ברוכים הבאים, אורח

חווה החלמה ושיחרור מיוחדים ב"ה
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: חווה החלמה ושיחרור מיוחדים ב"ה 745 צפיות

חווה החלמה ושיחרור מיוחדים ב"ה לפני 9 שנים, 2 חודשים #74687

• משוחרר12
  • רצף ניקיון נוכחי: 975 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • שלב ב'
כבר חודש וחצי בערך שאני חווה שיחרור מדהים. מה קרה? הרבה דברים קרו: קודם כל אני כבר למעלה משנתיים בתכנית, ועברתי בזכותה הרבה שינויים חיוביים בחיים. זה התחיל בצעדים הראשונים, ספונסר חברים קבוצות ועוד. המשיך בצעדים הבאים ספונסר אחר, טיפול רגשי (המחלה שייכת לגופני רגשי ורוחני) קבוצה שעוזרת בקשיים כלכליים ובעיות בעבודה, והמון דברים בחיים שלי נכנסו ב"ה למסלול הרבה יותר נכון.
ובנוסף בחודש וחצי האחרונים לערך הפסקתי להשתמש במחשב לגמרי בשביל הנאה. אין יותר משחקי מחשב, אין יותר חדשות ואין יותר כלום. היום המחשב בשבילי הוא אך ורק כלי לעבודה או להחלמה. אם אני צריך לשלוח או לקבל מייל מחבר אני בודק במחשב. אותו דבר בנק או מרפאה תשלומים וכו' גם זאפ כדי לקנות משהו אבל רק דברים שאני צריך ותו לא. זה נותן לי כזה שיחרור וחופש שזה ממש עולם אחר ממה שהיה קודם.
האמת זה לא פעם ראשונה שאני עושה את זה, כבר התנתקתי פעם מהמחשב לתקופת מה וגם אז חוויתי שיחרור מיוחד אבל לצערי חזרתי לשם, כנראה אני ממש מכור לזה.

מה יהיה הלאה? לא יודע. כרגע אני מאוד מאושר מהמהצב, וממשיך לעשות את ההשתדלות שלי להמשיך ולהישאר נקי בעז"ה.

תשובה: חווה החלמה ושיחרור מיוחדים ב לפני 9 שנים, 2 חודשים #74701

• נתן במתנה
  • רצף ניקיון נוכחי: 1823 ימים
  • דירוג פלטיניום
איזה יופי.
כיף לשמוע שאתה מוצא את הדרך שלך אל החופש...הנכונות לעצור את המחשב מרשימה ומעוררת השראה.
תודה לך.
אני מזכיר לעצמי באמצעות הדברים שלך עד כמה יש דברים שאני מרגיש שאני לא מסוגל בלעדיהם, אני כמה לפעמים, כמו שכתוב בצעד שש בספר '12 ו12', אני אומר לאלוהים - אני מסכים לוותר על הרבה דברים, אבל על זה עדיין לא...מתפלל להיות נכון לשחרר הכל, ומכוח נכונות זו לבדוק מה הדבר הנצרך עבורי, עם מחשב או בלעדיו...

נתן במתנה
אבא אוהב העלה אותי לרכבת ההחלמה בכ אדר תשע"ב, היום בו הפנמתי שהתאווה היא חלק ממני, והיא תשאר כזו עד ליומי האחרון, ופניתי לעזרה.
סיפורי האישי

תשובה: חווה החלמה ושיחרור מיוחדים ב לפני 9 שנים, 2 חודשים #74715

• סוד הכניעה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2477 ימים
  • מנהל
תודה על השיתוף, משמח מאוד לקרוא.

החוויה שלי קצת שונה, כיון שאלוקים נתן לי - רק להיום - שחרור מהאובססיה בשימוש במחשב, כך שאני יכול להשתמש בו גם להנאה, אבל בצורה מפוכחת ולא אובסיסית.

יחד עם זאת, ברור לי שאם אראה שהאובססיה והגישות השגויות שלי משתלטות על הדרך בה אני משתמש במחשב (או בסמארטפון) אוותר עליו בלי היסוס.

עבורי מחשב הוא כלי, ואילו הבעיה היא בראש שלי. אם אני מפוכח ויכול להשתמש בכלי בצורה בריאה - מה טוב. אם לא - איאלץ לוותר עליו כדי לא לפגוע בעצמי.
הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

הסיפור האישי שלי: goo.gl/mShRFs
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.30 שניות

Are you sure?

כן