ברוכים הבאים, אורח

התמכרות לפריצת סינונים
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: התמכרות לפריצת סינונים 725 צפיות

התמכרות לפריצת סינונים לפני 8 שנים, 5 חודשים #87661

• מורדוך
  • רצף ניקיון נוכחי: 1 יום
  • חבר חדש
אני עדיין לא סגור אם אני מכור או סתם בעל תאווה כמו רוב האנושות
עיקר הבעיה שלי זה החשק למצוא פרצות בסינונים אפילו סינונים חזקים כאתרוג ונתיב זה מביא לי סיפוק טיפשי כזה כאילו הצלחתי לעקוף אותם...
וההזוי שאני הוא זה שרוצה את הסינון ועשיתי אותו
שאני עם אינטרנט פרוץ התאווה שלי פחותה בהרבה אמנם עדיין יש ניסיון,
(אני  לא מדבר על פורנו שבדרך כלל עושה לי בחילה אלא על חוסר צניעות גס לעיתים על גבול הפורנוגרפיה)
אם משהו מהניסיון שלו יודע מה הקטע הזה אשמח שישתף אותי
חג שמח

אל תשמחי אויבתי לי כי נפלתי קמתי, כשאשב בחושך ה' אור לי

תגובה: התמכרות לפריצת סינונים לפני 8 שנים, 5 חודשים #87663

• אהבת חסד
  • רצף ניקיון נוכחי: 1913 ימים
  • דירוג פלטיניום
אתייחס לעניין ה"בחילה" -
בפעם הראשונה שראיתי פורנו גם לי הייתה בחילה נוראית, אבל מהר מאד גיליתי שאין גבול לגועל והיום אני יכול לצפות בדברים שקשה להעלות אותם כאן על הכתב...
בקיצור, התרחק מן הכיעור וכל הדומה לו... אם אינך יכול לעשות זאת בעצמך - זה המקום.

תגובה: התמכרות לפריצת סינונים לפני 8 שנים, 4 חודשים #87665

• מורדוך
  • חבר חדש
מועדים לשמחה אהבת חסד
תודה רבה על התגובה,
עיקר השאלה שלי היתה על התאווה לעקוף את הסינון שאני בעצמי עושה
לגבי הבחילה אתה צודק במליון האחוזים

תגובה: התמכרות לפריצת סינונים לפני 8 שנים, 4 חודשים #87669

אנסה לכתוב רעיון, קצת קשה לי כי אני מהטלפון (המחשב מכור לגוי...).

נראה לי שחלק מהעניין כאן, זה הריגוש. זה לא  צורך מיני גרידא. (אחרת למה אני רואה פורנו 4 שעות או גומר 4 פעמים ביום?)

לפעמים, אם אני רואה איזה סרט או סדרה, מטבעם של סרטים לפעמים רואים מישהו מאונן. ופתאום אני מסתכל על הסיטואציה מבחוץ, ותכלס? זה די עלוב.
אבל אני נזעק! אני לא מוכן לזה! אני לא רוצה שהבועה שלי תתפוצץ, שהפנטזיה שבניתי תסתכם לסתם איזו פעולה רוטינית פשוטה.

וגם אם פתאום שימוש לא נראה הכי נפלא בעולם, אני מתאווה להתאוות, אני רוצה לרצות!

אחזור לריגוש,
בספר הלבן (ספר תוכנית 12 הצעדים של סקסוהליסטים אנונימיים) מסופר על ילד שסיפר לאימו בתמימות על האוננות. היא אמרה לו לא לעשות את זה, וכך זה נהפך למעשה אסור. אז הוא יכול למרוד שם! להרגיש שווה "אפחד לא יגיד לי מלשות. פה אני שולט אני שווה". אבל אם זו סתם פעולה, קצת דוחה, אז איפה המרדנות, הריגוש, הניסיון הזה לעקוף את הפילטר ההרגשה של ההשגה של החיפוש וכו' 

לא יודע אם כתבתי מובן מספיק או נכון... מקווה שתהיה תועלת (בעיקר לאגו שלי...)

