ברוכים הבאים, אורח

השימוש הכי מסוכן בשבילי
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: השימוש הכי מסוכן בשבילי 626 צפיות

השימוש הכי מסוכן בשבילי לפני 9 שנים, 5 חודשים #73154

• avi408
  • דירוג כסף
אחרי שמונה חודשים ויום אחד בהחלמה, אני מנסה לשחזר לעצמי מה היו הדברים שאליהם השתוקקתי כל כך ועד כמה הם הזיקו לי.

האמת היא שלא הייתי צריך לחשוב יותר מדאי ורק לסכם לעצמי את מה שאני מרגיש עכשיו ולאחרונה בגלל שהתאווה לא הלכה לשום מקום, אדרבה היא עדיין מבצבצת פה ושם, ובלי שאלוקים היה לוקח את זה ממני כל פעם מחדש - מזמן הייתי חזרה באותו מעגל קסמים הרסני שהשמיד כל חלקה טובה בנפשי, ברוחי ובנשמתי, בחיבור לעצמי ובקשר עם הסובבים אותי ובפרט עם אשתי וילדי.

שמתי לב שמה שהכי מושך אותי זה בכלל לא מה שחשבתי עד היום, שהרי כל פעם שהייתי מגיע לסיפוק המיני שלי כבר הייתי מלא ברגשי חרטה/אשמה/בושה ועוד... כל פעם שהגעתי למקום תאווה הרגשתי כמי שכפאו שד אבל כבר הייתי בתוך הבוץ אבל לא באמת נהנה, וזה היה פותח את המעגל הבא: בפעם הבאה יהיה יותר טוב,תחפש משהו מושלם יותר, תדאג לעשות את זה נכון, ועוד כל מיני סרטים על זה הדרך.

ואז שמתי לב שאני מכור לריגושים, למרדף, להתחכך בסיכונים. לא לחינם בעשרים השאלות יש את  השאלה "האם אי פעם נעצרת בגין עבירה הקשורה למין". אני יודע שהפשטות היא האם עשית דברים משוגעים שיכולת להעצר או שנעצרת, אבל השאלה היא במקומה בגלל שהמחלה שרוצה ריגוש מחפשת את הסכנה, כן בדיוק ככה, עד כמה שניסתי להתחבא אבל בתוך תוכי כל פעם שראיתי ניידת משטרה הרגשתי את האדרנלין בגופי זורם בכל כוחו.

אחד הדברים שהייתי הכי מכור עליהם ואני חושב שזה הדבר הכי מסוכן לכל הפחות מבחינתי זה הצ'אטים. כל מי שנכנס לשם ויודע על מה אני מדבר מבין אותי טוב טוב, הטכנולוגיה היום מאפשרת דברים כמעט בלתי מוגבלים מבחינת הפיצ'רים ומבחינת הזמינות, וזה הרעל הכי מסוכן בעיני שהרי שמה יש לי את כל האופציות. המרדף האין סופי אחרי התאווה לסוגיו, לצערי נהייתי ממש מומחה בלעבוד על אנשים, ולכן זה בעיני הכי גרוע. אם בן אדם יעשה את המעשה הכי גרוע,הוא הלך עשה מה שעשה ונגמר, אבל פה זה אין סופי ויש את כל הסיבות הגורמות למחלה, ולא רק את הסיבות אלא גם את הדלק של המחלה.

אתמול בלילה קיבלתי טלפון מחבר והוא מספר לי איך יש לו את כל האפליקציות הללו... ואני אחרי ששמעתי אותו אמרתי לו אתה מבין שאתה משתמש עם החומר הכי מסוכן ואומר לי שאתה נקי?! אתה אפילו לא שם לב מה זה הרעל הזה, זה הדבר הכי מתוק אבל גם הכי מסוכן בפרט לאנשים חולים כמוני וכמוך. אלו היו המילים שאני הייתי צריך לשמוע בגלל שתמיד - אבל תמיד - אני אומר לעצמי "לא נורא אני אתחכך בתאווה, אגיע כמעט עד הסוף ואז אני אעצור, זאת תהיה רק מעידה..."
אני רק רוצה להדגיש שכל אחד יש לו את הסם שלו אבל אצלי הצ'אטים כוללים את הכל .

