ברוכים הבאים, אורח

שלום, זה שמור עיניך? אמרו לי להתקשר אליך בקשר לכנס
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: שלום, זה שמור עיניך? אמרו לי להתקשר אליך בקשר לכנס 490 צפיות

שלום, זה שמור עיניך? אמרו לי להתקשר אליך בקשר לכנס לפני 8 שנים, 5 חודשים #86839

-          אה... שלום, הגעתי לשמור עיניך?

-          כן. שלום לך.

-          רציתי להירשם לכנס. נתנו לי את הטלפון שלך.

-          כן. הגעת לאיש הנכון. אני יהודה ואני מכור. לא איזה מטפל או משהו כזה. מה השם או הכינוי שאתה רוצה שאפנה אליך?

-          הממ... קוראים לי יהושע. זה השם האמיתי שלי.

-          תודה יהושע. זה בטח לא קל לך לעשות את הטלפון הזה.

-          נכון... ממש לא קל. אבל אני מרגיש שכבר אין לי ברירה.

-          ויי, אני לגמרי מזדהה. גם אני הגעתי לפה בכנס הראשון, כשנפל לי האסימון שאין לי שום ברירה אחרת. תגיד יהושע, מה מביא אותך אלינו?

-          מה זאת אומרת? כמו כולם... אתה יודע, נו...

-          פשוט יש פה כל מיני אנשים שמתמודדים עם כל מיני רמות וסוגים של בעיות. אתה יכול אולי קצת לספר עם מה אתה מתמודד?

-          אתה יודע, מחשב וזה. זרע לבטלה. קשה ללכת ברחוב.

-          כן... אני לגמרי מכיר את זה. תגיד, וניסית להפסיק?

-          מיליון פעם. אני כבר לא יודע כמה פעמים ניסיתי.

-          אז עכשיו אני אשאל שאלה מוזרה: למה אתה רוצה להפסיק?

-          מה השאלה? זה הורס לי את החיים. זה משעבד אותי. זה הפך אותי לעבד. אני כבר לא ילד ומרגיש תקוע. הראש שלי כל הזמן מסתובב מסביב לזה. אני לא מצליח להתקדם בלימודים, בעבודה. נמאס לי. נשבר לי. אני לא יכול להמשיך ככה. די.

-          תודה יהושע. אני שומע את הכאב בקול שלך ומרגיש את הכאב הזה בתוכי. תגיד, ולו יצויר שהיה מותר לעשות את כל הדברים האלה. שלא היה איסור להסתכל בפורנו או לאונן. או שהיית חילוני ולא היה אכפת לך. גם אז היית רוצה להפסיק?

-          [שתיקה]

-          יהושע, אתה שם?

-          כן. לגמרי. תשמע, הרצון שלי להפסיק בכלל לא קשור לדת. האיסור חשוב לי אבל אני כבר מעבר לסיפור הזה. אני יודע שאלקים מחכה לי בסבלנות שאני אפסיק להרוס לעצמי את החיים, אבל אני לא מתקשר אליכם בגללו. אני מתקשר בגללי. בגלל שאני רוצה להתחיל לחיות. אני קורא את המיילים שלכם ורואה שוב ושוב שיש לכם משהו להציע. משהו שהוא חיים אמיתיים. משהו שיחבר אותי חזרה לעצמי.

-          יהושע, אני רושם אותך לכנס. בגלל שאתה חבר חדש יצמידו לך חבר שילווה אותך, שתרגיש בנוח.

-          תגיד אה... יהיו שם אנשים מהמגזר שלי? מצד אחד אני מפחד להיות שונה מכולם. מצד שני אני מפחד לפגוש מישהו שאני מכיר.

-          תראה, יש אצלנו אנשים מכל הסוגים והמגזרים. אבל אנחנו מקפידים מאוד שרק מי שמתמודד בעצמו עם הבעיה יהיה בכנס. כך שכל מי שתפגוש – אתה תדע עליו בדיוק מה שהוא ידע עליך... הדיסקרטיות חשובה לנו מאוד.

-          טוב. זה עדיין מפחיד, אבל כמו שאמרתי כבר אין לי ברירה.

-          לא, אין ברירה... תשמע, אני ממש רוצה להודות לך על השיחה הזו.

-          להודות לי? אני צריך להודות לך!

-          לא לא יהושע. תראה, הגעתי לפה בכנס הראשון, לפני שלוש שנים ומשהו, ומאז ה' שומר אותי נקי. אבל חשוב לי מאוד להיזכר איך הייתי ביום שבאתי לכאן. מה המחלה הזו עשתה לי. תודה רבה. בבקשה תבוא ותגיד לי שלום בכנס.

