ברוכים הבאים, אורח

לא מבין משהו...אפשר הסבר?
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: לא מבין משהו...אפשר הסבר? 376 צפיות

לא מבין משהו...אפשר הסבר? לפני 8 שנים, 9 חודשים #79871

• הדר
  • רצף ניקיון נוכחי: 42 ימים
  • חבר קבוע
שלום חברים יקרים!!!
בחסדי ה' הגיע לסיומו עוד יום נקי וטהור מתאווה וזהו היום השני מאז נפילתי האחרונה.
לא קל לי למצוא תקווה להצלחה משום שהנפילה האחרונה שלי הייתה לאחר 34 ימי נקיות ככה שממש קשה לי לטפס שוב את ההר ממרגלותיו.

עוד דבר שמדאיג אותי נורא זה הזמן שלאחר הנישואין...כיום אני רווק בן 19 (עוד מעט) ואני לא מבין איך אפשר להיות נשוי ולקיים את מצוות פרו ורבו ובאותו זמן להישאר נקי?? כלומר מאחר והתאווה אצל אנשים כמונו היא דבר הרסני לרוב, אז איך אפשר להשתמש בה ובכל זאת לא לתת לה להזיק לנו? אני רואה כאן אנשים נקיים כבר כמה שנים תןדה לאל...זה אומר שכל הזמן הזה הם לא הוציאו זרע מגופם?? אף בהתר?? אתם רוצים להגיד לי שאדם נשוי המכור לתאווה לא מקיים יחסים עם אשתו לעולם?? איך אפשר?? ואם הוא כן מקיים אז איך זה נחשב שהוא עדיין נקי?? אני לא מבין את זה ואשמח אם תוכלו לשפוך מעט אור על הבנתי כדי שאוכל להרגע ממחשבות מדאיגות אלו...
אוהב אתכם ככ ומייחל להחלמתכם הדחופה בעז"ה!!!!

תגובה: לא מבין משהו...אפשר הסבר? לפני 8 שנים, 9 חודשים #79874

• עמוס
  • רצף ניקיון נוכחי: 1 יום
  • דירוג כסף
קיום יחסים עם האשה לא מפסיק את הספירה
זוהי עבודה לקיים יחסים שלא מתוך התאוה
כשתגיע לגשר תחצה אותו...

תגובה: לא מבין משהו...אפשר הסבר? לפני 8 שנים, 9 חודשים #79876

• אסירותודה
  • רצף ניקיון נוכחי: 6040 ימים
  • מנהל
שלום לך. אתה שואל הייטב. אבל כדאי לך להתמקד במציאות שלך היום. להיות נקי ברווקות ולהשאיר את ענייני החתונה לזמנים שאחרי החתונה... כן אכתוב בקצרה ולגופה של שאלה: אדם נשוי יכול וצריך לקיים יחסים עם אשתו בניקיון. ואם הוא יפעל באופן הנכון ומתוך חיבור הוא יישאר נקי מפוכח ומחלים.

כי המין בפני עצמו אינו הבעיה, התאווה היא הבעיה. היא הכוח "המתלבש" על האינסטינקט / הדחף הטבעי ומעוות אותו.

אשמח להרחיב בפניך עוד כשהדברים יהיו אקטואליים לגביך.

בהחלמה.
מכה אב התשס"ה הנס האישי שלי ממשיך, רק להיום. אפשר לקרוא עליו כאן
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.26 שניות

Are you sure?

כן