ברוכים הבאים, אורח

חייב עזרה דחוף.
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: חייב עזרה דחוף. 598 צפיות

חייב עזרה דחוף. לפני 8 שנים, 10 חודשים #78463

• YSHAI
  • רצף ניקיון נוכחי: 17 ימים
  • חבר חדש
טוב חברים יקרים. אני כבר המון שנים מתמודד עם העניין, ואני מכור רציני..כעת אני בצבא, ובזכות הצבא למדתי להתמודד עם קשיים גדולים ועצומים. למדתי על עצמי שאני מסוגל להמון, ובאמת המון דברים שחשבתי שאני לא מסוגל לעשות - בעצם קטנים עלי ואני מסוגל להתמודד איתם בהצלחה רבה. אני חושב שהאמונה בכוחות שלי שקיבלתי בזכות השירות הקשה נותנת לי פתח להצליח גם בנושא שהכי קשה לי איתו..יש לי חברה כבר שנתיים - ואנחנו מתכוונים להתחתן עוד כמה חודשים כשאשתחרר..עד אז אני חייב לפתור את הנפילות הארורות האלה. הנפילות שמות מחיצות ענקיות ביני לבין עצמי, ביני לבין ה', וביני לבין חברה שלי שאני כלכך אוהב. בעצם החיים שלי נהרסים מנפילה לנפילה - אבל ברוך ה' אני צעיר עדיין, ויש לי חיים שלמים לפני, אז חבל לוותר. ואני בהחלט חושב שיש לי את הכוחות..אני בסך הכל צריך מישהו שיעזור לי ויתמוך בי במאבק הזה - ואני באמת יכול להצליח. ובגלל זה אני כאן בפורום..אני מחפש מישהו שיהיה איתי בקשר טלפוני ויתמוך בי ויוכל להקשיב לי ולחזק את ידי כשאצטרך..אני לא מדבר עם אף אחד על הנושא הזה, ואני חושב שאם יהיה מישהו שיוכל לעזור לי עם תהליך ההחלמה - אצליח לעשות זאת. זו באמת מצווה עצומה. זה ממש להציל חיים שלמים..אני מבקש בכל לשון של בקשה - מי שחושב שהוא יכול לעזור (ולהיות זמין) שיפנה אלי בפרטי.."צמאה לך נפשי, קמה לך בשרי"

תגובה: חייב עזרה דחוף. לפני 8 שנים, 10 חודשים #78465

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
שלום חבר, שלחתי לך הודעה בפרטי, בכל מקרה תהיה איתנו פה תתחבר למקום זה תתחבר לחברים, ובעז"ה ביחד נצליח, יש משפט, "רק ביחד זה עובד"
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: חייב עזרה דחוף. לפני 8 שנים, 10 חודשים #78481

• חדש
  • רצף ניקיון נוכחי: 156 ימים
  • חבר ותיק
הצלחה רבה אחי. גם אני התחתנתי עם הבעיה הזו ועם הרבה חששות. אל תישבר גם אם ישנם נפילות, מאחל לך שיחרור גמור בכל המובנים.

תגובה: חייב עזרה דחוף. לפני 8 שנים, 10 חודשים #78514

• אלי
  • רצף ניקיון נוכחי: 79 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • המשימה אפשרית, אחרת לא היינו מקבלים אותה!!!
תשתף איתנו כשתוכל

מאחל לך להתחתן מתוך נקיות

תגובה: חייב עזרה דחוף. לפני 8 שנים, 10 חודשים #78515

• קדימה הלאה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2 ימים
  • דירוג פלטיניום
שלום! ברוכים הבאים והמון הצלחה בהחלמה! מזדהה מאוד עם הרצון לטפל בבעיה לפני חתונה.
תמיד אשמח לעזור! ניתן לשלוח הודעה פרטית במקרה שצריך..
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.30 שניות

Are you sure?

כן