ברוכים הבאים, אורח

טוב בהחלמה?
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: טוב בהחלמה? 575 צפיות

טוב בהחלמה? לפני 8 שנים, 6 חודשים #85190

חסרון, אצלי לפחות, של להיות באתר כבר לא חבר חדש, הוא שעכשיו יש לי 'תדמית' לשמור עליה.
אני לא יכול לשאול שאלות מעצבנות או 'שטותיות' או 'לא מבינות' וכו'.
(אני גם במובן מסוים אולי פחות בכנות בגלל זה)
הסיבה השניה, שאולי קשה לי בגללה לשאול את זה, זה שאני פוחד לקבל תשובות שאני לא אוהב. שמעתי מחבר שהתשובות שהוא שונא זה "תתפלל על זה" ו"לא סבלת מספיק"

בכל אופן, בעקבות שיחה עם הספונסר, התחדדה לי מחשבה.
אולי, אני פשוט לא מאמין שטוב בהחלמה.
אבל איך הוא מאושר?! אין לו את 'זה'.
ולפעמים אפשר לשמוע חבר משתף, ויש לו נקיות XYZ ונשמע שלא כ"כ טוב לו כרגע (כי החיים לא גן של שושנים) אז המוח שלי חושב שהוא מסכן. כואב לו עכשיו. ולא רק שכואב לו, אפילו אין לו את 'זה'. ממש רחמונס'...

המשפט שלא הייתי מחליף את היום הכי טוב לפני ביום הכי רע אחרי, קצת ממני והלאה.
ואולי כאן תבוא התשובה, לא-סבלת-מספיק. אולי. אולי באמת לא סבלתי מספיק, אבל עדיין מעצבן אותי לשמוע שלא סבלתי מספיק... אם לא הייתי סובל לגמרי, אז הכל היה בסדר עם התשובה הזאת.
כנראה נכונות וכוח לעשות פעולות זו גם מתנה

תודה

תגובה: טוב בהחלמה? לפני 8 שנים, 6 חודשים #85191

• חוסידל
  • רצף ניקיון נוכחי: 2917 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • אוי מיין וועלט .....
אצלי לפעמים נופל לי האסימון כמה הרבה סבלתי,
למאות שבהתחלה חשבתי שאני הכי מאושר בתבל ויש לי רק בעיה קטנה עם תאווה,
לאט לאט אני מגלה עוד ועוד דברים שנגרמו לי מהבריחה מעצמי ומהשימוש

ותתפלל על זה דברים טובים יקרו:kissing_face:
אבא אוהב גילה לי את האור ברח' ניסן תשע"ה בכנס של שמור עיניך

נאר אמונה אין בורא כל עולמים...ומבלעדי עוזך ועזרתך אין עזרה וישועה

תגובה: טוב בהחלמה? לפני 8 שנים, 6 חודשים #85209

• קדימה הלאה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2 ימים
  • דירוג פלטיניום
שלום בעצתך !
מאוד שומע את הכאב שלך..

לגבי התדמית אני שומע כל הזמן חברים ותיקים שאומרים שהכי חשוב שהם יהיו נקיים וגם אם זה במחיר לשבור את התדמית ליד חברים פחות ותיקים. גם אני מתמודד עם זה אך חייב להיות נאמן לעצמי.

ומאוד מזדהה שאני לא רוצה לשמוע תשובות שאני לא אוהב לשאלות.. אך מנסיון שהיה לי מספר פעמים מועט יש 2 אופציות שעוזרות לי הראשונה סבלנות זה יבוא ומתי שהוא יפתח הלב..(הכי חשוב פשוט לבוא). השנייה היא לשאול עוד חברים עד שמקבלים תשובה שרוצים (אך יש לציין שחייב שיהיו חברים מחלימים).

לגבי הרגשת הטוב בהחלמה יש ימים כאלה ויש ימים אחרים מה שבטוח שיש גם חברים שלא מרגישים טוב תמידית.
זה לוקח זמן וצריך המון סבלנות..

לגבי מספר ימי נקיות אי אפשר להתקדם בהחלמה בלעדיהם אך יכול להיות חבר שנקי כמה שנים ופחות מחלים מחבר שנקי זמן מועט כי הוא לא עושה צעדים שם אמור להיות האוויר של הבן אדם מהתוכנית.

גם ממני המשפט הזה רחוק מאוד..

לי מאוד עוזר להרגיש יותר טוב בתוכנית להתחבר עם חברים כי אם זה רק קבוצות אז זה ממש כמו איזו זריקת אינסולין וצא לדרך אין פה שום חוויה רק שפורצים את הזמן לחברים מעבר לכך מגיע משהו טוב..

המון החלמה!!

