ברוכים הבאים, אורח
  • עמוד:
  • 1

נושא: שלום 1457 צפיות

שלום לפני 9 שנים #77376

• ברוך
  • חבר חדש
מצטער אבל כלל =
1. תפסיק !!!

זה לא עזרה

זה מה שאני מנסה לעשות ולא מצליח
אז מה אתם חושבים שזה יעזור ???

אני לא מסוגל להפסיק אז לכן נרשמתי ???!!!

אז מה העזרה פה ??!!!
נערך לאחרונה: לפני 9 שנים על ידי ברוך.

תגובה: שלום לפני 9 שנים #77380

• zoher
  • רצף ניקיון נוכחי: 319 ימים
  • חבר קבוע
שלום לך ,
גם אני חדש כאן.
רוצה להגיד לך שלאחר שנים רבות של נפילות ומראות אסורים שבוע שאני רשום פה וכבר יש לי התקדמות עצומה.
מי אני בכלל שאייעץ לך עצות -"נאה דורש נאה מקיי" ובכל זאת אתן לך כמתחיל טיפ חשוב.
תדע קודם עד כמה אתה רוצה לצאת מזה. המוטיבציה צריכה להיות גבוהה והרצון שלך צריך להיות גדול. בלי זה לא ניתן לנצח במלחמה הזאת.
מעבר לזה תוריד את המדריך ,תירשם למייל חיזוק יומי, ותתחיל כמוני בצעדים קטנים להתקדם.
אני כבר רואה שיפור גדול במצב שלי. שלא היה בשנים האחרונות יום שלא הייתי נכנס לאתרים זדוניים. ונופל.ימי חושך וצלמוות.ימי ריקנות,דיכאון וחוסר ביטחון.
שבועיים כמעט שלא נכנסתי לשום אתר כזה. התקנתי מסננים,חסמתי את האינטרנט (זה נורא קשה לי כי אתרים עם תחומי ענין שאין בהם מראות אסורים גם נחסמו ).אבל אין מה לעשות.זה המחיר שאני משלם על הדבר הזה והלואי שרק יצליח. לקחתי את הקוד סודי ושמתי אותו בעבודה במקום שאין בו גישה.
הדבר שכרגע הכי קשה לי זה לשתף אחרים ועל זה אני גם אעבוד ב"נ. כי קשה שאין לך למי לספר על ההתמודדויות וגם על ההצלחות.
אז תתחיל ב.ס.ד בצורה מסודרת לעבוד,יש כאן את כל הכלים.
בהצלחה חבר יקר!!

תגובה: שלום לפני 9 שנים #77409

• אלי
  • רצף ניקיון נוכחי: 79 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • המשימה אפשרית, אחרת לא היינו מקבלים אותה!!!
לא ברור לאיזו תגובה אתה מתייחס

מניח שבהוראה ,תפסיק" הכוונה היא שתתכוון במלא הרצינות שאתה מעוניין להפסיק

אם המוטיבציה קיימת (ומוטיבציה זה בדיוק אחד הדברים בהם המחלה פוגעת) אז תצליח להצטרף לתוכנית. תתחבר לקבוצות הטלפוניות ועדיף לקפוץ למים וישר להתחיל קבוצות חיות, ואז תצליח להפסיק.
עדכן אותנו.

שיהיה לך עוד יום נקי

תגובה: שלום לפני 9 שנים #77419

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
גם אני לא הוצלחתי להפסיק על ידי האתר לבד, אבל בעזרת חברים קבוצות צעדים, באסירות תודה אני נקי 181 יום, ויש חברים שצברו שנים על גבי שנים של נקיון, אנחנו רק עוזרים לך להפסיק, זה לא מכונה אוטומטית שנרשמים לאתר ומפסיקים, תמשיך איתנו שתף על עצמך בכנות ולאט לאט בעז"ה תמצא את עצמך נקי.
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.28 שניות

Are you sure?

כן