ברוכים הבאים, אורח

האתר, סיכון-סיכוי
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: האתר, סיכון-סיכוי 1197 צפיות

האתר, סיכון-סיכוי לפני 9 שנים #77064

• וטהר ליבנו
  • רצף ניקיון נוכחי: 231 ימים
  • חבר קבוע
האם האתר הזה הוא סיכון????
איך אתה מדבר??!!

אני יודע את האמת שאין כמו האתר הזה שמציל נפשות מישראל ממש!
אבל אשתף אתכם בהרגשותי.
נכנסתי לפורום לפני כמה שבועות וקראתי הרבה פוסטים שנתן לי תמונה של המחלה, ההתמכרות, האובססיה, והחוסר אונים. אני לא חשבתי שאני מכור או מה, יש לי יצר הרע כמו כל אדם אחר ואני צריך להתגבר וברוך ה' אני מתגבר כבר חצי שנה שיש לי סינון על האינטרנט ואני יודע שצריך לשמור על העיניים אמנם זה קשה אבל זה יצר הרע...
וכשקראתי באתר שיש כזה מחלה וכמו שהותיקים בפורום כותבים בתוקף שזה לא יצר הרע אלא מחלה שאף מי שיש לו הרבה יראת שמים יכול היות מכור למחלה.
אז חשבתי שאולי אני מכור, ואז התחלתי להרפות קצת מההתגברות על היצר וממה ששמרתי על עצמי. אמרתי לעצמי "אני מכור תראה איך לא יכלת להתגבר אז עם האינטרנט הפרות ועם החברים בישיבה, זה התמכרות וזה לגיטימי וצריך להתחיל עם הקבוצות והתכנית כדי להתחיל ההחלמה"
אבל אז התקשר אלי חבר שהייתי איתו בקשר בנושא התאוה והתחלתי לדבר איתו על הנושא ושאני באתר הזה וזה מחלה וכו', וכך זה התגלגל עד שכמעט נפלתי איתו, וזה היה על חשבון זמן רב ולימוד העבודה.
והוא ניתק את הקשר כי תפש את עצמו והתחרט.
אבל אם לא היה עוצר זה היה מה מתגלגל (ומי ערב שהוא לא יתקשר אלי שוב היום או מחר).
וזה החדיר לי יותר עמוק על ההתמכרות ושזה באמת יותר חזק.
אבל מאידך הרי אם הייתי ממשיך עם המהלך שלי מלפני שהתוודעתי לאתר אני חושב שהייתי דוחה אותו על הסף, ואולי לא...

אז מה אתם אומרים זה סיכון או שיש פה סיכוי להחלים מהמחלה הזאת ?
נערך לאחרונה: לפני 9 שנים על ידי וטהר ליבנו.

תגובה: האתר, סיכון-סיכוי לפני 9 שנים #77066

• מתקדם
  • חבר חדש
אין ספק שזה בית חולים המציל נפשות, אך מי שבריא אין לו מה לחפש בבית חולים, יש שאלון באתר לבדוק אם אתה מכור, ואם כן ברור שזה מקומך ואין שום דרך אחרת, אך אם עפ''י השאלון אינך מכור אל תתקרב לאתר.

תגובה: האתר, סיכון-סיכוי לפני 9 שנים #77084

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
תאמין לי שאלוקים ששמר אותנו במחלה שלא נגיע לבית - חולים - קברות - משוגעים - הסוהר, בגלל כל השטיות שעשינו במחלה, שומר אותנו בבית הבראה שנחלים ולא יצא מכשול מתוך האתר היקר הזה.
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: האתר, סיכון-סיכוי לפני 9 שנים #77086

• אוויר פסגות
  • רצף ניקיון נוכחי: 1083 ימים
  • דירוג כסף
  • סקסהוליסט וטוב לי
מתקדם כתב:
אין ספק שזה בית חולים המציל נפשות, אך מי שבריא אין לו מה לחפש בבית חולים, יש שאלון באתר לבדוק אם אתה מכור, ואם כן ברור שזה מקומך ואין שום דרך אחרת, אך אם עפ''י השאלון אינך מכור אל תתקרב לאתר.

אני מצטער לחלוק עליך, אני חושב שגם מישהו שלא בדיוק עונה להגדרה המדעית של 'מכור' יוכל למצוא תועלת באתר ללא נזק.
מי שנשם אבק דרכים יזכה לשאוף אויר פסגות

תגובה: האתר, סיכון-סיכוי לפני 9 שנים #77107

• וטהר ליבנו
  • רצף ניקיון נוכחי: 231 ימים
  • חבר קבוע
שניכם צודקים!
אמת שכאן אין מקום למי שאינו מכור.
ואכן רוב מהשאלות האם אני מכור עניתי בחיוב. רק שאף אם איני מכור ולכן אסור לי להתקרב לאתר, אם כן ודאי שאסור לי להתקרב לאתרי פורנו ופריצות, ואם אני מתקרב לאתר הזה זאת אומרת שבאיזשהו אופן אני מכור, רק שאני מספק אותו באתר הזה ולא באתרי פורנו החסומים לי בגלל סינון
יוצא שרק טוב יהיה לי לשוטט עוד באתר וליישם את התכנית על מנת להחלים.
ואני בטוח שדברים טובים יקרו לי.
נערך לאחרונה: לפני 9 שנים על ידי וטהר ליבנו.

תגובה: האתר, סיכון-סיכוי לפני 9 שנים #77108

• גדעון
  • דירוג זהב
בעזרת ה'

חזק ואמץ!!!
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.31 שניות

Are you sure?

כן