ברוכים הבאים, אורח

מרגיש פה מוזר
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: מרגיש פה מוזר 540 צפיות

מרגיש פה מוזר לפני 9 שנים, 4 חודשים #73528

• elto
  • חבר חדש
מצד אחד אני די מכור לאוננות כי ב4 שנים שאני מכור לא היו לי יותר מחודש נקיים וזה חתיכת בעיה אבל מצד שני אני מרגיש לא שייך כי זה מורגש כאלו אנשים חולי מין או משו כזה אם מושג כמו נקי כבר ככה וככה שנים .. יש לי חברים שפשוט הצליחו לחזור בתשובה על זה על ידי לימוד והתחזקות אמיתית וכאלו זה כבר עבר מהם רק שנשאר עכשיו זה לשמור על זה .. שהייתי בן 16 התחלתי עם זה בגלל חבר שחשף אותי לפורנו ונראה לי שעכשיו אם לא הייתי מכור לא הייתי למציאות כזאת כי זה דוחה רק שעכשיו אני מכור .. אני יודע שברגע שהעולם שלי יתמלא בתעסוקה ולא יהיה לי זמנים ארוכים של שעמום אני לא יחטא .  די נראה לי שאחרי השחרור מהצבא והיציאה לחיים וחתונה אני יתגבר ממש למרות שכבר עכשיו אני משתדל למלא את הזמן ואני די מצליח . בעזרת ה' שאני יזכה למלכות את הזמן תמיד

בעניין: מרגיש פה מוזר לפני 9 שנים, 4 חודשים #73530

אמן. מציע לך לנסות לדלות מפה את הדברים שכן יכולים לעזור לך כרגע, ולא לחפור לעצמך יותר מדי בשאלה כמה אתה שייך. בהצלחה
תן לו משלו, שאתה ושלך - שלו
וכן בדוד הוא אומר "כי ממך הכל, ומידך נתנו לך"

בעניין: מרגיש פה מוזר לפני 9 שנים, 4 חודשים #73532

• יוסי כהן
  • רצף ניקיון נוכחי: 1094 ימים
  • דירוג פלטיניום
שלום לך וברוך הבא.
מצטרף לדוקטור - לי עוזר לחפש את הדומה ולא את השונה.

שני דברים נוספים:
1. הם הצליחו זה סבבה. האם אתה הצלחת?
2. אם אתה חושב שאתה יכול להפסיק - תנסה. אם תצליח - כולנו נשמח מאוד. אם  לא - יש כאן פיטרון שמחכה לך.

בעניין: מרגיש פה מוזר לפני 9 שנים, 4 חודשים #73535

• טהרני
  • רצף ניקיון נוכחי: 3306 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • עלי לבחור בין כניעה להשפלה
ברוך הבא חבר יקר!

גם אני הרגשתי מאוד מוזר כשהגעתי לפה. עדיין מרגיש לפעמים קצת מוזר.

אבל קצת יותר מוזר, והרבה יותר מתסכל היה, כשבמשך כעשרים שנה ניסיתי להפסיק לצרוך תאווה ולאונן, בדרך של "לחזור בתשובה על זה על ידי לימוד ו/או התחזקות אמיתית" ומאוחר יותר גם בטיפול אצל איש מקצוע במשך שנתיים, ודבר לא עבד לי.
אף פעם לא הצלחתי להפסיק, או יותר נכון אף פעם לא הצלחתי להישאר בהפסקה, לאורך זמן. כי להפסיק הפסקתי אלפי פעמים...

מאז שהגעתי לכאן, בחסד אלוקים הגדול והאוהב, ומאז שנשארתי כאן (חסד לא פחות גדול, כי רוב מי שמגיע לכאן לא מתמיד :-\), אני נקי בחסדו 453 ימים. מספר שהיה נשמע לי אסטרונומי, ומעל ומעבר לכוחותיי, לפני שהגעתי לכאן.
למרות שלא האמנתי שיש משהו שאני לגמרי לא מכיר, למדתי כאן שפה חדשה וגישה אחרת. למדתי כאן את "סוד הכניעה".

ועוד משהו: אחד הדברים שמאוד עזרו לי בבואי לכאן, הוא פשוט "ללכת על זה". גם אם אני לא ממש מבין כל דבר, לנסות את הדרך הזאת ברצינות.
ליומן המסע שלי     הפוסט שהסביר לי מה הבעייה     הפוסט שהסביר לי מה הפתרון
אני חסר אונים, אנא עזור לי!

כאשר "בידך אפקיד רוחי" אז "פדית אותי ה' א-ל אמת". וככל שהצד הראשון של המטבע יהיה יותר בשלימות, כך גם הצד השני.
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.39 שניות

Are you sure?

כן