ברוכים הבאים, אורח

מתלבט אם להתחיל 90 יום
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: מתלבט אם להתחיל 90 יום 1954 צפיות

מתלבט אם להתחיל 90 יום לפני 9 שנים, 3 חודשים #74542

• עין טובה
  • רצף ניקיון נוכחי: 24 ימים
  • חבר קבוע
עדיין לא התחלתי רשמית ולכן אני מתלבט. מצד אחד היה לי שבוע מעולה ונקי. מצד שני היום נפלתי ואוננתי.
ממש לא רציתי את זה. קורה לי לעתים קרובות שיש לי כאבים באבר המין ואני יודע שרק אוננות תוכל להעביר את הכאבים אז אני מאונן. מכירים את זה? וזה בלי קשר לצפייה כל מיני סיטרא אחרא... במשך כמה ימים היו לי כאבים באבר המין ובשם החוסן לא אוננתי. אבל היום הייתי עייף מכל עומס העבודה והמשפחה ולא היה לי כוח יותר אז במודעות הלכתי לשרותים כדי לאונן. כל כך לא רציתי את זה...
עכשיו אני לא בטוח בעצמי שאני רוצה להתחיל 90 יום. ומה אם אפול שוב זה מתסכל...

תשובה: מתלבט אם להתחיל 90 יום לפני 9 שנים, 3 חודשים #74543

• rbg
  • חבר ותיק
קודם כל ברוך הבא לפורום
שנית אני חושב שמאז שאני התחלתי להשתתף ב90 יום הצלחתי יותר להתגבר על התאווה אז אני מציע לך לנסות זה מדרבן יותר שאתה רואה את המטרה שלך לפחות זה ככה אצלי
שלישית יכול להיות שיש לך בעיה רפואית גם את זה צריך לבדוק
רביעית יכול להיות שאתה לא מתחברים כמו שצריך שגם זה יכול להיות גורם
חמישית זה שזה מסתכל לפול שאתה לא רוצה מסכים זה נותן לי תחושה שאין לי עמוד שידרה כמו שצריך בנוסף לכל החסרונות שלי אבל אם אתה לא תתחיל את ה90 יום אתה תרגיש "ואווו כמה שמרתי" וייתן לך לפעמים לגיטימציה לפול "טוב עכשיו מותר לי" שאתה רואה את ה90 אתה נכנס יותר לפורפוציות...

תשובה: מתלבט אם להתחיל 90 יום לפני 9 שנים, 3 חודשים #74576

• מוטי ראוי
  • רצף ניקיון נוכחי: 100 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • חי ומרגיש בזכות אלוקים ובאמצעות שמור עיניך וחברים
אני ממליץ מאוד להתחיל לצעוד 90 יום
אני התחלתי בט"ז שבט תשע"ב
ולא האמנתי שזה אפשרי ,
אז ניסיתי לצעוד חצי מרתון,
45 יום
וב"ה ובעזרתו אני עדיין צועד,
היום זה 1230 יום,
בקרוב אצלך,
מוטי
חבר שמור עיניך,
ובחסדי ה' ולא בכוחי נקי מט"ז שבט תשע"ב, 09/02/2012,
והנני אסיר תודה על כך, ומתפלל לשפיות גם היום.

תשובה: מתלבט אם להתחיל 90 יום לפני 9 שנים, 3 חודשים #74578

• שלמה די דיינו
  • רצף ניקיון נוכחי: 366 ימים
  • דירוג פלטיניום
אחי היקר
מאוד מזדהה על התיאור של הלחץ
גם אני חוויתי וחווה אותו..
אבל אני יכול לומר לך שמשפט מהספר הלבן שינה לי את הגישה..
כתוב כך: כשויתרנו על התאווה בהתחלה הרגשנו כאילו אנו נופלים מקצה הצוק אל האבדון... "הבנו שאי הזנת הרעב לא הרגה אותנו!"
כשהרגשתי את הלחצים האלו שאלתי את החברים האם אפשר לוותר גם כשיש לחץ פיזי?! התשובה היא כן הבנתי שאי הזנת הרעב לא הרגה אותי!!

תשובה: מתלבט אם להתחיל 90 יום לפני 9 שנים, 3 חודשים #74579

• טהרני
  • רצף ניקיון נוכחי: 3306 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • עלי לבחור בין כניעה להשפלה
אני התחלתי 90 יום ולא האמנתי כ"כ שאצליח, והיום בחסד אלוקים הגדול והאוהב אני נקי 497 יום.

אבל אני מרגיש לגבי עצמי שהניסיון להגיע ל-90 יום בכוחות עצמי, לא היה מצליח. וגם אם כן, במוקדם או במאוחר (כנראה במוקדם...) הייתי נופל.

כמעט עשרים שנה ניסיתי שוב ושוב להפסיק, או יותר נכון להישאר בהפסקה, ואף פעם לא נשארתי נקי לאורך זמן. אז לחשוב שהפעם אצליח, זה לחיות באותה הכחשה שליוותה אותי מאז ומעולם...

הגעתי לכאן מיואש וגם סמוך ובטוח שאין שום דרך אמיתית החוצה. החלטתי ללכת על כל הכלים המוצעים פה, וגיליתי דבר מדהים. גיליתי, שאותי, את טהרני המלומד, שמכיר את כל הספרים על התמודדות ותיקון פגם הברית (ועוד המון ספרים יהודיים בנושאים אחרים), אפשר ללמד משהו חדש לחלוטין.

למדתי כאן גישה חדשה ושונה בתכלית להתמודדות (הכושלת) שלי, שהעניקה לי חיים חדשים. הייתי צריך רק נכונות, כנות ופתיחות דעת, ומאז - קשה להסביר איך, התחולל נס. הסיפור עם התאווה הוא כבר שונה (להיום!!!). בתכלית.

מאחל לך הצלחה וממליץ להישאר עמנו. דברים טובים קורים למתמידים פה.
ליומן המסע שלי     הפוסט שהסביר לי מה הבעייה     הפוסט שהסביר לי מה הפתרון
אני חסר אונים, אנא עזור לי!

כאשר "בידך אפקיד רוחי" אז "פדית אותי ה' א-ל אמת". וככל שהצד הראשון של המטבע יהיה יותר בשלימות, כך גם הצד השני.
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.32 שניות

Are you sure?

כן