ברוכים הבאים, אורח

העניין זה בעצם ביטול עצמי
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: העניין זה בעצם ביטול עצמי 627 צפיות

העניין זה בעצם ביטול עצמי לפני 8 שנים, 10 חודשים #78993

• עבד
  • דירוג כסף
שלום לכולם ברכה והצלחה

תגובה: העניין זה בעצם ביטול עצמי לפני 8 שנים, 10 חודשים #78994

• עבד
  • דירוג כסף
שלום לכל החברים אני חדש פה ומתפלל שבעזרת השם יחד נצליח להתקדש ובזכות הצעד הזה שעשינו ימליצו טוב בעדנו בשמיים אמן

תגובה: העניין זה בעצם ביטול עצמי לפני 8 שנים, 10 חודשים #79009

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
מאחל לך הרבה הצלחה, תהיה איתנו בכל מצב, יש ימים קשים אבל אין לנו מקום אחר
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: העניין זה בעצם ביטול עצמי לפני 8 שנים, 10 חודשים #79011

• אסירותודה
  • רצף ניקיון נוכחי: 6040 ימים
  • מנהל
ברוך הנמצא. מאחל לך שתמצא פה את מה שמתאים לך. ולא, לדידי זה לא עניין של ביטול העצמי, ההפך. פה דרך תוכנית 12 הצעדים), מצאתי אותי. גיליתי את העצמי האמיתי שלי. אם כבר ביטול (במקרה שלי - מסירה), אז הביטול הוא של הרצון העצמי. זה החלק החולה שקיים בי והשתלט על חיי.

שאזכה היום לעשות את רצונו של אבינו האוהב, ולא את רצוני.
מכה אב התשס"ה הנס האישי שלי ממשיך, רק להיום. אפשר לקרוא עליו כאן

תגובה: העניין זה בעצם ביטול עצמי לפני 8 שנים, 10 חודשים #79100

• עבד
  • דירוג כסף
שלום וערב טוב לפי דעתי שום דבר לא יכול למלא את הריקנות מסיבה פשוטה ריקנות נעלמת רק שממלאים אותה ואז נהפך המצב להיות מלא .לפי דעתי הריקנות הזו היא רעב רוחני לנשמה תבינו הנשמה שלנו כל פצועה מהעוון הזה שהוא אחד העווהות היותר קטלניים כל כך קטלני שאין לו עונש בעולם הזה לדוגמא עונש מבית דין אילו היה בית דין אלא כידוע שהעונש על זה זה פשוט כרת האמת שכרת זה אחד העונשים הכי חמורים שיכולים להיות לצורך העניין זה כמו שאבא מתעלם מבנו סוג של מכחיש שהבן שלו הוא באמת הבן שלו תחשבו כמה זה חור עדיף כבר שיהרוג טותו וזהו לא ככה???אותו דבר על הוצאת זרע העונש הוא כרת כאילו הקב"ה מנתק את הקשר שלו עם הנשמה שלנו וזה הורג את הנשמה שלנו גומר אותה פוצע אותה לצורך העניין היא בטרואמה רצינית והתרופה לזה חברים זה לימוד התורה כי חברים בלי תורה אנחנו לא יכולים להתגבר על זה לא משנה מה נעשה.וכשאני אומר תורה זה לא כל היום אלא לקבוע זמנים לתורה שלצורך העניין "ימות העולם" אני לא מוותר על הזמן שקבעתי אפילו חצי שעה ביום....

