ברוכים הבאים, אורח

האובססיה והכפייתיות
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: האובססיה והכפייתיות 525 צפיות

האובססיה והכפייתיות לפני 8 שנים, 5 חודשים #87343

• r121
שלום חברים.. הרבה זמן לא כתבתי כאן בפורום ואני שמח להיות פה. אני סקסוהוליסט כבר למעלה מ 20 שנה. הגעתי ל s.a לפני שנתיים וחצי ואני מסרב להכנעמסרב לקבל את עצמי כמכור. לאחרונה הייתי אצל פסיכיאטר שמטפל בהרבה מכורים למין, לאחר שיחה של כשעה הודיע לי שאני סובל מהפרעה טורדנית כפייתית. לטענתו האובססיות אצלי הן בחשיבה חוזרת ונשנת על מין בכל צורותיו והכפייתיות היא במעשים עצמם (אוננות, זונות,סטוצים) שבאים להירגע את האובססיה. הדבר נגרם כתוצאה מחוסר סרוטונין במח. הטיפול יתבצע בעזרת כדורים שמעכבים את קליטת הסרוטונין במח במקביל לכך ישנו צורך בטיפול קוגניטיבי התנהגותי. כאשר שאלתי על מטפלים בשיטה זו, הסביר לי כי s.a הוא הדבר הטוב והנכון ביותר עבורי להמשיך ולעשות במקביל לתרופה שרשם. תוכנית 12 הצעדים היא תוכנית שהצילה חייהם של מיליוני מכורים בכל העולם. התוכנית פשוטה אך דורשת כנות ורצון להפסיק להשתמש. ללא ספק קשה מאוד להכנע ולקבל את עצמי כאדם חולה. רק לאחרונה הבנתי היטב, כמה אני נהנה בשיעושים וכמה איני רוצה באמת להפסיק. אני חי כאדם אבל מת בתוכי מבחינה נפשית ורוחנית. הראש שלי כמכור משקר לי הזמן. מחשבות על כך שאני אהיה הראשון שיביא בשורה למכורים על פתרון קסם הוא לא דבר חדש אצלי. אני חי בתוך הראש שלי. התאווה היא כח הרסני ורב עוצמה שרוצה אותנו לעצמה. אני חסר אונים מול עצמי חנות המחשבות שלי, אני חסר כח ויכולת להתנגד לכוח האדיר הזה. אלוהים אוהב אני מתחנן אליך תעזור לי. אתה בעל הכוחות והניסים,אתה יכול להשאיר אותי נקי ומפוכח רק להיום כנגד כל סיכוי. לקיחת הכוסית הראשונה אף פעם לא נגמרת לבדה. נגעת נסעת זה משפט שכל מכור מכיר. אני חסר כנות עם עצמי, למרות שהרסתי אפילו את נישואיי לחלוטין, התאווה תמיד שמה עבורי, לעודד אותי שיש אחרות להיות איתן. קשה ככל שיהיה אני לא יכול לבדי. בורא עולם, קשה לי מאוד, אני מנותק ואטום ריגשית, מרוכז בעצמי לחלוטין. אני מבקש לזכור שתמיד אפשר לרדת בתאווה למקומות נמוכים ושפלים יותר. לא משנה אם אני סתם מכור למין או שאני בעל הפרעה טורדנית כפייתית, העובדה הפשוטה היא שאיני חי. אני רוצה לחוות חיים של שחרור וחופש אמיתי. אני רוצה להשתחרר מהתלות הזאת. רק להיום אני מבקש להכנע ולוותר, לזכור שתאווה היא רעל עבורי. לא משנה כמה רחוק הגעתי בתאווה,אני מבקש עכשיו בזה הרגע לחיות ולהשאר מחובר. כניעה,כניעה ,כניעה זה המפתח, מתוך המקום הזה של יאוש ודכאון כבד יש לאן להתפתח ולגדול. עשו זאת לפניי וללא ספק אם הדבר עבד עבור אחרים,הוא יעבוד גם עבורי. תודה לך בורא עולם על הכל ,אוהב אותך מאוד. רצונך יעשה בחיי ולא רצוני...אמן.

תגובה: האובססיה והכפייתיות לפני 8 שנים, 5 חודשים #87361

• adam1
  • רצף ניקיון נוכחי: 44 ימים
  • דירוג זהב
אוהבים אותך! תמשיך לבוא..

תגובה: האובססיה והכפייתיות לפני 8 שנים, 5 חודשים #87365

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
חושב מה לכתוב לך, אני שמח בשבילך שאתה ב sa, ושמח לראות אותך פה, באופן אישי הנתינה מעצמי לפורום ולחברים חדשים פה מנסיוני הדל, נותנת לי המון כוח להמשך חיי, אני בטוח שיש לך מה לתת תמשיך איתנו ושתף לנו מהחלמתך.
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: האובססיה והכפייתיות לפני 8 שנים, 5 חודשים #87367

• החסוי
  • דירוג זהב
  • התאווה והבריחה השתלטו על חיי. אני רוצה לחיות!
אשריך שיש לך רצון ונכונות. הלוואי שכשם שתתן את רצונך לאלוקים, הוא יתן לך את רצונו.
-על ידי שאני מתבונן איך אבדה לי השליטה על חיי אני מבין שאני חסר אונים
-אני אלרגי לתאווה. למעשה אני כל כך חלש ושברירי שמבט אחד, מחשבה אחת, יכולים להרוג אותי
-"עבוד את את הצעדים כאילו הכל תלוי בך. התפלל כאילו הכל תלוי באלוהים."
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.32 שניות

Are you sure?

כן