי הייתי כבר שמה מזמן כמו שהייתי שם לפני שבעה חודשים רק שההבדל הוא שעכשיו אני יודע שאלוקים יכול להציל אותי ,עוד שתי דקות עוברות ועוד מקום כל כך מוכר.....ואשקר אם אומר שזה היה קל אבל הרגשתי שם את אלוקים שנמצא בי ועלו בראשי דברי הרמב"ם שאם אדם רואה שמחשבת העריות מתגברת בו יעסוק בתורה שהיא איילת אהבים ויעלת חן דדיה ירווך בכל עת את מה שמצאתי אז בתאווה אני יכול למצוא באלוקים ואת האמת מצאתי !!!!!אני הייתי כל כך מחובר אליו וזה היה כל כך מרומם ומרגש !!!!ובמקום להמשיך ליד עוד מקומות על הדרך שברתי ימינה ועשיתי עיקוף ולמרות שזה מאריך את הדרך זה היה שווה.
בזמן האחרון אלוקים מביא אותי להרבה מהמקומות שבהם הייתי משתמש ובזמנים הכי קשים מבחינתי שהם היו הזמנים שהייתי משתמש הכי הרבה ואני שואל את עצמי למה אלוקים עושה לי את זה למה להביא אותי למקומות כל כך מסוכנים וסהדי במרומים שלא היו לי דרכים למנוע את זה [כשהיה לי עשיתי את זה ]והמסקנה שלי זה שאלוקים רוצה שאתקן את אותם מקומות ולא!!!!לא מה שיש שיחשבו שאני מתכוון לתיקון רוחני לאסוף את כל הניצוצות ושלל דברים מעין אלו אלא משהו מאוד פשוט המח החולה שלי אומר לי שכל פעם שאני ברכב בלילה לבד,או בזמנים אחרים ,ובמקומות מועדים לשימוש  אני חייב אבל חייב להשתמש..... וזה כל כך רחוק מהאמת אלא אפשר לחיות חיים נורמאלים ושפויים וכן להיות באותם מקומות ופשוט לחיות חיים טובים יותר, רגועים יותר, ואמיתיים יותר, וזה התיקון שאני מרגיש שאת המקומות שהייתי בהם הראו לי שאפשר אחרת .....
יהי רצון שתמיד ארגיש מחובר ואפילו כשאני לא מרגיש את זה לכל הפחות אדע את זה ואמשיך עם הפעולות ליום הזה ושאשאר נקי לכל הפחות הלילה ....
באהבה ובהערכה לכולם פה
אבי
נערך לאחרונה: לפני 9 שנים, 5 חודשים על ידי .

בעניין: אפשר גם אחרת!! לפני 9 שנים, 5 חודשים #72225

• שלמה(די דיינו)
מדהים!
הסיפור שלך מוכיח איך שאלוקים עושה בשבילנו מה שאנחנו לא יכולים לעשות לבד!
אוהבים!
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.29 שניות

Are you sure?

כן