ברוכים הבאים, אורח

מחפש אפליקציה חסימת הסמארטפון
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: מחפש אפליקציה חסימת הסמארטפון 840 צפיות

מחפש אפליקציה חסימת הסמארטפון לפני 9 שנים, 2 חודשים #74751

האם משהו מכיר אפליקציה שבעזרת ניתן לחסום את הגלישה באינטרנט?
ניסיתי כמה אפליקציות כאלה, אך בטלפון החדש אני יכול פשוט למחוק את האפליקציה ולשחרר את הנעילה.
אשמח לעזרה
תודה

תשובה: מחפש אפליקציה חסימת הסמארטפון לפני 9 שנים, 2 חודשים #74752

כל אפליקציה ניתנת למחיקה, כל מחסום ניתן לעקיפה. המחסום הוא כלי, הוא לא הפיתרון.

תשובה: מחפש אפליקציה חסימת הסמארטפון לפני 9 שנים, 2 חודשים #74766

• טהרני
  • רצף ניקיון נוכחי: 3306 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • עלי לבחור בין כניעה להשפלה
רוצה בטוב - נסה לפנות ל"ונשמרתם" חברת הבת של "שמור עיניך", שעוסקת בפתרונות סינון.

מנסה להבריא - דבריך נכונים. פעם כתב כאן מישהו שעוד לא נבראה החומה שמכור לא יכול לטפס מעליה, או משהו בסגנון. ובכל אופן, לפעמים חסימה היא כלי חשוב מאוד, ובמיוחד בתחילת הדרך.

יש סיפור של אלכוהוליסטית בסוף הספר הגדול בו היא מתארת כי "האנשים שבאו ידעו מיד שלא הייתי יכולה לקלוט שום דבר מהתכנית והכניסו אותי לסנטוריום [=מוסד רפואי לאשפוז ממושך] כדי להוציא אותי מהערפול, כדי שאוכל לעשות את ההחלטה הפיכחת בקשר לעצמי" (הספר הגדול, עמ' 158). במילים אחרות, היא הייתה כל כך "מסוממת" מאלכוהול, כך שלא יכלה להבין את התכנית. היה צורך לנקות את מוחה מאלכוהול במשך תקופה, כדי שתוכל להבין על מה מדובר.

אני פעמים רבות מרגיש שכך זה גם בקשר אלינו. כל עוד אני ממשיך להשתמש, אני לא כל כך יכול להבין מה קורה איתי ובטח שלא את הפתרון לכך.

כשהגעתי לתכנית, חשבתי שטיפול של שנתיים שהייתי בו, לא עזר לי בכלל, כי הרי חזרתי להשתמש. היום אני חושב שאולי הוא כן עזר לי בכך שהפך אותי לקצת פחות "מסומם" ועזר לי לראות את חוסר האונים שבמצב שלי, גם אם הוא לא הקנה לי כלים שהחזיקו מעמד לאורך זמן.

אם חסימה יכולה לעזור לי להישאר בהפסקה ארוכה יותר מהשימוש, ייתכן בהחלט שהיא כלי מועיל ואולי אף הכרחי בתחילת הדרך. שאל את הספונסר שלך...
ליומן המסע שלי     הפוסט שהסביר לי מה הבעייה     הפוסט שהסביר לי מה הפתרון
אני חסר אונים, אנא עזור לי!

כאשר "בידך אפקיד רוחי" אז "פדית אותי ה' א-ל אמת". וככל שהצד הראשון של המטבע יהיה יותר בשלימות, כך גם הצד השני.
נערך לאחרונה: לפני 9 שנים, 2 חודשים על ידי טהרני.

תשובה: מחפש אפליקציה חסימת הסמארטפון לפני 9 שנים, 2 חודשים #74868

תנסה גם בטלפון של: מוקד ועדת הרבנים לשמירת חומות הדת יש להם כיום פתרונות מעולים אולי זה יועיל גם לך.
אין לי כרגע את הטלפון אבל למיטב ידיעתי הוא מתפרסם בעיתון 'יתד נאמן' של יום שלישי הוא עיתון שמחולק חינם, תוכל לראות שם

תשובה: מחפש אפליקציה חסימת הסמארטפון לפני 9 שנים, 2 חודשים #74923

מנסה להבריא כתב:
כל אפליקציה ניתנת למחיקה, כל מחסום ניתן לעקיפה. המחסום הוא כלי, הוא לא הפיתרון.

כמה שאתה צודק.

החזקתי סמרטפון במשך כמעט שנה, ובאותה שנה לאחר שבוע-שבועיים של גלישה באינטרנט לפורנו וכו', הייתי חוסם אבל עדיין הייתי יכול לעקוף את זה, ואחרי שבוע גם הסרתי לגמרי את האפליקציה, כי אם אני כבר עוקף את החסימה אז כבר אין בזה ענין, אז למה שילך לי קשה. וככה זה היה עם כמה סוגי חסימות. ואחרי שבוע-שבועיים שוב חסמתי וחוזר חלילה.

אני כנראה חייב לוותר על אינטרנט כשישנה אפשרות לעקוף את החסימה, אסירות תודה שהאינטרנט שלי בבית הוא בחסימת "אתרוג" ואין לי שום דרך לעקוף את החסימה. אם המצב ישתנה ותהיה לי אפשרות לגלוש לאינטרנט פתוח אני יהיה חייב לסלק את עצמי מהאינטרנט ולא לנסות חסימה כזו או אחרת אם היא לא תהיה בטוחה מדי בשבילי.

אסירות תודה לאבא אוהב ששומר אותי נקי מ - י' ניסן חודש הגאולה ה'תשע"ה

........................................................................................................

מודה אני לך שאתה הוא ה' אלוקי ואלוקי אבותי לעולם ועד, צור חיינו מגן ישענו אתה הוא לדור ודור. נודה לך ונספר תהלתך, על חיינו המסורים בידך ועל נשמותינו הפקודות לך ועל ניסיך שבכל יום עמנו ועל נפלאותיך וטובותיך שבכל עת ערב ובוקר וצהריים, הטוב כי לא כלו רחמיך, והמרחם כי לא תמו חסדיך מעולם קוינו לך.

יומן המסע שלי - מתחיל שוב וצועד לאלוקים  או כאן.          הפוסט שלי ב"הצג עצמך"  או כאן.      המשפחה שלנו - משפחת "שמור עיניך"  או כאן

תגובה: מחפש אפליקציה חסימת הסמארטפון לפני 9 שנים, 1 חודש #76602

• וטהר ליבנו
  • רצף ניקיון נוכחי: 231 ימים
  • חבר קבוע
אני חושב שלהתקין אפליקציית סינון כמו רימון נטספרק ושים את הסיסמא של ניהול והסרת האפליקציה ביד הספונסר שלך או איש אחר שאין לך קשר חזק איתו כך לא תוכל להסירו.
אני עשיתי כך ומאז פשוט אין לי אפשרות לגשת לאתרים האלו ובחסדי ה'.
בהצלחה
נערך לאחרונה: לפני 9 שנים, 1 חודש על ידי וטהר ליבנו.
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.39 שניות

Are you sure?

כן