ברוכים הבאים, אורח

לא מסוגל להשאיר כעס מאחורה
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: לא מסוגל להשאיר כעס מאחורה 386 צפיות

לא מסוגל להשאיר כעס מאחורה לפני 8 שנים, 8 חודשים #81302

• Peacefull
  • חבר חדש
החולשה שלי היא לפתוח את הבוקר. אני חסר אונים מול הבוקר כמו שאני חסר אונים מול החוסר אונים עצמו: היום מלחיץ אותי ומתסכל אותי. העובדה שהוא רק מתחיל ויש כל כך הרבה זמן ודברים שצריך לעשות עד הערב מעצבנת אותי ומרגיזה.
היום אשתי החליטה שאנחנו חייבים לצאת ב8 לבנק כדי להגיע בדיוק כשהבנק נפתח. אחרי שאמרתי שאני לא רואה את זה קורה בגלל שגרת בוקר איטית יותר היא המשיכה להציג את זה כאילו אפשר, ואנחנו נלך.

עכשיו, בעשרה לשמונה, זה הוביל להתנגשות וריב שאני לא מצליח להשאיר מאחוריי ולהתחיל את היום. אני מקווה שהשיתוף הזה כאן כבר עזר לי להשאיר את זה מאחוריי ולהוציא את הכעסים שלי לאור כדי לפתור את המקרה הזה.

אבל זה כן משהו שעושה אותי חסר אונים: הכעסים שלי נשארים בתוכי ולא נותנים לי מנוח. אני מתחיל לכעוס גם על עצמי בשלב מסוים, כי הרי למה אני כועס, ואז אני מתחיל לכעוס עוד יותר על מי שגרם לי לכעוס. כמו קרוסלה שאי אפשר לעצור עד שקורה משהו ממש טוב שישפר את הרגשתי.

בעצם אולי אפשר לומר שאני כועס על ה'. ככל שמתהדקת התפיסה הזו, שהכל ממנו והוא מביא אליי את כל הדברים, אני בצורה סמויה (ומאז שהתפרצה המחלה גם בצורה גלויה) כועס עליו ומשחית את הנפש שלי.

"אלי, אנא עזור לי להשתחרר מכעס , ולהפסיק לראות את העולם והאנשים שבו כשולטים בי. הוכח לי שלמעשיהם השגויים של אנשים, דמיוניים או אמיתיים, יש את הכוח להרגני. עזור לי לאלף את הטינה שלי על ידי הבנה שהאנשים שנהגו איתי שלא-כהוגן כנראה חולים רוחנית. סייע בעדי להעניק את אותה הסובלנות, אכפתיות ואיפוק שהייתי מעניק בחדווה לחבר חולה. עזור לי לראות את האדם החולה שהוא. אבא שבשמיים, תראה לי איך אני יכול להיות לו לעזר ולשמור אותו מתחושות של כעס. אבא, עזור לי למנוע נקמנות או ויכוח. אני יודע שאיני יכול להיות עזר לכל אדם שבעולם, אך לפחות הראה לי איך לנקוט גישה סובלנית כלפי כל אדם שבראת."

תפילת צעד 4 (בתרגום חופשי).

תגובה: לא מסוגל להשאיר כעס מאחורה לפני 8 שנים, 8 חודשים #81303

• אהבת חסד
  • רצף ניקיון נוכחי: 1913 ימים
  • דירוג פלטיניום
יואוו, איזה קשה זה...
זה בעצם תוצאה של התמודדות עם כל הדברים שלא פתרנו אותם בדרך הנכונה (אלא בבריחה מהם), לא?
זה כאילו שחוץ מלפתח את ההתמכרות הזו, פיתחנו וטיפחנו במקביל גם את כל המידות הרעות שלא טיפלנו בהם...
אין מה לומר... זה אחד הדברים הכי קשים בהתמודדות בשבילי.

תגובה: לא מסוגל להשאיר כעס מאחורה לפני 8 שנים, 8 חודשים #81306

אוהבים,

לי עוזר לחשוב רק על 5 הדקות הבאות. אין לי מושג מה יהיה אחר כך. רק ל 5 דקות הבאות אשתדל להישאר שפוי ונורמלי. כשאני חושב רחוק מדי אני מאבד את השליטה והשפיות. חוצמיזה עוזר לי לומר את תפילת השלווה כדי לזכור שאין לי מה לעשות מול הדברים שאין לי אפשרות לשנותם, ולבקש כח כדי להצליח לפעול מול מה שאני כן מסוגל לעשות ברגע זה. והכי חשוב להבין באמת את ההבדל ביניהם.

תגובה: לא מסוגל להשאיר כעס מאחורה לפני 8 שנים, 8 חודשים #81327

• אלי
  • רצף ניקיון נוכחי: 79 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • המשימה אפשרית, אחרת לא היינו מקבלים אותה!!!
כעס הוא אחד הדברים הכי גרועים שאנחנו יכולים לעולל לעצמנו. כשאני כועס כל ההנות שלי בפני התאווה פשוט נופלות.

מאחל לך שתצליח לוותר על הכעס

שיהיה לך עוד יום נקי
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.28 שניות

Are you sure?

כן