[מבוסס על עשרות שיחות עם חברים שמבקשים להגיע לכנס. תודה לכולכם]

תן לו משלו, שאתה ושלך - שלו
וכן בדוד הוא אומר "כי ממך הכל, ומידך נתנו לך"

תגובה: שלום, זה שמור עיניך? אמרו לי להתקשר אליך בקשר לכנס לפני 8 שנים, 5 חודשים #86841

• אוויר פסגות
  • רצף ניקיון נוכחי: 1083 ימים
  • דירוג כסף
  • סקסהוליסט וטוב לי
ב"ה

תודה רבה דוקטור,
אני רואה שלא שינת את הטקסט שלך מאז שדברתי איתך לראשונה לפני כשנתיים וחצי

תודה על השיחה אז שהובילה אותי לכנס השני ותודה על כל השיחות מאז..

לכל מי שמתלבט עדיין- לכו לכנס! המקום הזה הציל לי את החיים.
מי שנשם אבק דרכים יזכה לשאוף אויר פסגות

תגובה: שלום, זה שמור עיניך? אמרו לי להתקשר אליך בקשר לכנס לפני 8 שנים, 5 חודשים #86845

• פנימה
  • רצף ניקיון נוכחי: 3460 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • "...ואם לא עכשיו אימתי"?
אוויר פסגות כתב on 11 אפר' 2016 00:58:

לכל מי שמתלבט עדיין- לכו לכנס! המקום הזה הציל לי את החיים.

וכל מילה נוספת מיותרת.

תודה לך ותודה לד"ר היקר מאד.

יום טוב נתראה..
- "מצבי היום לא משקף את האני הפנימי האמיתי שלי, אלא רק את מה שעשיתי בחיים עד היום".
- "עיקר כוחו של האדם הוא להודות בחולשתו ולפנות אל ה'. זה הכוח הגדול של האדם" - הרב מנחם פרומן.
שיהיה יום טוב ונקי - לך לי ולכולנו
----------------------------------------------------------
לסיפורי האישי - פנימה

ליומן המסע שלי - חיים פנימיים

תגובה: שלום, זה שמור עיניך? אמרו לי להתקשר אליך בקשר לכנס לפני 8 שנים, 5 חודשים #86863

• חסר אונים
  • רצף ניקיון נוכחי: 10 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • אבאל'ה, אני אסיר תודה!
וואו
כתבת הכל
מרגש מאוד.
תודה.
"אלוקי תן בי הדעת,
להבחין בין אמת לחלום,
לב מבין ואוזן שומעת,
הן על כפיך נשאתני הלום".

תגובה: שלום, זה שמור עיניך? אמרו לי להתקשר אליך בקשר לכנס לפני 8 שנים, 5 חודשים #86867

• aristo
  • רצף ניקיון נוכחי: 2 ימים
  • דירוג פלטיניום
תכלס? 
בא לי..

תגובה: שלום, זה שמור עיניך? אמרו לי להתקשר אליך בקשר לכנס לפני 8 שנים, 5 חודשים #86872

• adam1
  • רצף ניקיון נוכחי: 44 ימים
  • דירוג זהב
תודה דוק, גם אותי אתה קיבלת לקבוצות ואני ממש זוכר את השיחה הראשונה שלנו, מרוב פחד והתרגשות מהחשיפה השיחה הזאת נצרבה לי במוח

תגובה: שלום, זה שמור עיניך? אמרו לי להתקשר אליך בקשר לכנס לפני 8 שנים, 5 חודשים #86885

אם השיחה איתך לא נחרטה אצלי, כמו אדם, זה אומר שלא היית מפחיד מספיק אז? אולי הפסקת לנשוך...

תגובה: שלום, זה שמור עיניך? אמרו לי להתקשר אליך בקשר לכנס לפני 8 שנים, 5 חודשים #86886

ולמי שלא שם לב, נסיתי שתדעו שגם אני דיברתי עם דרפ"מ. קדימה, תכבדו אותי 

תגובה: שלום, זה שמור עיניך? אמרו לי להתקשר אליך בקשר לכנס לפני 8 שנים, 5 חודשים #86888

• החסוי
  • דירוג זהב
  • התאווה והבריחה השתלטו על חיי. אני רוצה לחיות!
תודה רבה, גרמת לי לחשוב.
-על ידי שאני מתבונן איך אבדה לי השליטה על חיי אני מבין שאני חסר אונים
-אני אלרגי לתאווה. למעשה אני כל כך חלש ושברירי שמבט אחד, מחשבה אחת, יכולים להרוג אותי
-"עבוד את את הצעדים כאילו הכל תלוי בך. התפלל כאילו הכל תלוי באלוהים."
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 1.04 שניות

Are you sure?

כן