ברוכים הבאים, אורח

לאהוב בשביל לאהוב – לתת בשביל לתת
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: לאהוב בשביל לאהוב – לתת בשביל לתת 538 צפיות

לאהוב בשביל לאהוב – לתת בשביל לתת לפני 8 שנים, 8 חודשים #81558

ראיתי באיזה ספר שהוא כותב הגדרה ברורה לאהבה כפי שהבנתי אותה עד היום, והיא, שאני יכול לאהוב שוקולד כי הוא טעים לי והוא מוסיף ערך לחיים שלי, וככה אני יכול לאהוב אנשים כי הם מוסיפים ערך לחיים שלי, והכל נע ונד סביב עצמי, אבל זו לא האהבה הראויה.

אסירות תודה שבשבת האחרונה הייתי בבית והקשר שלי עם המשפחה האחים והאחיינים הוא קשר מאד טוב, ויש לי קשר מאד מאד טוב עם האחיינים שלי, והשבת ראיתי שאני יכול לאהוב את האחיינים שלי כי הם מצחיקים ונחמדים, ולכן אני ישחק איתם כי זה עושה לי כיף בחיים ואני אוהב אותם בשבילי, אבל ראיתי שאני יכול לאהוב אותם בשבילם, ולשחק איתם בשבילם וגם כשלא כל כך בא לי ואני לא כל כך מבין מה בדיוק אחיינית שלי רוצה ממני, אני יעשה את מה שהיא רוצה כי אני אוהב אותה בשביל לאהוב אותה ולא בשביל לאהוב אותי. וגם זו היתה חוויה מדהימה בשבילי שזכיתי לראות שגם כשאני אוהב אנשים אני יכול לאהוב בשביל לאהוב את עצמי ואני יכול לאהוב בשביל לאהוב את אותו אדם.

אוהב
מתחיל שוב

אסירות תודה לאבא אוהב ששומר אותי נקי מ - י' ניסן חודש הגאולה ה'תשע"ה

........................................................................................................

מודה אני לך שאתה הוא ה' אלוקי ואלוקי אבותי לעולם ועד, צור חיינו מגן ישענו אתה הוא לדור ודור. נודה לך ונספר תהלתך, על חיינו המסורים בידך ועל נשמותינו הפקודות לך ועל ניסיך שבכל יום עמנו ועל נפלאותיך וטובותיך שבכל עת ערב ובוקר וצהריים, הטוב כי לא כלו רחמיך, והמרחם כי לא תמו חסדיך מעולם קוינו לך.

יומן המסע שלי - מתחיל שוב וצועד לאלוקים  או כאן.          הפוסט שלי ב"הצג עצמך"  או כאן.      המשפחה שלנו - משפחת "שמור עיניך"  או כאן

נערך לאחרונה: לפני 8 שנים, 8 חודשים על ידי אסירותודה.

תגובה: לאהוב בשביל לאהוב – לתת בשביל לתת לפני 8 שנים, 8 חודשים #81562

• אסירותודה
  • רצף ניקיון נוכחי: 6040 ימים
  • מנהל
תודה לך. מכיר את המקום המתעורר הזה להיות במשפחתיות לא דביקה... זה מיוחד. מאחל לך שתמשיך הלאה. חיבוק.
מכה אב התשס"ה הנס האישי שלי ממשיך, רק להיום. אפשר לקרוא עליו כאן

תגובה: לאהוב בשביל לאהוב – לתת בשביל לתת לפני 8 שנים, 8 חודשים #81564

התחברתי לרעיון ולמשל המחכים על השוקולד.

אני רואה על עצמי שלפעמים אני כן נותן למרות שאני לא רוצה, אבל לא בצורה בריאה.
תוך כדי אני יכול להתמרמר ונותן תחושה שאני 'עושה טובה'.
שנזכה לתת בשביל לתת באמת

שבת שלום!

תגובה: לאהוב בשביל לאהוב – לתת בשביל לתת לפני 8 שנים, 8 חודשים #81991

אסירותודה כתב:
תודה לך. מכיר את המקום המתעורר הזה להיות במשפחתיות לא דביקה... זה מיוחד. מאחל לך שתמשיך הלאה. חיבוק.

תודה רבה.

ביום שישי שבוע שעבר (הפעם הקודם שהייתי כאן) התחלתי לקרוא את הפוסט שהבאת כאן, ואז קפצה על הבית רוגזו של מזג האויר והחשמל נפל (אוהבים...), אז לא יצא לי לקרוא אותו.

כעת קראתי אותו ועיניי נתמלאו דמעות, ואסירות תודה שהתחברתי מאד למתנות שאני מקבל מאלוקים במקום הזה.

תוך כדי שאני קורא את הפוסט התקשר אליי חבר מהישיבה והייתי מרוגש מהפוסט, והוא חיכה שאני יגיב ולקח לי כמה שניות עד שהצלחתי לדבר.

תודה רבה לך.

........................................................................................................

מודה אני לך שאתה הוא ה' אלוקי ואלוקי אבותי לעולם ועד, צור חיינו מגן ישענו אתה הוא לדור ודור. נודה לך ונספר תהלתך, על חיינו המסורים בידך ועל נשמותינו הפקודות לך ועל ניסיך שבכל יום עמנו ועל נפלאותיך וטובותיך שבכל עת ערב ובוקר וצהריים, הטוב כי לא כלו רחמיך, והמרחם כי לא תמו חסדיך מעולם קוינו לך.

יומן המסע שלי - מתחיל שוב וצועד לאלוקים  או כאן.          הפוסט שלי ב"הצג עצמך"  או כאן.      המשפחה שלנו - משפחת "שמור עיניך"  או כאן

תגובה: לאהוב בשביל לאהוב – לתת בשביל לתת לפני 8 שנים, 8 חודשים #82055

תודה.
התחברתי.
לא תמיד קל, אבל תמיד היציאה מעצמי וההסתכלות על אחרים נותנת לי המון.

אוהב
אריאל,
אני בהתחלה,,, אני מנסה,,,, אני מתבייש,,, אני מפחד,,, אני מקווה,,, אני מייחל,,, אני מתפלל !!!!!!!!

תגובה: לאהוב בשביל לאהוב – לתת בשביל לתת לפני 8 שנים, 8 חודשים #82371

השבת אני יתארח אצל אחותי, ואני מתפלל להיות שם, לאהוב ולתת, כי רק אז אני מועיל ומחובר.

ואני מאמין שאלוקים יכול לעשות איתי עוד פעם את הנס הזה, ואני מתפלל אליו שיהיה איתי בשבת הזו.

אלוקים שבחודש הגאולה תשע"ה עשה לי את יציאת מצרים הפרטית שלי מהבית כלא של התאווה, יכול לעשות לי את הניסים גם בשבת זו שקוראים בתורה את נס יציאת מצרים של עם ישראל.

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.44 שניות

Are you sure?

כן