ברוכים הבאים, אורח

שבת נפלאה... בזכות התוכנית
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: שבת נפלאה... בזכות התוכנית 512 צפיות

שבת נפלאה... בזכות התוכנית לפני 8 שנים, 8 חודשים #82390

• חוסידל
  • רצף ניקיון נוכחי: 2917 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • אוי מיין וועלט .....
כשנכנסתי לתוכנית לא הבנתי למה החברים מדברים הרבה על פחדים, כעסים, שליטה, ועוד תכונות ופגמי אופי, אני הגעתי בגלל הסבל מהתאוה ומה זה קשור לפגמי האופי שלי והרצון לשלוט,

אבל לאט לאט הבנתי שהבעיה שלי זה לא רק תאוה אלא הדברים שמביאים אותי לבריחה לשם, ולאחר הבריחה והשימוש הפחדים איתם התמודדתי (אולי יתפסו אותי, מה יהיה איתי) וגם הכעסים (למה שוב אתה עושה את זה) וכמובן הבושה מאשתי ןהחברים שחושבים אותי לצדיק גדול ת"ח ומוצלח ואני מסתובב בודד בעולם עם הידיעה מה אני מעולל לעצמי ומשפחתי, ואיפה אני מבזבז את מיטב שעותי,

אחד מהדברים הקשים ביותר שלי ליישם הוא השליטה וכתוצאה מכך הכעסים כשאני לא מצליח לשלוט,

יש לי ב"ה חמשה בנות ברצף וכמובן זה גורם לתחרות ומריבות ביניהן, אני ואשתי מנסים להפריד ולשפוט מי צודקת, ורגיל זה עולה לטונים גבוהים וכעסים רבים, כבר שבועות רבים ששולחן השבת הופך לזירת קרב כוחות מי חזק יותר ומי צודק יותר, והבעיה הגדולה שלי הייתה תמיד לזהות מהם פעולות שעליהם יש לי אחריות (השתדלות בלע"ז) ומה אני צריך למסור ולהבין שזה לא באחריותי, ולמרות שכל שת הבטחתי לעצמי הפעם זה יהיה אחרת וניסיתי בהבטחות פרסים עונשים וכו' תמיד בסוף הגיע משהו קטן שהוציא אותי מדעתי, ואף פעם לא קיבלתי את עצמי או את המצב,

לאחר התייעצות עם הספונסר, חברים ותיקים, וגם כאן בפורום, השבת לראשונה היתה לי שלוה.............

כבר בדרך מביה"כ לביתי התפללתי על כך שאוכל לעשות צעד 3 ולמסור את חיי לה', ולקחתי על עצמי לא לכעוס ולהרים את הקול בכל מצב ומקרה, ולקבל את זה שה' מנהל את חיי ומה שרק יקרה אני מרוצה, והנס אכן קרה.
איך שהגעתי הייתה מריבה על צמיד, לקחתי את ביתי שלקחה צמיד לאחותה וביקשתי שתחזיר משהו שהיה ליד הדלת ותעזור לי לדקה ואחרי שהיא הייתה במצב נתינה ביקשתי ממנה בכיף שתחזיר את זה, וזה עבד,
כך גם בשבת בבוקר הצלחתי לא להרים את הקול למרות שהקטנים הלכו מהשולחן לשחק ולמרות שהיית מריבה מי יגיד ראשון פרשת שבוע, וזה עבד...

היה לי כיף גם לשחק עם הילדים בשבת בצהרים במשחקי קלפים שזה לא מובן מאליו,

תודה אבא יקר שהבאת אותי לתוכנית שהצילה לי את החיים,
ותודה לכם שאתם איתי בדרך.
אבא אוהב גילה לי את האור ברח' ניסן תשע"ה בכנס של שמור עיניך

נאר אמונה אין בורא כל עולמים...ומבלעדי עוזך ועזרתך אין עזרה וישועה

תגובה: שבת נפלאה... בזכות התוכנית לפני 8 שנים, 8 חודשים #82397

נפלא. קניתי את הרעיון.
תן לו משלו, שאתה ושלך - שלו
וכן בדוד הוא אומר "כי ממך הכל, ומידך נתנו לך"

תגובה: שבת נפלאה... בזכות התוכנית לפני 8 שנים, 8 חודשים #82402

• אסירותודה
  • רצף ניקיון נוכחי: 6040 ימים
  • מנהל
מכה אב התשס"ה הנס האישי שלי ממשיך, רק להיום. אפשר לקרוא עליו כאן

תגובה: שבת נפלאה... בזכות התוכנית לפני 8 שנים, 8 חודשים #82405

מאוד מזדהה עם השורה ההתחלה. חשבתי שיש פה אנשים מוזרים. אבל רציתי לפתור את בעיית התאווה אז נשארתי

בסוף גיליתי שגם אני מוזר כזה עם פגמי אופי ובעיות בחיים ושהתאווה הייתה פתרון פסיכי לכל בעיותי.

