ברוכים הבאים, אורח

אני מכור?
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: אני מכור? 482 צפיות

אני מכור? לפני 8 שנים, 10 חודשים #78451

• בר
  • חבר קבוע
הרבה שנים אוננתי,צפיתי וכו'

תמיד אני צריך להיות זהיר,אבל לאחרונה זה לא עוזב אותי,זה מנקר לי כל היום בראש.

ברחמי שמיים,אני לא עושה מעשה,אבל אני על הקצה כל הזמן.

אני לא כל כך עסוק בזמן האחרון,אולי זה בגלל זה?

אני מכור?

תגובה: אני מכור? לפני 8 שנים, 10 חודשים #78459

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
ברוך הבא חבר יקר, זה לא משנה אם אתה מכור או לא, תתחיל לשמור על עצמך, ושתף פה בפורום את קשיי החיים, וגם הדברים הטובים, ועם הזמן תמצא מה שטוב בשבילך, יש חברים שהצליחו להשימר נקי על ידי חיבור לפורום.
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: אני מכור? לפני 8 שנים, 10 חודשים #78462

על השאלה האם אני מכור אפשר לענות בקלות יחסית.
בפעם הבאה שיהיה לל התקף תאווה, תקבע לעצמך גדר כלשהיא, זמן שימוש, אופיו של השימוש וכדו' - אם עמדת במה שהקצבת לך, יש לך תעודת פטור.
אתה לא מכור...
בהצלחה.
"הִשְׁבַּעְתִּי אֶתְכֶם בְּנוֹת יְרוּשָׁלִָ ם אִם תִּמְצְאוּ אֶת דּוֹדִי מַה תַּגִּידוּ לוֹ שֶׁחוֹלַת אַהֲבָה אָנִי."

תגובה: אני מכור? לפני 8 שנים, 10 חודשים #78471

• טהרני
  • רצף ניקיון נוכחי: 3306 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • עלי לבחור בין כניעה להשפלה
שלום חבר יקר וברוך הבא!
לעניות הכרתי את עצמי, מכור זה לא דווקא ליפול כל היום, זה להיות סביב זה כל היום, ושזה אחד הצירים המרכזיים, אם לא הציר של כל הצירים שעליו סובבים חיי.
ליומן המסע שלי     הפוסט שהסביר לי מה הבעייה     הפוסט שהסביר לי מה הפתרון
אני חסר אונים, אנא עזור לי!

כאשר "בידך אפקיד רוחי" אז "פדית אותי ה' א-ל אמת". וככל שהצד הראשון של המטבע יהיה יותר בשלימות, כך גם הצד השני.

תגובה: אני מכור? לפני 8 שנים, 10 חודשים #78510

• אלי
  • רצף ניקיון נוכחי: 79 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • המשימה אפשרית, אחרת לא היינו מקבלים אותה!!!
ברגע שאתה לא מצליח להתנתק מזה אז אתה כנראה מכור באיזושהי רמה

מציע לך להצטרף לאתגר 90 הימים ולעדכן אותנו בהתקדמות

שיהיה לך עוד יום נקי

תגובה: אני מכור? לפני 8 שנים, 10 חודשים #78526

• אסירותודה
  • רצף ניקיון נוכחי: 6040 ימים
  • מנהל
שלום לך וברוך הבא. אם אתה שייך לכאן אאחל לך שתשאר פה ולהרבה זמן. אבל אם אינך שייך לפה, אברכך שתלך מפה וכמה שיותר מהר...

ולגופה של שאלה: מניסיוני אין תשובה אחת האם האדם מכור. וזה גם לא באמת משנה מה יחשבו אחרים עליך או יכתבו לך. הרבה יותר חשוב הוא מה אתה חושב עליך. כשאצתה בחון את המציאות בצורה הכי אובייקטיבית שאתה יכול, אתה חושב שאתה יכול לשלוט בזה? או שיש קול אחר בתוכך שאומר לך שלא משנה מה תעשה לא תצליח?

אני לא מאבחן גדול, אבל ממה שאני ראיתי זו הנקודה. לכול בני האדם יש ניסיונות סביב התאווה. כן יפעל או לא יפעל זו בדרך כלל הבחירה של האדם. אצל מכור, לא. על פי רוב ההרגשה אצל היא שהוא מוכרח. להשתמש. הוא עשוי לדפוק לעצמו על הראש ולתהות איך הייתי כזה אידיוט? איך קניתי את השטויות שמכרתי לי.. ואז, לעשות בדיוק את אותה השטות ולהשתמש שוב....

איך תדע?

כמו שכתבו לך כבר למעלה, תנסה. אתה מוזמן גם "לטייל" פה, לראות את מגוון הכלים ששמור עינך מציעה. תבדוק את עצמך בכנות. עברו פה כל מיני אנשים. חלק מהם לא מכורים. הם קיבלו את התקווה שאפשר לחיות בלי תאווה ויצאו מיזה. יש גם המון שלא. אני מאמין שאתה תמצא את התשובה שלך.

אני מצאתי. לי ברור שהנני מכור. כנראה שלכל חיי. זה לא אומר שאשתמש. יש לי בעזרת תוכנית 12 הצעדים אפשרות לבחור לא להשתמש. היום בחרתי ב"ה לחיות בניקיון. הנס נמשך כבר עשר שנים חודשיים ועשרים וחמישה ימים.

שתחליט נכון. חיבוק.
מכה אב התשס"ה הנס האישי שלי ממשיך, רק להיום. אפשר לקרוא עליו כאן
נערך לאחרונה: לפני 8 שנים, 10 חודשים על ידי אסירותודה.
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.33 שניות

Are you sure?

כן