ברוכים הבאים, אורח

לא מצליח להתנהל כמו שצריך וגם לנהל את הזמן נכון
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: לא מצליח להתנהל כמו שצריך וגם לנהל את הזמן נכון 285 צפיות

לא מצליח להתנהל כמו שצריך וגם לנהל את הזמן נכון לפני 8 שנים, 4 חודשים #87866

- אני לא מצליח להרדם בערב בכלל.
- אני לא מצליח לקום בבוקר בשעה הרצוייה לי
- אני מרגיש כל כך עייף בבוקר שאני לא מצליח לקום בבוקר בכלל
- אני מרגיש עייף במהלך היום, גם אם אני מנסה להשלים שעות שינה או מנסה לעשות כל משהו אחר
וכך הלאה. כל יום.

סובל בנוסף לבעיה מעודף משקל ויחד עם כל זה אני לא מצליח להקדיש זמן כדי לשבת וללמוד.
עיייף חלש ולא משתקם.
צריך עזרה.

מקוצר רוח /לשעבר

שמחת חינם /לשעבר

Legopart /לשעבר

תגובה: לא מצליח להתנהל כמו שצריך וגם לנהל את הזמן נכון לפני 8 שנים, 4 חודשים #87949

• אלי
  • רצף ניקיון נוכחי: 82 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • המשימה אפשרית, אחרת לא היינו מקבלים אותה!!!
בדרך כלל התאווה לא באה בפני עצמה אלא יושבת על בעיות אחרות, מכיוון שהתאווה היא הדרך שלנו לברוח מכל מני קשיים בחיים.

אני לא מכיר אותך מספיק כדי לייעץ לך על הבעיות שהזכרת, אבל ברור שאתה צריך לתת עדיפות ראשונה במעלה לשינוי אורח החיים שלך.

תגובה: לא מצליח להתנהל כמו שצריך וגם לנהל את הזמן נכון לפני 8 שנים, 4 חודשים #87950

גם אני כזה. "אבדה לי השליטה על חיי". ובחסד אלוקים היום אני יכול להתנהל אחרת, רק להיום.

בהצלחה.

אסירות תודה לאבא אוהב ששומר אותי נקי מ - י' ניסן חודש הגאולה ה'תשע"ה

........................................................................................................

מודה אני לך שאתה הוא ה' אלוקי ואלוקי אבותי לעולם ועד, צור חיינו מגן ישענו אתה הוא לדור ודור. נודה לך ונספר תהלתך, על חיינו המסורים בידך ועל נשמותינו הפקודות לך ועל ניסיך שבכל יום עמנו ועל נפלאותיך וטובותיך שבכל עת ערב ובוקר וצהריים, הטוב כי לא כלו רחמיך, והמרחם כי לא תמו חסדיך מעולם קוינו לך.

יומן המסע שלי - מתחיל שוב וצועד לאלוקים  או כאן.          הפוסט שלי ב"הצג עצמך"  או כאן.      המשפחה שלנו - משפחת "שמור עיניך"  או כאן

תגובה: לא מצליח להתנהל כמו שצריך וגם לנהל את הזמן נכון לפני 8 שנים, 4 חודשים #87963

איך אתה יודע שהכל הסתדר?

מקוצר רוח /לשעבר

שמחת חינם /לשעבר

Legopart /לשעבר

תגובה: לא מצליח להתנהל כמו שצריך וגם לנהל את הזמן נכון לפני 8 שנים, 4 חודשים #87973

לא הכל הסתדר. לאט לאט החיים שלי משתנים לטובה, צעד אחרי צעד, לפעמים זה צעדים קטנים אבל אני בדרך של התקדמות ועליה.

אסירות תודה לאבא אוהב ששומר אותי נקי מ - י' ניסן חודש הגאולה ה'תשע"ה

........................................................................................................

מודה אני לך שאתה הוא ה' אלוקי ואלוקי אבותי לעולם ועד, צור חיינו מגן ישענו אתה הוא לדור ודור. נודה לך ונספר תהלתך, על חיינו המסורים בידך ועל נשמותינו הפקודות לך ועל ניסיך שבכל יום עמנו ועל נפלאותיך וטובותיך שבכל עת ערב ובוקר וצהריים, הטוב כי לא כלו רחמיך, והמרחם כי לא תמו חסדיך מעולם קוינו לך.

יומן המסע שלי - מתחיל שוב וצועד לאלוקים  או כאן.          הפוסט שלי ב"הצג עצמך"  או כאן.      המשפחה שלנו - משפחת "שמור עיניך"  או כאן

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.48 שניות

Are you sure?

כן