ברוכים הבאים, אורח

גדרות - הכנה נפשית
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: גדרות - הכנה נפשית 724 צפיות

גדרות - הכנה נפשית לפני 8 שנים, 11 חודשים #77822

• קדימה הלאה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2 ימים
  • דירוג פלטיניום
שלום!
בכלי 4 במדריך - הקמת גדרות , כתוב הקמת גדרות של הכנה נפשית לקראת ההתמודדות עם המראות והפיתוי.
מישהו יכול אולי יותר להסביר מה זו ההכנה הנפשית, איך אפשר לעשות אותה וכו'?
תמיד אשמח לעזור! ניתן לשלוח הודעה פרטית במקרה שצריך..
נערך לאחרונה: לפני 8 שנים, 11 חודשים על ידי קדימה הלאה.

תגובה: גדרות - הכנה נפשית לפני 8 שנים, 11 חודשים #77870

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
אני יכתוב מניסיוני ואולי יהי לתועלת,
אם אני יוצא לרחוב ואני יודע מזה שיהיה תאווה ומבטים וכו', ואני מתקשר לפני זה לחבר, אז יצאתי מחובר, וברגע שיש מבטים יותר קל לוותר, וכן הלאה על זה הדרך לפני כל פיתוי להתקשר לחבר ולהתפלל לאלוקים לזכור שאני חסר אונים מול זה אז הכנתי את עצמי נפשית שיהיה קשים ואני לא חייב להשתמש ולהתמלאות מרעל התאווה, רק לרגע זה,
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: גדרות - הכנה נפשית לפני 8 שנים, 11 חודשים #77873

• קדימה הלאה
  • דירוג פלטיניום
אבי תודה רבה!
יש למישהו עוד רעיונות?

תגובה: גדרות - הכנה נפשית לפני 8 שנים, 11 חודשים #77885

• הצילני אבא
  • רצף ניקיון נוכחי: 65 ימים
  • דירוג כסף
בסייעתא דשמייא

אני אישית מאוד מאוד מתחזק מלימוד ספרי מוסר כמו "שערי תשובה" ו"מסילת ישרים". כשאני יודע שאני נכנס להתמודדות, כמו לצאת ליום עבודה - אני פותח את היום בלימוד קטן, לא חובה לגמור את כל הספר, אבל אני עושה את ההשתדלות שלי ומקבל הרבה סייעתא דשמייא.

כמו שאבי גולן היקר אמר, עיקר העניין הוא מודעות: אם אני מודע לכך שאני במקום סכנה - אני אעשה פעולות כדי להיות מוכן לניסיון. אם אני לא מודע לסכנה, אני חשוף. לדעתי, הגדרות באות לנקות לנו את המוח מכל הזבל, כדי שהמבט שלנו יצטלל ונוכל לראות בבירור מול מה אנחנו עומדים. כשעושים גדר ויוצאים מהרפש, אז פתאום אפשר להסתכל בבהירות על המציאות ולהכין את עצמנו לאתגרים. כי כשאני בפנים, קשה לי לראות מה קורה.

מקווה שעזרתי.
בהצלחה!

תגובה: גדרות - הכנה נפשית לפני 8 שנים, 11 חודשים #77886

• אלי
  • רצף ניקיון נוכחי: 79 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • המשימה אפשרית, אחרת לא היינו מקבלים אותה!!!
אם אתה נכנס למקום בעייתי מבחינתך תוכל לסכם עם אחד החברים שיהיה זמין לטלפון.

למעשה אפילו ניתן להשתמש במישהו שלא מהתוכנית, לקבוע איתו לצאת לאותו מקום כך שעצם הנוכחות שלו תעזור לך גם בלי שהוא יבין שהוא עוזר לך.

לצערי, כמו רבים פה, קריאה בספרי מוסר כבר לא מספקת את ההגנה שאולי פעם סיפקה. בעבר גם הלכתי עם ציציות בחוץ בשביל הסגולה של הציצית לשמור מהרהורי עבירה....זה לא ממש עזר, ולקח לי זמן להודות בזה כלפי עצמי.

תגובה: גדרות - הכנה נפשית לפני 8 שנים, 11 חודשים #78042

• קדימה הלאה
  • דירוג פלטיניום
תודה רבה על התשובות!

תגובה: גדרות - הכנה נפשית לפני 8 שנים, 11 חודשים #78049

• tc
  • דירוג פלטיניום
שלום אמנם אני ממש חדש כאן ולא הגעתי אפילו לשבוע של נקיות בכל זאת מאז ההתחברות לכאן הייתה לי התחזקות מסויימת של כמה ימים, אתאר את הדרך שלי להתמודד עם מצבים לא תמיד אני מצליח בזה אבל כמה פעמים זה עזר
מה שפשוט אני מנסה לעשות ברגע שנדמה לי שיש איזה סיכון אני פשוט אומר במילים אבא קדוש הצילני ושוב חוזר על זה במילים אבא קדוש הצילני לפעמים אפילו צועק ולא אכפת לי שישמעו אבא הצילני אבא זכני לכסוף אליך תמיד ולהתגעגע אליך באמת משהו כזה,

תגובה: גדרות - הכנה נפשית לפני 8 שנים, 11 חודשים #78061

• עמוס
  • רצף ניקיון נוכחי: 1 יום
  • דירוג כסף
הכנה נפשית יכולה להתבטא גם מתוך מחשבה וידיעה שאני מכור וכל המראות שגורמים לי לגירויים ועוררות התאוה זה לא מה שאני באמת רוצה זה התאוה רוצה
ממילא עוצמת הגירויים יורדת
זה מה שעוזר לי להתמודד
ככה אני מבין את ענין ההכנה נפשית שבכלי 4
שיהיה לך בהצלחה

תגובה: גדרות - הכנה נפשית לפני 8 שנים, 11 חודשים #78070

• מושי
  • רצף ניקיון נוכחי: 402 ימים
  • דירוג פלטיניום
ההכנה לקראת הניסיון הצפוי:

1. תפילה לאבא שבשמים, שמחכה לתפילות המתוקות שלי.
2. להיות אמיתי וכנה עם עצמי: כן הולך להיות לי ניסיונות. ואפילו לפרט בראש איזה סגנון של ניסיונות. ואני לא הולך ליפול בהם, כי הם יחזירו אותי חלילה לימי החולי הארורים.
3. לשתף חבר/ים בניסיונות שעומדים להגיע, והתייעץ. ולעדכן אחרי הניסיון איך זה עבר.

בהצלחה לך, לי, ולכולנו...

= = =
גם היום, רק להיום.

נערך לאחרונה: לפני 8 שנים, 11 חודשים על ידי מושי.
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.33 שניות

Are you sure?

כן