ברוכים הבאים, אורח

אז והיום
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: אז והיום 478 צפיות

אז והיום לפני 8 שנים, 8 חודשים #82643

• מוטי ראוי
  • רצף ניקיון נוכחי: 100 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • חי ומרגיש בזכות אלוקים ובאמצעות שמור עיניך וחברים
שלום
לכל באי הבית הגדול והקדוש הזה
הנני בזאת לשתף מקצת מרגשי ההוד שיש לי כלפי שמור עיניך ומה שהמקום הזה אפשר לי בחיי בסייעתא דשמיא,
היום יום הולדתי הרביעי ואני עדיין מכור לתאווה ועדיין מלא פגמי אופי ומידות רעות, אבל החסד אלוקים אני נקי ומפוכח ומודע למה שעובר עלי , לרגשות ולפגמים שמפעילים אותי,
לו אני כותב את ההודעה הזו לפני ארבע שנים כנראה שהייתי מתנסח כך:

אמנם אני יוצא ובא באתרא קדישא הדיין כבר עידן ועידנים אך לא זכיתי שרוח המקום תחזיריני למוטב .
אז כן, אני כבר לא מאונן 1447 ימים ועשר שעות, וכן אני לא צפיתי בפורנו מאז, וכן הפנטזיות שלי הצטמצמו ב99.9%
וכן למדתי להכיר את בוראי ואת עצמי ואת מרכיבי אישיותי,
אבל מה הועילה בכל קניניה אם רעה בעיני עצמה, הרי אני לא עקבי בדרך ולא כל יום מתחייב להתחדשות ולא ממשיך בחשבון נפשי בכל עת והכל שעה, אני צובר טינות כעסים קינאות ושאר מרעין בישין ההופכים את חיי לבלתי נסבלים ולרצון לברוח לאינסטינקטים החייתיים לחזור שוב ושוב, אני לא עקבי בפעולות ובפורום
ואני לא
ואני לא ......

טוב
בואו נקטע את המונולוג המדכא הזה ונשנה פזה
הנ"ל הוא האינסטינקט הרגשי הטבעי שלי כמכור
להתמקד ב"לא"
וזה לא משתנה אם אני מניח לזרם לגרור אותי לריכוז עצמי ואגו נפוח, אני הופך נרגן ובלתי נסבל כלפי עצמי והסביבה
וגם אם אני לא משתמש בדפוסים של פעם , אני לא משוחרר ואני מחפש את הבריחה לפורקן כלשהו.
וחשוב לי לעצור לרגע ולהתבונן בכל הטוב שה' נתן לי בארבע השנים הללו במבט מחלים ,

אז ננסה שוב
שלום חברים
אם משהו היה מספר לי לפני ארבע שנים ויום שיבוא יום ואני לא אצטרך לאונן הייתי שולח אותו להסתכלות,
אני התייאשתי אחרי אין ספור נסיונות להפסיק, מה לא ניסיתי , שובבי"ם ת"ת תיקונים ראשונים ואחרונים תעניות שבועות וחרמות צדקה בכי וצעקה, ולא עלתה בידי ולו כמה שבועות נקיים...
אז כנראה שאני מבית מדרשו של בן דורדיא או אחר גם אני שמעתי באזני רוחי שובו בנים שובבים חוץ ממוטי שאינו ראוי לבוא בקהל (ומכאן נגזר שמי).
אז כשאני מביט לאחור ומונה 1447 ימים אני... היינו כחולמים ... כל הנרגנות שבעולם לא יוכלו לכבות את הכרת הטוב העצומה לבורא עולם שהביאני עד הלום,
שלא לדבר על בצעדה המדהימה שזכיתי לצעוד ברחמיו המרובים , צעד אחר צעד בדרך להכרת אלוקים עצמי וזולתי,
והכלים שצברתי בארגז הכלים שמאפשרים לי לבחור לוותר על טינה כמו על תאווה ועל כל פגם אופי מפריע...
ונכון שהרבה פעמים אני עצל מכדי להוריד מעל כתפי את הארגז הכבד לפתוח אותו ולשלוף את הכלי המתאים לרגע זה,
ונכון שלפעמים ליבי אומר לי שהארגז הזה כבד מנשוא וייטב לי אם אניחו בצד ואשטף בזרמת החיים כסוס שוטף במלחמה. אבל משום מה אבא אוהב דואג להזכיר לי שוב ושוב שלא אני נושא את הארגז אלא הוא הנושא את נושאיו,

אז היום אני אומר נשמת כל חי ואילו פי מלא שירה כים... אין אני מספיק להודות....
הדרך היא דרך החיים והיא ארוכה באורך החיים, אין זה קורס מזורז למאונן המצוי החש כי אין זה רצוי.
אלא מוטומופרוזה יצירת אדם חדש בעל כלים חדשים היכול לחיות חיים חדשים,
ועל כל זה פשוט אין לי מילים
אז תודה אבא
תודה שמור עיניך
תודה חברים
תודה
אוהבים
מוטי
חבר שמור עיניך,
ובחסדי ה' ולא בכוחי נקי מט"ז שבט תשע"ב, 09/02/2012,
והנני אסיר תודה על כך, ומתפלל לשפיות גם היום.
נערך לאחרונה: לפני 8 שנים, 8 חודשים על ידי מוטי ראוי.

תגובה: אז והיום לפני 8 שנים, 8 חודשים #82644

• שייקה
  • רצף ניקיון נוכחי: 92 ימים
  • דירוג כסף
אני ממש מתרגש
כולי עם דמעות בעניים שכן זה אפשרי
צריכים רק לרצות

מוטי יקירי
חזק ואמץ ונתראה בבר מצוה
בעוד כמה שנים
נערך לאחרונה: לפני 8 שנים, 8 חודשים על ידי שייקה.

תגובה: אז והיום לפני 8 שנים, 8 חודשים #82648

• חוסידל
  • רצף ניקיון נוכחי: 2917 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • אוי מיין וועלט .....
אוהבים אותך מוטי...

והמון מזל טוב, אני מתרגש בשבילך למרות שאני לא מכיר אותך,

נשמח אם תתן לנו כמה טיפים איך הגעת לזה
אבא אוהב גילה לי את האור ברח' ניסן תשע"ה בכנס של שמור עיניך

נאר אמונה אין בורא כל עולמים...ומבלעדי עוזך ועזרתך אין עזרה וישועה

תגובה: אז והיום לפני 8 שנים, 8 חודשים #82649

מזל טוב!

תגובה: אז והיום לפני 8 שנים, 8 חודשים #82652

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
אין מילים, שמחתי לקרוא.
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: אז והיום לפני 8 שנים, 8 חודשים #82667

• אסירותודה
  • רצף ניקיון נוכחי: 6040 ימים
  • מנהל
ואל יאמר ה.. הן אני עץ יבש, והביאותיו אל הר קדשי, ושמחתיו בבית תפילתי... עוד אקבץ עליו. לנקבציו. כי אהבתיו.
מכה אב התשס"ה הנס האישי שלי ממשיך, רק להיום. אפשר לקרוא עליו כאן
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.37 שניות

Are you sure?

כן