ברוכים הבאים, אורח

צריך את עזרתכם
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: צריך את עזרתכם 501 צפיות

צריך את עזרתכם לפני 8 שנים, 7 חודשים #83968

שלום לכולם,
אני ממש חדש פה ואני רוצה קודם כל לספר את הסיפור שלי ותגידו לי מה דעתכם
טוב אז, כיום אני בן 15 וחצי בערך,
אז זה התחיל כשהייתי בכיתה ד'-ה', שאז חבר שלי סיפר לי מה זה אומר להיות עם אישה.
לא הבנתי מה הוא רוצה ממני ואז הוא התחיל להסביר לי ואם אני זוכר נכון, משם הכרתי את הפורנוגרפיה והאוננות,
אני זוכר שדיברנו על זה והוא הראה לי כל מיני דברים ובקיצור משם התחלתי יותר ויותר להכיר את התאווה הבוערת שבתוכי,
ובהתחלה באמת עוד הייתי תמים יחסית, אבל עם הזמן הכרתי עוד ועוד דברים עד שהגיעה נקודה שאני לא זוכר מתי היא הייתה ממש (אבל לא הרבה אחרי שהייתי בכיתה ה' בערך) שבה התחלתי לצפות באופן קבוע בפורנוגרפיה וככל שעבר הזמן התחלתי יותר להתעניין בזה ויותר לאהוב את זה והיו תקופות שהייתי רואה את זה כמה שעות ביום ופשוט זה בער בי יותר ויותר ותמיד רציתי ריגושים חדשים וכמו שאמרו חז"ל "המשביעו רעב המרעיבו שבע". - שהשבעתי את התאוות שלי ולכן רציתי יותר.
בקיצור, הפורנוגרפיה ביזבזה לי בהחלט כמה שנים מהחיים עד שבגיל 14 החלטתי שאני רוצה לחזור בתשובה (הייתי חילוני לפני כן) ומאז שהחלטתי את זה באמת לא צפיתי יותר בשום חומרים אסורים, והצלחתי לשמור את עצמי כמה חודשים טובים גם משפיכות זרע לבטלה עד שהיה לילה אחד ששוב מצבי התחיל להדרדר לאט לאט בחזרה אל התאווה הקשה, אבל ה' יתברך עזר לי וריחם עליי ומעולם לא נכנסתי לשום תכנים אסורים יותר מאז גיל 14! (אפילו קצת לפני) אבל בכל זאת אני עדיין בתקופה של התדרדרות למטה ואני שופך זרע לבטלה המון פעמים ורואה תמונות לא צנועות ואפילו סרטים שיש בהם דברים לא צנועים (אבל לא פורנוגרפיה) ורודפים אותי כל מיני זכרונות רעים מהעבר וסרטים אסורים שראיתי עוד בזמנים שכן הייתי רואה פורנו  ומחשבות ופנטזיות שלפעמים ממש לא נותנות לי מנוח.
עכשיו, השאלה שלי אליכם היא כזאת:
לאור הסיפור שלי, אתם חושבים שאני באמת שייך לפה? זאת אומרת, אולי באמת אין לי מה לחפש פה ממש מכיוון שאני לא צופה בתכנים אסורים וזו סתם תקופה בגיל ההתבגרות שעם הרבה כוח רצון והתחזקות אני אעבור אותה בשלום בעז"ה.
מה דעתכם?

העיקר זה תודה והודאה.
על כל יום נקי תגיד תודה רבה לקב"ה ששמר אותך נקי.

תגובה: צריך את עזרתכם לפני 8 שנים, 7 חודשים #83983

• אלי
  • רצף ניקיון נוכחי: 79 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • המשימה אפשרית, אחרת לא היינו מקבלים אותה!!!
שלום נחמן נתן
ברוך הבא לאתר הנפלא של 'שמור עניך'

לדעתי שאלת המפתח היא: האם אתה יכול להפסיק כשאתה רוצה או שהתאווה מנהלת אותך?

יש פה באתר פורום צעירים לבחורים בני גילך. יכול להיות שהתשובות שלהם תקלענה יותר למטרה.

שיהיה לך עוד יום נקי

תגובה: צריך את עזרתכם לפני 8 שנים, 7 חודשים #83998

• קדימה הלאה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2 ימים
  • דירוג פלטיניום
שלום! חבר יקר!

עוד נקודה למחשבה היא מדוע אתה רוצה להפסיק כי ה אמר או כי אתה סובל ?

ששיהיה המון הצלחה בהתלבטות!
תמיד אשמח לעזור! ניתן לשלוח הודעה פרטית במקרה שצריך..

תגובה: צריך את עזרתכם לפני 8 שנים, 7 חודשים #83999

אלי, קשה לי קצת לענות על השאלה הזאת כי מצד אחד אני כן עושה דברים בשביל למנוע מעצמי ליפול (הכשרתי את הפלאפון שמתי מסנן במחשב וכו') אבל מצד שני כשהתאווה מתועררת אז אני מוכן לעשות הכל כדי לספק אותה.
ולגבי הפורום לצעירים - לא נראה לי שהוא כל כך פעיל

העיקר זה תודה והודאה.

נערך לאחרונה: לפני 8 שנים, 7 חודשים על ידי נחמן נתן.

תגובה: צריך את עזרתכם לפני 8 שנים, 7 חודשים #84001

ו"קדימה הלאה" - אני רוצה להפסיק כי אני יודע שהתאווה הזאת מלבד מה שהיא הורסת לי את כל השמחת חיים וגורמת לי לעצבות ובזבוז זמן, היא גם הדבר שהכי הכי מרחיקה אותי בעולם מהבורא ומנתקת אותי ממנו ואני ממש לא רוצה להעביר ככה את חיי.

העיקר זה תודה והודאה.

נערך לאחרונה: לפני 8 שנים, 7 חודשים על ידי נחמן נתן.

תגובה: צריך את עזרתכם לפני 8 שנים, 7 חודשים #84214

• קדימה הלאה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2 ימים
  • דירוג פלטיניום
שלום חברים!

מקפיץ את ההודעה מחוסר מענה..

חברים ותיקים מוזמנים.. (אני קצת הסתבכתי עם הגיל ועם אלוהים..)
תמיד אשמח לעזור! ניתן לשלוח הודעה פרטית במקרה שצריך..
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.33 שניות

Are you sure?

כן