ברוכים הבאים, אורח

אוי לא הצילו!
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: אוי לא הצילו! 794 צפיות

אוי לא הצילו! לפני 8 שנים, 6 חודשים #85450

זהו.. אחרי שנה וחצי בערך של ניקיון מצפייה בפורנוגרפיה, הלילה זה קרה שוב. עכשיו השעה 4:00 לפנות בוקר. בערך 4-5 שעות חיפשתי דברים לא צנועים באינטרנט. ופתאום אני מוצא את עצמי בפורנו. אחרי כמעט שנה וחצי של ניקיון. אבל בכל זאת, אני לא מופתע יותר מדי, כי בזמן האחרון שמתי לב שאני חוזר לפורנו לאט לאט. אם לא הייתי מכיר את שמור עיניך, כנראה שעכשיו הייתי נכנס לאיזשהי מצוקה נפשית קשה. אבל הקב"ה הקדים תרופה למכה. חברים, אם גם לכם זה קרה פעם או לאחד מחברי הפורום פה שאחרי הרבה זמן של ניקיון הוא נפל שוב, ואתם יודעים מה עושים במצב כזה - תגידו לי. אני חייב לדעת. אני חבר חדש פה ולא כל כך מוכר, אבל אני בטוח שאנחנו כולנו עוברים את המסע הזה ביחד. 

העיקר זה תודה והודאה.
על כל יום נקי תגיד תודה רבה לקב"ה ששמר אותך נקי.

תגובה: אוי לא הצילו! לפני 8 שנים, 6 חודשים #85451

וואו. שנה וחצי. בהנחה שאתה לא מכור, לדעתי אל תתעסק בנפילה. אתה יכול אולי לעשות פעולה שתעזור לך, כמו להתקין פילטר. אבל בסופו של דבר כולנו בני אדם, ואין צדיק בארץ אשר יעשה טוב ולא יחטא.

ממליץ על ההרצאה הזו: media.binyanshalem.org.il/ViewDetails.aspx?ItemId=2708

תגובה: אוי לא הצילו! לפני 8 שנים, 6 חודשים #85452

הכשרתי את הפלאפון לגמרי אבל זה לא עזר מספיק כי עדיין מצאתי דרך להיכנס לדברים לא צנועים. אוי לא מה אני הולך לעשות עכשיו זה נורא מפחיד

העיקר זה תודה והודאה.
על כל יום נקי תגיד תודה רבה לקב"ה ששמר אותך נקי.

תגובה: אוי לא הצילו! לפני 8 שנים, 6 חודשים #85457

נחמן נתן היקר   בוקר טוב 

לעניות דעתי אין לך ממה לפחד  בחורצ'יק ששנה וחצי הצליח לתת פייט ליצר  הוא גיבור גבר שבגברים 
הוא לא ויתר עליך וניסה שוב  לא קרה שום דבר 
מה שהיה היה  מת   העיקר להתחיל מהתחלה 
אתה כבר הוכחת שאתה שולט ולא נשלט  תתחיל שוב מסע של ניקיון של גבור של שליטה 
ואני בטוח שתצליח  בגלל שאתה וינר  בהצלחה ענקית 

תגובה: אוי לא הצילו! לפני 8 שנים, 6 חודשים #85458

• עבד
  • דירוג כסף
אני מציע שתתאשת על עצמך מהר מהר .תחשוב כמה אתה הולך להפסיד אם תיכנס לסיבוב המיותר הזה ,אתה שכבר שנה וחצי נקי .לא חבל ,קח את הזמן תעה סיבוב באתר הזה תראה איך אנשים בוכים ומשוועים להצלה ,תבין שאתה ממש קובר לעצמך את החיים לא חבל ...ובעיקר תכניס סדר לחיים מחדש כנראה ששיחרת כמה גבולות שהביאו אותך שוב למצב הזה ,הצעה שלי כך פסק טוטאלי מהמחשב הפסקה שבה אתה לא נוגע במחשב סוגר אותו לגמרי ,אם אתה נוגע זה רק בליווי כגון בעבודה שיש עןד אנשים סביבך ,או ליד האישה אם אתה נשוי ,ובעיקר תתחזק ביראת שמיים קח על עצמך לימוד תורה קבוע בבוקר או בערב לא יודע מה ,העיקר תעשה משהו עקרונית הייצר שלך עדיין לא גדול ,אבל ככל שתחטא יותר ככה הוא יהיה יותר גדול ויהיה קשה יותר להתגבר עליו ....אז ילה עזוב קשקשת ,האתר הזה הוא טוב והכל אבל הוא לא ילחם עבורך ,רק אתה יכול לעשות את זה זאת המלחמה שלך אנחנו רק יכולים לעזור ....בהצלחה תעדכן אותנו  

תגובה: אוי לא הצילו! לפני 8 שנים, 6 חודשים #85460

• קדימה הלאה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2 ימים
  • דירוג פלטיניום
שלום! 
לי עוזר לעשות כמה ששיותר פעולות של החלמה ובימים הראשונים לא להתעסק בחשבון נפש..

אם אתה מוכן לעשות הכל ומרגיש שאתה לא יכול לשלוט בזה אז יש פתרון..

בהצלחה
כאן למקרה ששצריך. .
תמיד אשמח לעזור! ניתן לשלוח הודעה פרטית במקרה שצריך..

תגובה: אוי לא הצילו! לפני 8 שנים, 6 חודשים #85499

• פנימה
  • רצף ניקיון נוכחי: 3460 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • "...ואם לא עכשיו אימתי"?
בעצתך תנחני כתב on 14 מרץ 2016 02:17:
ממליץ על ההרצאה הזו: media.binyanshalem.org.il/ViewDetails.aspx?ItemId=2708

תודה רבה 'בעצתך' היקר
הרצאה ממש ממש חשובה בשבילי, ממליץ בחום רב ג"כ!!

יום טוב ומבורך.
- "מצבי היום לא משקף את האני הפנימי האמיתי שלי, אלא רק את מה שעשיתי בחיים עד היום".
- "עיקר כוחו של האדם הוא להודות בחולשתו ולפנות אל ה'. זה הכוח הגדול של האדם" - הרב מנחם פרומן.
שיהיה יום טוב ונקי - לך לי ולכולנו
----------------------------------------------------------
לסיפורי האישי - פנימה

ליומן המסע שלי - חיים פנימיים

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.39 שניות

Are you sure?

כן