ברוכים הבאים, אורח

נפלתי שוב חברים יקרים אין לי כוח כבר אני מיואש.. ב
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: נפלתי שוב חברים יקרים אין לי כוח כבר אני מיואש.. ב 389 צפיות

נפלתי שוב חברים יקרים אין לי כוח כבר אני מיואש.. ב לפני 8 שנים, 7 חודשים #83043

• mncm
  • רצף ניקיון נוכחי: 23 ימים
  • חבר קבוע
הי חברה הייתי נקי 23 ימים. ונפלתי שוב בבית ספר שלי. כן, אני לא מתבייש להגיד שאני צעיר.
קשה לי. אין לי כוח. גם שאני אתחיל מחדש, תמיד תהיה החשיבה שלעבור את ה23 ימים.

גם עם הכל יום רק להיום.. זה בתת מודע שלי, לא אצל כולם אבל אצלי כן..

אשמח אפילו אם מישהו ישאיר לי מספר פלאפון בפרטי, אבל רק מישהו שהוא נקי 90 יום... שאוכל להתקשר אליו... בבקשה!

תגובה: נפלתי שוב חברים יקרים אין לי כוח כבר אני מיואש.. ב לפני 8 שנים, 7 חודשים #83045

• אהבת חסד
  • רצף ניקיון נוכחי: 1913 ימים
  • דירוג פלטיניום
אצלי זה גם במודע...
איתך בהרגשה הזו, בהצלחה.

תגובה: נפלתי שוב חברים יקרים אין לי כוח כבר אני מיואש.. ב לפני 8 שנים, 7 חודשים #83046

אשריך חבר. גם אני די צעיר. אני מזדהה עם הקושי של 'רק להיום' ואצלי בדר"כ כלל נפילה הופכת לרצף וקשה לי לעלות על דרך. אבל זה תהליך, תקבל את עצמך.
שים לב, שבגילך (וגם בגילי) קשה יותר לאבחן אם הבעיה היא התמכרות, ולכן, המלצתי, אל תכניס את עצמך להגדרות כאלה. (בקבוצות אני עדיין לא מצהיר על עצמי כמכור. לפעמים אני אומר חסר אונים מול...) תנסה לקרוא את מדריך התוכנית וליישם, אבל בעיון גדול. לא סתם 'מלמעלה' (אני מודה שאני בעצמי לא עשיתי את זה למרות שנאמר לי) תעבור שם כלי אחר כלי בסבלנות גדולה (ובתקווה) ולוואי ותמצא שם מזור.
אולי גם תוכל לדבר עם מישהו מהסביבה הקרובה אליך? הורה, מורה, מטפל בבית ספר?

בנוגע לשיחה בטלפון,
אצטט לך קטע מהכללים של הפורום:

"למרבה הצער, התיידדות עם זרים בפורום הזה יכולה להיות מסוכנת בדיוק כמו בחיים האמיתיים – ואפילו יותר – מכיוון שאין לכם דרך לאמת את זהותם והפורום הוא פורום של מכורים למין/תאווה. ככלל, לעולם אל תסכימו להיפגש עם מישהו שהכרתם דרך הפורום. אם החלטתם שאתם רוצים להכיר מישהו ממשתתפי הפורום בצורה קרובה יותר, בקשו ממנו להזדהות ולהשמיע את קולו לפני שאתם חושפים מידע אישי כלשהו. לגברים אסור לעולם לפגוש נשים, ולנשים אסור לעולם לפגוש גברים. זה לא רק עניין של צניעות, אלא גם של ביטחון. השתמשו בשכל ישר ובטחו בתחושות שלכם. אם אתם חושדים שמשהו מוזר מתרחש, דווחו למנהל והפסיקו לתקשר עם החשוד."

כל זה נכון גם לגבי מבוגרים קל-וחומר כלפי צעירים.
אל תסמוך (גם לא עליי לצורך העניין) ואל תסכים להפגש עם אף אחד.
אם יש לך ספקות, חששות, או שאתה חושד שלמישהו יש כוונות לא טובות לגביך תכתוב הודעה לאחראי כאן בפורום: 'אסירותודה'
שים לב גם, שברגע שנתת מספר טלפון זה לפעמים אפשרי לעלות על שמך. קח את זה בחשבון.

בהצלחה בדרך!
נערך לאחרונה: לפני 8 שנים, 7 חודשים על ידי בעצתך תנחני.

תגובה: נפלתי שוב חברים יקרים אין לי כוח כבר אני מיואש.. ב לפני 8 שנים, 7 חודשים #83075

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
שלחתי בפרטי, באופן אישי הייתי נקי בעבר 149יום והלכתי לעזאזאל, ונפלתי, אין מה לעשות זה מחלה מאוד חזקה ומי שנמצא בו רק נס יכול להוציא אותו משם, תמשיך איתנו וקח כוח לעוד כמה שעות נקיות.
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: נפלתי שוב חברים יקרים אין לי כוח כבר אני מיואש.. ב לפני 8 שנים, 7 חודשים #83202

• קדימה הלאה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2 ימים
  • דירוג פלטיניום
כואב לשמוע אך משתדל להכיל אכזבות.
כל הכבוד לך אני הייתי עם תקרה של 5 ימים שהגעתי לכאן וכל פעם הייתי מתחרפן איך אעבור את ה5 אך נשארתי כאן ובסוף עברתי את ה5 ימים.
אני עד היום מנסה לספח את החשיבה של רק להיום וומתקשה איתה אני משתדל להזכיר לעצמי המון סבלנות לקח לי הרבה זמן לקבל את הגישות חיים שלי ולשנות אותם זה לא ביום אחד.
כלל ברזל שהצבתי לעצמי הוא שאמשיך לבא יש פה ניסים מהלכים וכדאי לנסות אולי זה יקרה גם לי.
לי עזר לשכוח מהנפילה ביומיים הראשונים על מנת למנוע מפולת והדרדרות ורק אח"כ לבצע דו"ח איזה כלים עדיין לא השתמשתי.
איתך בדרך המון הצלחה!
תמיד אשמח לעזור! ניתן לשלוח הודעה פרטית במקרה שצריך..
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.37 שניות

Are you sure?

כן