כאן למקרה שצריך..
תמיד אשמח לעזור! ניתן לשלוח הודעה פרטית במקרה שצריך..

תגובה: טוב בהחלמה? לפני 8 שנים, 6 חודשים #85232

ישנם כאילו וישנם כאילו.
כמובן שאני רוצה את מה שיש לאילו שמשדרים שמחה [,,,,]
וכחלק מהתוכנית אני גם לומד שאני לא חייב.תמיד.  להרגיש טוב, מותר לי להרגיש לא טוב, ולקבל את זה ולחיות עם זה ולדעת שרגשות אינם עובדות !!!  
אריאל,
אני בהתחלה,,, אני מנסה,,,, אני מתבייש,,, אני מפחד,,, אני מקווה,,, אני מייחל,,, אני מתפלל !!!!!!!!

תגובה: טוב בהחלמה? לפני 8 שנים, 6 חודשים #85250

• אהבת חסד
  • רצף ניקיון נוכחי: 1913 ימים
  • דירוג פלטיניום
תודה על השיתוף הכנה! מה שיפה בשיתוף כנה זה שאז רואים ומכירים את הנפש הפנימית של האדם.
אז איך אומרים? נעים להכיר...

אותי מעצבנים משפטים כמו "אילו פעולות אתה עושה בשביל לא ליפול" או "תנסה לחשוב מה גרם לך ליפול" (נשמע כמו 'תנסה להזכר איפה שמת אותו'...) - תודה חברים, באמת לא חשבתי על זה...
מעצבן אותי לפעמים גם שממליצים לי על הקבוצות.אני יודע שהם קיימות, אני חושב עליהם ויודע את העזרה שלהם. להזכיר לי את זה כל הזמן לא יעזור לי יותר מדי, אם כבר אולי ההפך...

בנוגע ל"כנראה לא סבלת מספיק" אני יכול לספר איך אצלי זה קרה ואיך אני ראיתי את זה ( עיין עוד מש"כ ב"מיהו מכור" by 'ניצחתי ואנצח' על הגעה לתחתית האישית (עפתי קצת על עצמי אבל זה שווה את זה...)).

אני לא רציתי להפסיק באמת עד שראיתי כמה אני הורס את החיים שלי במו ידי.
בישיבה הייתי משתמש, אבל לא להיות ב'סדרים' בגלל זה לא היוה אצלי כזה עניין חשוב כדי להפסיק בגללו, בפרט כשמדובר בישיבה בה למדתי...
אבל לאט לאט בנישואין כשהבנתי שנוסף לזה שאני לא מרגיש 'מחובר' לאשתי, ונוסף לזה שאני בקושי לומד, אני גם מזיק לעצמי ולמשפחתי כלכלית ונפשית - אז הבנתי שמשהו השתלט לי על החיים.

לא הייתי קורא לזה "לא סבלתי מספיק", הייתי פשוט אומר שלא ידעתי כמה זה מזיק לי, לא ידעתי כמה זה שולט עלי.
זה כמו שמישהו לאט לאט קשר אותי לכסא אבל אני הייתי עסוק במחשב ושום דבר לא הפריע לי, אבל כשרציתי לקום לעשות דברים אחרים - אז הבנתי שאני כבול למשהו....

בהצלחה בכל אשר תלך!
יה"ר שיבא במהרה גואל צדק, ירפא אותנו ויגאל אותנו מנפשנו המיוסרת..
נערך לאחרונה: לפני 8 שנים, 6 חודשים על ידי אהבת חסד.

תגובה: טוב בהחלמה? לפני 8 שנים, 6 חודשים #85255

• חוסידל
  • רצף ניקיון נוכחי: 2917 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • אוי מיין וועלט .....
אהבת חסד,

אני גם לא הרגשתי נוח עם השאלה של הסםונסר מה גרם לך ליפול, עד שאחרי זמן נוכחתי לראות שכל מעידה קשורה למשהו, או שלא הייתי מחובר או שלא עשיתי פעולות וכו'

בהחלמה
אבא אוהב גילה לי את האור ברח' ניסן תשע"ה בכנס של שמור עיניך

נאר אמונה אין בורא כל עולמים...ומבלעדי עוזך ועזרתך אין עזרה וישועה

תגובה: טוב בהחלמה? לפני 8 שנים, 6 חודשים #85272

• קדימה הלאה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2 ימים
  • דירוג פלטיניום
אהבת חסד לי מרגיש שהמשפט הכי חזק שאמרת הוא

שמשהו השתלט לי על החיים..

שיהיה יום נקי!
תמיד אשמח לעזור! ניתן לשלוח הודעה פרטית במקרה שצריך..
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.42 שניות

Are you sure?

כן