ברוכים הבאים, אורח

רק להיום
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: רק להיום 636 צפיות

רק להיום לפני 8 שנים, 5 חודשים #87429

• r121
אסירות תודה לך בורא עולם על הנס הגדול שאתה עושה עימי בכל רגע ומשאיר אותי נקי ומפוכח כבר 36 שעות. אני צריך ללמוד לחיות מהיום להיום ולסמוך על אלוהים אוהב שידאג לי, כפי שדאג לבני ישראל ביציאתם ממצרים. הימים האלה הם ימים בהם אנו מנקים את הבתים שלא יעבור חמץ, אני עושה גם אני חשבון נפש עמוק וחסר פחד. אני רוצה להשתחחר מהעבדות של התאווה והתלות בשימושים , בדיוק כמו שבני ישראל יצאו ממצרים מעבדות לאור גדול. באופן מוזר דווקא בימים אלה, אני עובר שינוי גדול מאוד בחיי. אישתי ואני נפרדנו וחלק גדול ששותף לפרידה הוא ההתמכרות בחיי. אני חסר אונים מול התאווה, מול המחשבות האובססיביות שלי. אם ברצוני להשתחרר מהעבדות הזאת עלי לעבוד קשה ולעשות את 12 הצעדים. אני צריך לעשות שינוי אמיתי ועמוק בכל תחומי חיי, עלי לזנוח את דרכי הישנה והחולה. אלוהים הרחמן, אתה יודע את אשר על ליבי וכמה אני אוהב להשתמש, אני מתחנן אליך שתשאיר אותי נקי רק להלילה. רק להלילה אוותר על הרצון להשתמש אני אמצא בך את מה שחיפשתי באחרות. רק אתה יכול לעזור לי, לא הורים ולא חברים, רק אתה יודע את אשר על ליבי. אני זקוק לך בורא עולם ואני יודע שאתה איתי תמיד. אני מודה לך אבא על ההתמכרות, רק בעזרתה אני לומד להכיר את עצמי לעומק, אני יכול להשתנות ולהתפתח כאדם, אני יכול לחיות באור ולא בחושך. אני רוצה לזכור שגם אם קשה מאוד, ואיני רואה את הדרך, לאט לאט זה יקרה. האור בקצה המנהרה הולך וגדל. אני מבקש שרצונך יעשה בחיי ולא רצוני..אמן

תגובה: רק להיום לפני 8 שנים, 5 חודשים #87477

• אלי
  • רצף ניקיון נוכחי: 82 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • המשימה אפשרית, אחרת לא היינו מקבלים אותה!!!
מחזקים אותך

שיהיה לך חג נקי
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.31 שניות

Are you sure?

כן