תגובה: העניין זה בעצם ביטול עצמי לפני 8 שנים, 10 חודשים #79101

• עבד
  • דירוג כסף
והפיתרון האמיתי לפי דעתי זה ואני אומר את זה כי קראתי באחד ההודעות "חשבתי לראות סרט" אח יקר ניסיתי את זה כמה שנים לראות סרט מה קרה סרט זה לא פורנו זה לא נכון!!!!הדרך היחידה להצליח זה פשוט להתנתק מכל העולם השקר הזה הדמיוני הזה, שבדיוק מאותה הסיבה שרצינו לחיות בסרט, התמכרנו למחלה המתועבת הזו שגורמת כל כך הרבה צער לשכינה ומביאה על עם ישראל כל כך הרבה צרות,אז כן ואל תחשוב לרגע שאני מגזים, כי לא!!! והאמת וזה בהמשך למה שכתבתי למעלה בהקשר לריקניות שחשים בתקופת הגמילה,אני מאמין שכמו כאשר בנאדם מנסה להיגמל מסיגריות הוא מתחיל לאכול ללא הפסקה כלומר הוא בעצם מחליף התמכרות בהתמכרות שברמה עקרונית זה לא רעיון טוב,עדיין אדם מוכן לקבל את ההתמכרות החדשה של אוכל העיקר לשמור על הבריאות ולא לקבל סרטן ריאות....לכן אני פשוט פתחתי התמכרות לדברי תורה ואני ממש לא לומד כל היום אני מכור לחק לישראל שלוקח מזמני שעה בבוקר כלומר לאן שאני הולך אם לא הספקתי להשלים אני לוקח איתי את הספר וכולכם יודעים שזה ספר כבד משקל חחחח וזה לא סוף שמעתי שיעור של המקובל הרב בניהו שמואלי שמצטט שחור על גבי לבן מתוך כתבו של הזוהר הקדוש ואני מתפלל שזה לא יהירות מצידי בכלל להזכיר את הספר זוהר שכולו קודש קודשים אבל החלטתי שאם זה עוזר לי מי אני שאני לא ישתף,אם כן הרב ציטט מתוך ספר הזוהר שאומ רבצורה ברורה שהזוהר מהווה כתיבת נוח שמגן על כל מי שיושב בתוך התיבה בדיוק כמו תיבת נוח מהמבול והכוונה חברה להגנה רוחנית כי כולנו בסוף מתים רק השאלה איך אנחנו מתים קדושים או הפוך לכן פשוט לקחתי זוהר עם פירוש פשוט של הזוהר פירוש שיטחי לחלוטין רק בשביל שלא לקרוא סתם למרות שגם זה עוזר אינסוף ויש כזאת חוברת של זוהר הוצאת ישיבת המקובלים של נהר שלום דבר מופלא ואני פשוט התמכרתי לזה חברים כשאני מרגיש שהיצר מתגבר פשוט מעביר עשרים דקות של קריאה רצופה של זוהר ואתם תיראו נפלאות אבל חברים חשוב מאוד אין יום בלי זוהר חובה לקרוא גם בלי להבין יש יותר טוב מהבטחה של התנא הקדוש רבי שמעון בר יוחאי ואני יסיים בסיפור היו כמה ימים שבוע שעבר שלא קראתי זוהר ואכן בסוף חטאתי באותו יום ואננתי שלש פעמים כשאני הולך לישון באותו ערב ורק חושב על היום של מחר כמה אני הולך לראות ולהנות ואני לא ישכח קמתי בבוקר למחרת שזה כל מה שהיה לי בראש מתי אישתי תעזוב את הבית לעבודה ואני אשב "להינות" ואז היא הלכה ורק אתם אחים יקרים יודעים איזה כוח יש ליצר אחרי שאדם מפסיק הרבה זמן מלאונן ואז בטעות נשבר שאז יש רצף מטורף ככביכול להשלים את כל מה שהוא פספס אז כל התאווה הזו פשוט עמדתי ששום דבר בעצם לא מונע ממני לשבת והתחיל לגלוש באינטרנט אבל פשוט עמדתי והתחלתי לשיר "בר יוחאי נמשחת אשריך..."ואני התחלתי לבכות כמו ילד קטן כולי דמעות אבל ממש טירוף ואמרתי רבי שמעון בר יוחאי אתה ורק אתה כתבת שלעתיד לבוא בביאת המשיח מה שיציל את הדור האחרון זה רק הזוהר אם ככה אני קורא בזוהר תגן עלי בבקשה ואני אומר לכם בכיתי איזה חצי שעה ואז כלום כאילו לא נפלתי מהגמילה כל התאווה נעלמה ואני כחדש זאת אמת לאמיתה ויהי רצון שזה שאני מספר לא יגרום לי לגאווה שאני צדיק או משהו כי אני לא אוייי כמה אני צריך לכפר אבל אני באמת חושב שזה סגולה שאנשים לא מודעים לה כי המצב שלי היה ממש טוטאלי אני מדבר על יותר מעשור של שימוש פורנו בכמויות של ימים שלמים כבר האמנתי שאין לי תקנה אבל הזוהר הקדוש מציל אותי זאת האמת ילה חברה כולנו מחליפים התמכרות רעה בהתמכרות אחרת טובה אמן כן יהי רצון שיהיו הדברים להצלחתנו ובזרת השם כל הבעיות האלו יהיו מאחורינו כי משיח צדקנו יבוא ויגאל אותנו מכל הזבל הזה אמן כן יהי רצווווווןןןןן!!!!!!!!!אוהב אותכם אהבה עצומה עבד

