ברוכים הבאים, אורח

אני מכור
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: אני מכור 622 צפיות

אני מכור לפני 8 שנים, 8 חודשים #82347

• yairlere
  • חבר חדש
אני יודע את זה...טוב מאוד...גם כמה פעמים ניסיתי ללכת לקבוצות...התוכנית קצת עוזרת לי אבל אי אפשר מנש להגיד שאני מיישם אותה...ממש קשה לי פתאום להרים טלפון לאדם זר ולדבר איתו על זה...או להחשף בפני אנשים בקבוצות...מצד שני מה שכן מושך אותי לתוכנית זה הסיפורים של האנשים שנקיים כל כך הרבה זמן אחרי התמכרות קשה...מה עושים?להכריח את עצמי בכוח??גם אם אני לא רואה טיפת אור בקצה המנהרה?

תגובה: אני מכור לפני 8 שנים, 8 חודשים #82348

• חוסידל
  • רצף ניקיון נוכחי: 2917 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • אוי מיין וועלט .....
היית כבר בקבוצות חיות?

אני פחדתי מאוד עד שהגעתי פעם אחת ונשרפתי,

אני לא יכול רק להיום בלי....
אבא אוהב גילה לי את האור ברח' ניסן תשע"ה בכנס של שמור עיניך

נאר אמונה אין בורא כל עולמים...ומבלעדי עוזך ועזרתך אין עזרה וישועה

תגובה: אני מכור לפני 8 שנים, 8 חודשים #82351

• הושיעה נא
  • רצף ניקיון נוכחי: 1617 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • יש תקווה!
ערב טוב חבר יקר,

אוהבים אותך!

לכל אחד יש את הקצב שלו. לך לאט לאט, אם כל יום תצעד קצת בסוף תגיע רחוק.

יש המלצה כללית לבוא ל6 מפגשי ואז להחליט האם המקום מתאים לי או לא.
גם יכול להיות שכדאי לך לנסות קבוצה אחרת, לכל קבוצת אנשים יש ארומה מיוחדת ושונה, לא הרי זה כהרי זה...

ובאופן כללי,
אשריך שזכית לבוא לכאן לפורום, ולאחמ"כ לקבוצה חיה,
ואם כבר הגעת עד כאן, תן לעצמך את הצ'אנס, קח את זה ברצינות, תעשה את מה שאתה יודע שאתה צריך לעשות בלי לעשות לעצמך הנחות., כדי שתדע עם עצמך שעשית את המקסימום.

הרי זו הרגשה נוראית להתעופף באוויר להמשיך בחיים הלאה.. ולא לדעת האם זו התכנית שלא מתאימה לך, או אתה שלא עשית תוכנית.

אוהב
הושיעה
אנא ה' הושיעה נא! עוזר דלים הושיעה נא!
הושיעה את עמך, וברך את נחלתך, ורעם ונשאם עד עולם...

תגובה: אני מכור לפני 8 שנים, 8 חודשים #82352

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
חבר יקר מאוד, קבוצות מצילות חיים, הודרכתי חבר שהיה מגיע חצי שנה לקבוצות והפסיק בגלל ובגלל וכו, הומלצתי לו לחפש קבוצה אחרת נתתי לו כיוון ודברים קראו, יש היום המון קבוצות (מבלי לזלזל בשמור עינייך) אם אתה רואה שזה לא עובד תנסה sa תתייעץ עם חברים וותיקים לאיזה קבוצות מומלץ לך ללכת ותתאבד על זה וניסים יקרו.
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: אני מכור לפני 8 שנים, 8 חודשים #82367

חבר יקר,
אני רוצה לדבר איתך כמכור לשעבר (ועדיין מתמודד היום...)

קבוצות:
לקבוצות יש יתרון חשוב- ההבנה המכריעה שאתה לא לבד (לא מספיק לדעת את זה, צריך להרגיש את זה ממש), והאפשרות לשתף ולהוריד את הכובד מעליך. הקושי הוא רק בצעד הראשון (שזה בעצם כמו כל דבר).
בבחירה האם ללכת למפגש קבוצתי, ואיזה סוג מפגש, אני לא יכול להמליץ לך, כי רק אתה מכיר את עצמך. עליך להיות אמיתי עם עצמך ולראות מה יהיה לך הכי טוב. אפשר לראות שאתה באמת רוצה את מה שטוב בשבילך מהמכתב שכתבת, לכן אני לא דואג שתעשה משהו נגד הרצון הפנימי שלך.

חוץ מקבוצות, יש עוד כל מני דרכים לעזור לעצמך. הרבה מהם כתובים האתר הזה. נסה אותם. והנה שניים ממני:
תכני: החכמה היא שלא תכנס למצב שבו אתה יכול לפול. יש היום הרבה חסימות וסינונים שממש עוזרים. ואם נפלת- עשה הסקת מסכנות- מה גרם לך ליפול, ואיך להמנע מזה בפעם הבאה. רשום אותם בפנקס, ואל תחשוב על זה לשבוע.
רגשי: תאהב את עצמך בגלל הצדדים הטובים שלך. תפסיק לרדת על עצמך, ותהנה מהחיים.

ובפן האישי והדוסי (נא לדלג מי שלא דוס)
אני אוהב אותך, ה' אוהב אותך, וכל מי שיגיד לך אחרת- תבעת לו בצלעות! (גם אם יצר הרע אומר לך את זה )
נערך לאחרונה: לפני 8 שנים, 8 חודשים על ידי אל תשכך לחייך.

תגובה: אני מכור לפני 8 שנים, 8 חודשים #82377

היי. אני פה. כתבת שאתה לא רואה אור בקצה המנהרה.

בכל מקרה אני גיליתי את האור הזה ברגע שהחלטתי להתמסר לתוכנית ולהתקרב לאלוקים ולהיות כנה.

מאחל לך ..

תגובה: אני מכור לפני 8 שנים, 8 חודשים #82432

• שייקה
  • רצף ניקיון נוכחי: 92 ימים
  • דירוג כסף
yairlere כתב:
אני יודע את זה...טוב מאוד...גם כמה פעמים ניסיתי ללכת לקבוצות...התוכנית קצת עוזרת לי אבל אי אפשר מנש להגיד שאני מיישם אותה...ממש קשה לי פתאום להרים טלפון לאדם זר ולדבר איתו על זה...או להחשף בפני אנשים בקבוצות...מצד שני מה שכן מושך אותי לתוכנית זה הסיפורים של האנשים שנקיים כל כך הרבה זמן אחרי התמכרות קשה...מה עושים?להכריח את עצמי בכוח??גם אם אני לא רואה טיפת אור בקצה המנהרה?

ב''ה שאתה אוחז פה
אני בכלל לא מסוגל לחשוב להיחשף בפני קבוצה !
בטלפון הרבה יותר כל לי

תגובה: אני מכור לפני 8 שנים, 8 חודשים #82437

שייקה כתב:
yairlere כתב:

ב''ה שאתה אוחז פה
אני בכלל לא מסוגל לחשוב להיחשף בפני קבוצה !
בטלפון הרבה יותר כל לי

גם אני כמוכם אבל בכ"א עולה לקבוצות טלפוניות ורק מקשיב לעת עתה

מידי פעם אומר שלום בקטנה.

לאט לאט לאט אבל בטוח!!!!!!!!!
אם תרצו להיות איתי בקשר יחד להתמודד שלחו בפרטי
"אל תגידו יום יבא, הביאו את היום"
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.40 שניות

Are you sure?

כן