ברוכים הבאים, אורח

ברוך שעשה לי נס ע"י המקום הזה
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: ברוך שעשה לי נס ע"י המקום הזה 593 צפיות

ברוך שעשה לי נס ע"י המקום הזה לפני 8 שנים, 7 חודשים #82786

• גדעון
  • דירוג זהב
בחסדי הבורא ב"ה זכיתי לחסום את המחשב שלי כמה שבועות לאחר שרכשתי אותו ע"י תוכנת אתרוג, מאז ב"ה אני ניגש למחשב בלב שקט ושליו מתוך ידיעה שכאן לא טמון לי שום מלכודת.

היום בבוקר פתחתי את המייל, והנה אני רואה לפי תצוגת המייל השונה מהרגיל שהחסימה לא פועלת, כנראה תקלה מסוימת, לא הייתי מוכן נפשית לכך, כי תמיד המחשב חסום וממילא אין לי אפשרויות גלישה, והנה פתאום, ללא הודעה מוקדמת, וללא שום הכנה נפשית לקראת המאבק, אני מוצא את עצמי חשוף בצריח, ללא שום הגנה, והנה אני רואה את עצמי לוחץ על המקלדת את המילה הנוראה שזה עידן ועידנים לא העלתי על דל מקלדתי, ואכן, המחשב לא חסום, והתוצאות מתחילות להעלות, הייתי חסר אונים לחלוטין, קרב איתנים התחולל בקרבי בין היצר הטוב ליצר הרע, {מה אני קשור לכל הענין? שיריבו עד זוב דם, ויניחו אותי לנפשי ,,,}.

אך חסדי ה' כי לא תמנו כי לא כלו רחמיו, ברוב רחמיו וחסדיו הצלחתי למחוק את המילה הנוראית והמגעילה הזאת משדה החיפוש, ועברתי לעסוק בעניניי, לאחר כמה דקות כשחשתי שהקרב עדיין מתחולל במלוא הכח, סגרתי את המחשב ופשוט יצאתי לרחוב, התפללתי לבורא עולם שירחם עלי, דיברתי אליו במילים שלי כדבר בן אל אב, הלוא גלוי וידוע לפניך שאני מצידי חסמתי את המחשב כדי לא להיכשל, עשה למען שמך הגדול, ותציל אותי מהתועבה הנוראה הזאת ותחזיר את החסימה במהרה.

התקשרתי לחברת אתרוג, ואכן כבר היו מודעים לתקלה שהיתה בטיפול, הודו לה' כי טוב כי לעולם חסדו, התקלה תוקנה, ואני את נפשי הצלתי.

אי אפשר לתאר את ההרגשה המתוקה והנעלה של ההתגברות ברגע של נסיון, איזה הרגשה טובה, איזה הרגשה עילאית, חשבתי לעצמי, ה' ישמור ויציל, אם חס ושלום, לא הייתי מצליח להתגבר, והייתי נופל, איזה הרגשה רעה היתה לי, הלוא זו הרגשה יותר קשה ממות.

אבא בשמים, אני מודה לך על החסד הגדול שעשיתי עמדי היום, הצלתי אותו מפיגוע קשה, כאשר הייתי מרחק פסיעה מהמחבל, מה זה מרחק פסיעה, הסכין שלו כבר נגעה בי.

צריך לעשות סעודת הודיה גדולה על הנס הגדול הזה, צריך שאלת רב אם צריך לברך ברכת הגומל בשם ומלכות.

ולכם ראשי ומנהלי האתר, ואתם חברים יקרים משתתפי הפורום, תודה ענקית, אין ספק שהקריאה באתר והשיתופים המדהימים שלכם היו שליחים נאמנים להיות לי לעזר בשעה קריטית זו.

תגובה: ברוך שעשה לי נס ע"י המקום הזה לפני 8 שנים, 7 חודשים #82787

• אלי
  • רצף ניקיון נוכחי: 79 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • המשימה אפשרית, אחרת לא היינו מקבלים אותה!!!
כמו ההרגשה שאתה יוצא מזירת פיגוע רגע לפני האירוע. ההרגשה שניצלת בעור שיניך ממוות.

בתהליך ההחלמה קורה לא מעט שהתאווה תופסת אותך לא מוכן ופעילות החלמה מיידית יכולה להיות ההבדל בין חיים למוות.

שיהיה לנו עוד יום נקי

תגובה: ברוך שעשה לי נס ע"י המקום הזה לפני 8 שנים, 7 חודשים #82789

אשריכם. אני בטח הייתי מרגיש החמצה גדולה...

תגובה: ברוך שעשה לי נס ע לפני 8 שנים, 7 חודשים #82799

• גדעון
  • דירוג זהב
בעצתך היקר,

אל תחשוב שלא הרגשתי החמצה, היו לי רגעים שעבר לי בראש המחשבה, 'ואולי בכל זאת', / ולראות רק ,,, / להסתכל רק ,,,, / אני קובע מראש רק חמש דקות ותו לא, / אחרי שכבר הראיתי לבורא עולם ולעצמי שאני יכול להתגבר מותר לי לפנק את עצמי כמה דקות / ועוד כהנה וכהנה, אבל נסיון העבר הוכיח לי שתמיד זה בסופו של דבר נגמר לא טוב.

ובהחלט הרגשת האושר והסיפוק מהיכולת להתגבר נתן לי כוחות לדחות את תחושת ההחמצה.

תגובה: ברוך שעשה לי נס ע לפני 8 שנים, 7 חודשים #82823

• חוסידל
  • רצף ניקיון נוכחי: 2917 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • אוי מיין וועלט .....
אשריך גדעון...

אני במצבי החולה כיום הייתי רק נכנס להסתכל בלי לגעת בעצמי,
ותוך כמה דקות הייתי יכול ליפול

קרה לך נס.....
אבא אוהב גילה לי את האור ברח' ניסן תשע"ה בכנס של שמור עיניך

נאר אמונה אין בורא כל עולמים...ומבלעדי עוזך ועזרתך אין עזרה וישועה

תגובה: ברוך שעשה לי נס ע לפני 8 שנים, 7 חודשים #82827

• גדעון
  • דירוג זהב
תודה לך חוסיד,

אכן נס גדול היה פה, לא מובן מאליו כלל וכלל, אלמלי הקב"ה עוזרו איננו יכול לו.
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.45 שניות

Are you sure?

כן