תגובה: התמכרות לפריצת סינונים לפני 8 שנים, 4 חודשים #87675

• מורדוך
  • חבר חדש
אני חושב שבעצתך תנחני נגעת בנקודה
אני מרגיש על עצמי איך שעם הסינון הכי פאנטי שיש ויש לי כזה, אני מנסה להגיע לפריצות מכל מיני כיוונים שמפתחי הסינון אפילו לא חלמו על זה אני יכול לנסות שעה לקמבן אותם ואז אני מוצא פתאום איזה תמונות או וידיאו של פריצות זה מביא לי תחושה של ואוו ניצחתי אותם ואז זה ניהיה מרגש פי כמה מאשר שיש לך אינטרנט פרוץ שבשנייה אתה מגיע לפורנו..
המלחמה הדמיונית עם הסינון היא  כמו אחד שכלאו אותו והצליח לברוח אחרי שעות מאמץ ודאי שהריגוש שלו לא דומה לאחד שברח בלי מאמץ
אני צריך להפנים את האמת שהסינון גורם לי לא להיות בכלא ההתמכרות וכשאני עוקף אותו אני כמו אחד שפורץ שעות את הכלא מבחוץ כדי לשבת בתוכו, הזוי!!
תודה ענקית
"בעצתך תנחני", היא עצת ה' להדבק בו, ולעשות הכל לשמו בלי פניה גופניית רק בעבור מצות ה

תגובה: התמכרות לפריצת סינונים לפני 8 שנים, 4 חודשים #87689

כתבת "אני צריך להפנים שהסינון גורם לי לא להיות בכלא ההתמכרות". 
שאלה לי אליך: האם אתה מאמין שאם יהיה לך סינון בלתי עקיף או נניתוק מאינטרנט הבעיה תפתר?

ובקשר לסיפא, תודה על הבאת דברי המלבי"ם... פעם זה היה בחתימה שלי כאן

תגובה: התמכרות לפריצת סינונים לפני 8 שנים, 4 חודשים #87706

• מורדוך
  • חבר חדש
שבוע טוב וחזל"ש נעים, 
תאווה יש ותיהיה כנראה לכל בן אנוש,
השאלה איזה רף אתה שם לתאווה, מניסיוני כבחור בפנימייה היה צולים שדיכאו לעצמם את תאוות הנשים וניהיה להם ניסיונות עם עמיתיהם לחדר רח"ל וזה לכו"ע גרוע יותר מתאווה לנשים
אדם יר"ש נורמלי התאווה שלו מתמקדת בשמירת העיניים ברחוב וגם בהם יש דרגות כאלו שראיית אשת איש זה קו אדום וכאלו שלא
אנחנו שהניסיון שלנו גם ברשת יש בנו גם דרגות כאלה שמכורים לפורנו וכאלה שלפריצות על גבול הפורנו וכו'
הבאסה היא שאף אחד לא נשאר בדרגה שלו בלי לעשות משהו כי רף הגירוי רק עולה,
גם אם אני יתנזר מאינטרנט לגמרי אז פטרתי משהו טכני אבל הניסיונות האחרים יהיו אפילו חזקים יותר,
ברור לי שאין אפוטרופוס לעריות והקב"ה רוצה שעוד לפני שאני מתחיל את העבודה הפנימית אני יהיה בסביבה הכי סטרילית למצבי (כל אחד לפי חייו מצבו וכו') ואחרי כל זה אני יתחיל את העבודה
במצבי הנוכחי יצרתי לי את הסביבה הנקייה ביותר עבורי וכאן מתחילה העבודה הפנימית שלי שהיא ללא ספק קשה
אני לא מאלו שדוגלים בהתנזרות מוחלטת, אבל יותר אני לא מאלו שדוגלים אני יעבוד על עצמי עם אינטרנט פרוץ 

תגובה: התמכרות לפריצת סינונים לפני 8 שנים, 4 חודשים #87707

• אהבת חסד
  • רצף ניקיון נוכחי: 1913 ימים
  • דירוג פלטיניום
מה אתה כן חושב שיעבוד לך?

תגובה: התמכרות לפריצת סינונים לפני 8 שנים, 4 חודשים #87765

• מורדוך
  • חבר חדש
לשמור על סביבה סטרילית כמה שיותר
ולהתחיל לעבוד על עצמי ע"י הכלים המוצעים כאן באתר (למשל ההתכתבות איתך )
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.58 שניות

Are you sure?

כן