מתפלל לזכור רק להיום להיות קרוב ומחובר ולהיות בשפיות

תגובה: שבת נפלאה... בזכות התוכנית לפני 8 שנים, 8 חודשים #82448

• חוסידל
  • דירוג פלטיניום
  • אוי מיין וועלט .....
תודה לכל המגיבים והמעודדים,

אור,

הזדהתי כשכתבת על האנשים המוזרים פגמי האופי וכו'
אני נזכר שלפני כמה שבועות בקבוצה במוצ"ש בב"ב דיבר חבר ותיק מסר על פחדים, ואני במושכל ראשון אומר לעצמי לי ב"ה אין פחדים, ורק בחלוקות של החרים התחלתי לראות ולהזדהות עם עשרות פחדים שיש לי,

תודה

תגובה: שבת נפלאה... בזכות התוכנית לפני 8 שנים, 8 חודשים #82461

הרבה עפים מפה בהתחלה כי הם םשוט לא מבינים למה להם להיכנס למיטה חולה של אנשים עם פגמי אופי וכל מיני מילים מוזרות. כמעט קרה גם לי.

אלוקים אוהב עשה לי נס ונשארתי הקשבתי וירד לי האסימון.

שמח שגם לך.

נאחל לכל הבנים של אבא שיקרה להם הנס הזה בהקדם.

תגובה: שבת נפלאה... בזכות התוכנית לפני 8 שנים, 8 חודשים #82520

וואו אתם מדליקים אותי חברים,

נזכר בקבוצות הטלפוניות הראשונות כשחבר [שכנראה נמצא כאן בינינו] שיתף על הפחדים ואמר :אני סופר פחדן ורק אמרתי לההוא שאם,, וכו'
וכל כך זילזלתי/הערכתי שבן אדם אומר על עצמו "אני פחדן". וחשבתי שאני לעולם לא, אין לי בכלל קשר לנושא הפחד, באמת שלא, אנשים יודעים שלא כדאי להם להתעסק איתי,, היו תקופות שהלכתי כשעל גופי כלי נשק צמוד לכל צרה,,,
היום פגם האופי שהכי מוביל אצלי הינו הפחד,,,, אני מת מפחד,,, מנוהל לחלוטין מפחד,,,,,זה אני,,,,,פחדן !!!

אוהב
אריאל,
אני בהתחלה,,, אני מנסה,,,, אני מתבייש,,, אני מפחד,,, אני מקווה,,, אני מייחל,,, אני מתפלל !!!!!!!!

תגובה: שבת נפלאה... בזכות התוכנית לפני 8 שנים, 7 חודשים #83368

• חוסידל
  • דירוג פלטיניום
  • אוי מיין וועלט .....
שוב שבת נפלאה בזכות המסירה,

אני לא מנהל את העולם,,

אני מתפטר מניהול העולם........
ומודה שאני לא יכול לבד...

תגובה: שבת נפלאה... בזכות התוכנית לפני 8 שנים, 7 חודשים #83369

נשמע שיש אחלה דמי אבטלה מההתפטרות

תגובה: שבת נפלאה... בזכות התוכנית לפני 8 שנים, 7 חודשים #83383

• שלומקה
  • רצף ניקיון נוכחי: 53 ימים
  • דירוג זהב
אוהבים!
עצה קטנה ויעילה - אני משתדל כל בוקר לפטר את אלוקים.

להזכיר לעצמי שהוא לא עובד אצלי ולחתום לי בראש על חוזה העסקה - אני עד סוף היום הזה עובד אצל אלוקים. מה שהוא ירצה אני אשתדל לעשת על יפ הכוחות שלי. ככה אני זוכר שלא רק את העולם אני לא מנהל, אלא גם את חיי שלי...

ואכן החיים יפים יותר אחרי שמצליחים למסור אותם!
רק להיום זה מה שנותר
לא הצלחת תנסה מחר

העולם יתן לך מתנות בשפע 
לא כתוב בשומקום שלנסות זה פשע...

(מבוסס על  השיר "רק לעלות", של "קפה שחור חזק")
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.40 שניות

Are you sure?

כן