ברוכים הבאים, אורח

אין מה לכתוב, רק קושר את עצמי לכאן, ברשותכם.
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: אין מה לכתוב, רק קושר את עצמי לכאן, ברשותכם. 319 צפיות

אין מה לכתוב, רק קושר את עצמי לכאן, ברשותכם. לפני 8 שנים, 10 חודשים #79396

• אסי
  • חבר חדש
אין חדש, נופל וקם. רחוק מלהתחיל בתוכנית, אל תשאלו למה, כי זה מעורבב מאד. החלטתי לכתוב אחרי זמן רב שלא נכנסתי לכאן רק כדי שאהיה קשור בחוט דמיוני שנראה לי שקצת עוזר, קצת תומך. קורא מדי פעם את המיילים ומקבל געגועי החלמה. מנסה לדלות מהמיילים מידע, כלים, אומץ או כל דבר אחר שיקרב אותי להחלמה. כרגע אני בנקיון של כמה ימים ומנסה לשכנע את עצמי שאולי ארחם על עצמי וירחמו עלי מן השמים להחזיק... לא משלה את עצמי, מכיר את חוסר האונים, מכיר... ה' יעזור.

תגובה: אין מה לכתוב, רק קושר את עצמי לכאן, ברשותכם. לפני 8 שנים, 10 חודשים #79397

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
שלום חבר יקר, אתה איתנו כבר כמעט ארבע שנים ו... הגעת למקום מציל חיים, תן לעצמך את הצאנס לחיים שלך אפשר להתחיל גם בגיל קצת יותר מבוגר, יש המון כאלו בתכנית והחיים שלהם השתפר לאין שיעור,
שלחתי לך בפרטי,
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: אין מה לכתוב, רק קושר את עצמי לכאן, ברשותכם. לפני 8 שנים, 10 חודשים #79398

• tc
  • דירוג פלטיניום
הנה אתה כבר כאן... קוי אורות של החלמה בע״ה יתחילו להתנוצץ...

חזק ואמץ

תגובה: אין מה לכתוב, רק קושר את עצמי לכאן, ברשותכם. לפני 8 שנים, 10 חודשים #79404

• אסירותודה
  • רצף ניקיון נוכחי: 6040 ימים
  • מנהל
אשריך. כתבת. המון. גם בין למילים או לשורות. יופי של צעד בכיוון. מה עוד אתה מוכן לעשות?
מכה אב התשס"ה הנס האישי שלי ממשיך, רק להיום. אפשר לקרוא עליו כאן
נערך לאחרונה: לפני 8 שנים, 10 חודשים על ידי אסירותודה.

תגובה: אין מה לכתוב, רק קושר את עצמי לכאן, ברשותכם. לפני 8 שנים, 10 חודשים #79423

• אסי
  • חבר חדש
אני יודע ובטוח במאה אחוז שכוונתכם לטובה וכנראה אתם גם יודעים מה אתם אומרים, אבל מה שנאמר, גם בפרטי וגם כאן, המילים : "מה אתה עוד מוכן לעשות", מרחיקים, מייאשים ... כתבתי בכותרת שהאקט היה כדי לקשור את עצמי לכאן, לראות איך אני מגביר את הרצון ואת הכוח ואתם ישר קופצים למעשים... שוב סליחה, לא בא לבקר או להתלונן, רק מנסה לאחוז ולא להרגיש נדחק לפינה.

תגובה: אין מה לכתוב, רק קושר את עצמי לכאן, ברשותכם. לפני 8 שנים, 10 חודשים #79447

• tc
  • דירוג פלטיניום
טוב מאוד שאתה כאן טוב מאוד שאתה כותב זה דבר גדול
יאיר ה׳ לך את הדרכים
וישמח לבך בפתיחת שערים
חזק ויאמץ לבך!

תגובה: אין מה לכתוב, רק קושר את עצמי לכאן, ברשותכם. לפני 8 שנים, 10 חודשים #79466

• אסירותודה
  • רצף ניקיון נוכחי: 6040 ימים
  • מנהל
בתור מי ששאל אותך "מה אתה עוד מוכן לעשות", אנסה להסביר לך למה שאלתי את השאלה (אם לא בא לך שאכתוב לך יותר לא אעשה זאת). אני מתפלל שדברים שיוצאים מהלב ייכנסו אליו: אתה כותב ששנים אתה מכיר את התוכנית, ואין חדש.. ומתגעגע להחלמה.. ואולי ארחם על עצמי וירחמו עלי.. מכיר את החוסר אונים. אני רוצה עוד רצון... קושר חוט, מנסה לאחוז..

מה טבעי יותר מלשאול מה עוד את מוכן לעשות כדי שיהיה חדש... שהגעגוע להחלמה יהפוך לשמחה שבהחלמה.. שתתנהג כאדם חסר אונים... לקפוץ למעשים. וכמה שיותר מהר, יותר טוב. אתה רוצה עוד כמה שנים של געגוע ונסיונות לאחוז עם חוטים או חוטים של ממש?!

בקשת עזרה, וזה בדיוק מה שאני ודומיי ניסינו לעשות למענך. לא פינה, לא חקירה ולא הוכחה לחוסר יכולתך. רק כאב לב גדול ועמוק ממי שוקרי העכביש הנוראיים של התאווה אוחזים בו. זה ניסיון לסייע ולכוון אותך למה שהכי כדאי לך.

כן, קשור מהר. הכי חזק שאתה יכול. במעשים. פעולות של קשר גורדי שלא תוכל לנתק כשיימאס לך.

ויימאס לך. שלא תחשוב אחרת. זה יכול להיות מיליון דברים. מפרשנות למשפט אוהב שישוגר אליך, ועד סתם תאווה שתחלוף על פניך ולא תוכל לה. העסק הזה רציני. המחלה שלך לא הולכת לוותר עליך. אתה יקר מדי לה. מי כמוך שהגיע כבר לשוקת ושתה ממימיה, ונטש אותה, יודע כמה לא מובנת מאליה ההחלמה. מי עוד יודע כמוך כמה סבל יש בהתרסקות מתמדת מתקווה לייאוש.

להתחיל זה לא פשוט. אבל אין ברירה אחרת. ולמי שהיה טעם ועזב זה עוד יותר מורכב. אין ברירה אלא לזוז.

אאחל לך החלמה אמיתית.

חיבוק.
מכה אב התשס"ה הנס האישי שלי ממשיך, רק להיום. אפשר לקרוא עליו כאן
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.33 שניות

Are you sure?

כן