ברוכים הבאים, אורח

הפונקציה המושלמת
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: הפונקציה המושלמת 845 צפיות

הפונקציה המושלמת לפני 8 שנים, 9 חודשים #79738

• שמואל
  • דירוג פלטיניום
  • (דיל לשעבר) אלי תן לי שלווה, אומץ ותבונה
פונקציה זה מושג מעולם המתמטיקה והמחשבים.

לדוגמא פונקציה שמחשבת כמה זה 9:3 (9 חלקי 3).
הפונקציה מקבלת שני מספרים (3 ו-9) ומחזירה את התוצאה: 3.

עכשיו מה קורה כשמנסים לחלק 9 ב 0. מה תהיה התוצאה?
אם תכניסו את זה לחשבון תקבלו שגיאה.
ומה יקרה אם ננסה לחלק 12 שקדים ב 4 תפוזים?
שוב שגיאה. אם יהיה לנו מחשבון שאפשר להכניס לו שקדים ותפוזים אז שוב נקבל שגיאה.

יש פונקציות במתמטיקה שיחזירו לנו 'אינסוף' ויש שיאמרו לנו שאין פיתרון.

אבל במחשבים אנו חייבים לשים לב שכל הפונקציות ידעו לטפל בכל מספר או כל מידע שלא יגרום להן לכאלה בעיות או אחרת התוכנה או המחשב יקרסו.

לכן אני חייב לדאוג שכל פונקציה במחשבים תוכל לטפל בכל נתון לא. משנה מה זה יהיה. אסור לה לקרוס !!!

אל תדאגו זו לא הרצאה על מתמטיקה או על מחשבים.

עכשיו הראש שלי או המחשבה שלי היא חתיכת פונקציה.

כמו במחשבים אני חייב לדאוג שלא משנה מה יקרה אסור לי לקרוס. לא משנה אם זו בחורה ברחוב או באינטרנט אם זו אשתי או הבוס בעבודה, אני חייב לטפל בכל המקרים בצורה מפוכחת ושפוייה. לא משנה מה. בין אם אני נשוי לכלבתא הכי מרושעת בעולם, בין אם אני עובד אצל המעביד הכי מרושע ואכזרי, אני חייב לדעת לטפל בכל המקרים בשפיות ופיכחון.

אני חייב להיות הפונקציה המושלמת בעולם, אחרת אפול ואפול ואפול ואפול....

מה שיקבע אם אפעל על התאווה, על הטינות או על הפחדים, זה לא אף אחד בחוץ, אלא רק אני בראש שלי.

במשך שנים הייתי בטוח שכל הבעיות בחיי הם האנשים אחרים ולא בי. הפונקציה היתה מושלמת, היא קרסה כל כמה ימים או שבועות בגלל שהמשתנים היו דפוקים.

גם אחרי שהגעתי לכאן והתחלתי בהחלמה, עדיין הייתי בטוח שכל הבעיות שלי עם אשתי שגרמו לי למעידות ונפילות הן רק בגללה.
היום אני בטוח שגם הבעיות שלי עם אשתי קורות בגלל שאני בוחר לפעול מתוך פגמי האופי שלי ואז אני קורס.

רק להיום אני מקבל את כל מה שיקרה ומבקש מאלוקים שיעזור לי לטפל בכל מקרה בפכחון ובשפיות. לא משנה עם מי ולא משנה מה יקרה.

רק להיום אני מתפלל לפונקציה המושלמת בראש שלי.

בהחלמה
שלום, שמי שמואל ואני מכור לתאווה.
בס"ד גדולה אלוקים שומר אותי נקי היום כנגד כל הסיכויים כל יום רק להיום
נערך לאחרונה: לפני 8 שנים, 9 חודשים על ידי שמואל.

תגובה: הפונקציה המושלמת לפני 8 שנים, 9 חודשים #79778

• אסירותודה
  • רצף ניקיון נוכחי: 6040 ימים
  • מנהל
שמואל היקר, תודה לך על המאמר. אני לא מבין כהוא זה במתמטיקה (מבחינתי זו פונקציה של מזוכיזם!), וחוץ מלכתוב קצת על המקלדת אני לא מכיר את המחשב בטח שלא את מלוא הפונקציות שלו. אבל בהחלמה למדתי שאין אצלי כזה דבר שלמות. ההפך. אני רחוק ממנה. חלק בלתי נפרד מהאנושיות שבי זו העובדה שאינני מושלם. וככזה אני מועד לקריסה. במיוחד בתוך הראש שלי. הפונקציה שמשאירה אותי ללא קריסה נמצאת מחוץ לראש שלי. דווקא כשאני יצא ממנו החוצה... לכוח גדול ממני, כשאני מוסר את חיי ורצונותיי לידי כוח עליון, הפונקציות שלי גדלות ומתרבות. שנזכה.

חיבוק.
מכה אב התשס"ה הנס האישי שלי ממשיך, רק להיום. אפשר לקרוא עליו כאן

תגובה: הפונקציה המושלמת לפני 8 שנים, 9 חודשים #79780

• שמואל
  • דירוג פלטיניום
  • (דיל לשעבר) אלי תן לי שלווה, אומץ ותבונה
תודה אסירותודה על התגובה.

האמת היא שצפיתי לתגובה הזו.
מייד אחרי שפרסמתי את המאמר, אמרתי לעצמי שאני חייב להוסיף את ההסתייגות לגבי המושלמות.
אך מכיוון שאני משתדל שהשהייה שלי כאן תהיה מחלימה העדפתי לעשות זאת כאן ועכשיו.

בעצם "הפונקציה המושלמת" זה מושג שהשאלתי אותו מעולם המחשבים ששם באמת חשוב להגיע לכמה שיותר מושלם וניתן לעשות זאת.

אך לעומת זאת בחזרה להחלמה שלנו מהתמכרות למין, אנחנו אף פעם לא נהייה מושלמים, כפי שכתבת בתגובתך, אלא אנו צריכים להשיג התקדמות ולא מושלמות.

המסר העיקרי מבחינתי במאמר הזה הוא לא המושלמות, אלא העיקרון שאני יכול וחייב לטפל בכל מה שקורה סביבי ושההחלמה שלי לא תלוייה באף אדם אחר, אלא רק בי ובקשר שלי עם אלוקים.

שבת שלום
שלום, שמי שמואל ואני מכור לתאווה.
בס"ד גדולה אלוקים שומר אותי נקי היום כנגד כל הסיכויים כל יום רק להיום

תגובה: הפונקציה המושלמת לפני 8 שנים, 9 חודשים #79783

• אסירותודה
  • רצף ניקיון נוכחי: 6040 ימים
  • מנהל
שוב תודה. גם על ההבהרה.
מכה אב התשס"ה הנס האישי שלי ממשיך, רק להיום. אפשר לקרוא עליו כאן

תגובה: הפונקציה המושלמת לפני 8 שנים, 9 חודשים #79845

תודה שמואל.
אנלוגיה חזקה מאוד!