תגובה: העניין זה בעצם ביטול עצמי לפני 8 שנים, 10 חודשים #79102

• עבד
  • דירוג כסף
וסליחה שאני קופץ ככה עדיין לומד איך להשמש בחוכמה בתוכנה כי באמת עדיף שאני יפרסם מחשבות ורעיונות בנושא שלי.....אם כן רציתי לענות לתגובה האחרונה של אסיר תודה בהקשר למשפט מייצג שלי "העניין ...ביטול עצמי" הכוונה שלי לא היתה ל=ביטול עצמי ביחס לעצמי של כמה אני אפס!!
פשוט מנסיון שלי אנחנו לפחות אני כל כך מכורים והגענו לא פעם בחיים אפילו למסקנה שאין לנו תקנה שאז אם אנחנו מצליחים להיגמל יומיים נכנסת בנו גאווה ענקית של איזה גיבורים אנחנו אבל האמת שזה טעות וזה ורק זה מכשיל אותנו וזה אני מדבר עבור אדם דאכן נמנע מלראות סרטים ועושה כל מה שצריך כדי לא ליפול.כי זה ממש פשוט וחז"ל כבר אמרו את זה שלולא הקב"ה מצילנו מהיצר אין לנו סיכויי מולו כי אנחנו בשר ודם הוא עשויי מאש....אז כל שכן בעוון כזה חזק שאין לנו סיכויי אלא זה רק הקב"ה מצילמו מידו ובעזרת השם ימשיך להצילנו כי אנחנו לא רוצים לחטוא עוד בזה כל מה שאנחנו רוצים זה להתקדש ולהיות תחת כנפיו אמן כן יהי רצון....לילה טוב חברים יקרים

תגובה: העניין זה בעצם ביטול עצמי לפני 8 שנים, 10 חודשים #79104

• עבד
  • דירוג כסף
חברה אני רוצה גם ספונסר איך משיגים ???? לילה טוב

תגובה: העניין זה בעצם ביטול עצמי לפני 8 שנים, 10 חודשים #79105

• tc
  • דירוג פלטיניום
אשריך איש מופלא
חיזקתנו ושימחתנו
שתזכה להמשיך לשאוב טל תחיה מספר הזוהר
סוד ה׳ ליריאיו ובריתו להודיעם
שמחים בשמחתך ומאושרים בהצלחתך
יאיר לכולנו ה׳ באורו וידריכנו בנתיבתו
חזק ואמץ
עלה והצלח

תגובה: העניין זה בעצם ביטול עצמי לפני 8 שנים, 10 חודשים #79112

• עמוס
  • רצף ניקיון נוכחי: 1 יום
  • דירוג כסף
אם דיברתי על הזוהר רציתי לעניין אותך שיש יהודי בבני ברק שמארגן קבוצות ללימוד הזוהר בצורה כזו שבפעם בחודש עושים סיום על כל הזוהר על כל חלקיו אם מעניין אותך תפנה בפרטי
בכל אופן חיזקת אותי בדבריך
תצליח
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.46 שניות

Are you sure?

כן