אני שמח שכבר אין לי את הרעל הזה כבר שמונה חודשים ויום ואני מתפלל שמי ששמר אותי נקי עד היום ישמור אותי נקי היום.
באהבה ובאסירות תודה

אבי

בעניין: השימוש הכי מסוכן בשבילי לפני 9 שנים, 5 חודשים #73158

• טהרני
  • רצף ניקיון נוכחי: 3306 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • עלי לבחור בין כניעה להשפלה
ממש תודה אבי על הכנות הגדולה לאורך כל הדרך.

avi408 כתב on 27 אפר' 2015 21:36:

לצערי נהייתי ממש מומחה בלעבוד על אנשים, ולכן זה בעיני הכי גרוע.י

ממש מזדהה עם זה. כמה שזה נכון לגבי!... לצערי, עוד לא ממש הצטערתי על זה (רק קצת כשקראתי את הפוסט שלך. שוב תודה).

הקטע של לקיחת הסיכונים, שהרחבת אותו לכיוון של עשיית דברים משוגעים, עזר לי בעוד עניין. כבר תקופה ארוכה שאני חושב לכתוב פוסט בפורום גברים נשואים על אינדיקציה להחלמה בעניינים השייכים לנשואים לאור עשרים השאלות. חשבתי שהשאלה הזו לא כל כך קשורה, אבל הארת כאן אור חדש בשבילי. כשאני בא בגישה שאני מחפש ויוזם את "הדברים המשוגעים", הלא שגרתיים, הלא סטנדרטיים, אני כנראה פועל מתוך המחלה שלי. המחלה שלי היא כזו שאני לא רוצה את הרגיל ואת החוזר על עצמו. אני לא רוצה את הבנאלי, אני רוצה את הפראי, את המטורף, את חסר המעצורים ופורץ כל הגבולות.

בהחלמה!

נ.ב. השתדלתי לכתוב בצורה ש"תעבור" בפורום הכללי. אם מישהו רואה לנכון לערוך - בשמחה רבה, אך אודה לו אם יוכל "לגזור" ולשלוח לי בפרטי את תוכן ההודעה שלי.
ליומן המסע שלי     הפוסט שהסביר לי מה הבעייה     הפוסט שהסביר לי מה הפתרון
אני חסר אונים, אנא עזור לי!

כאשר "בידך אפקיד רוחי" אז "פדית אותי ה' א-ל אמת". וככל שהצד הראשון של המטבע יהיה יותר בשלימות, כך גם הצד השני.
נערך לאחרונה: לפני 9 שנים, 5 חודשים על ידי .

בעניין: השימוש הכי מסוכן בשבילי לפני 9 שנים, 4 חודשים #73172

• improvementway
  • רצף ניקיון נוכחי: 40 ימים
  • חבר ותיק
גם בשבילי זה הדבר הבעייתי. תודה לאל אין לי דחפים לאוננות ולפורנוגפיה. יש לי רק לצ'אט. וזה לאו דווקא לנשים, אני רק רוצה מישהו לדבר איתו. עכשיו. מישהו חדש. אני גם לא שיקרתי בצ'אטים, אני מרגיש חופשי לשתף את המצב שלי.

הבעיה מבחינתי היא שהצ'אט מנתק אותי מהמציאות ומכניס אותי לכולם של פנטזיה ודמיון. כשאני שם אני לא מתמודד עם המציאות ואין לי במצב להאחז במקרה של גירוי הכי קטן. זה מדרון מאוד חלקלק מבחינת האובססיה שלי למין, וגם סוג אחר של התמכרות מסוכנת.

הצ'אט גרם לי לנפילה האחרונה, ומאז אני שומר מרחק.
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.34 שניות

Are you sure?

כן