ברוכים הבאים, אורח

ציון דרך
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: ציון דרך 342 צפיות

ציון דרך לפני 8 שנים, 4 חודשים #87938

• בן ש
  • דירוג כסף
אנסה לנסח כאן בקצרה את סערת הרגשות שמתחוללת בי, בגלל הסערה הזאת אני מתנצל מראש על חוסר הסדר שאולי יהיה כאן. אחד הרגשות בסערה זה עצבנות, אולי "טינה" על האינטרנט שהתחיל להיתקע בזמן שאני מנסה לכתוב פה פוסט.
מציין עכשיו בערך 3 שנים בתוכנית. אך לצערי לא רואה את האור והתקווה. חסרה לי המון תקווה.. ב"ה באסירות תודה שיש את הקבוצות הטלפוניות שלאחרונה אני יותר ויותר מצליח לעלות אליהן ולהתחבר כמה שאפשר. הן נותנות לי משהו מהתקווה שירדה המון עם הזמן. לא יודע מה הייתי עושה בלעדיהן. אולי הייתי עוזב את התוכנית לגמרי ונופל עוד הרבה למטה לעומק..
בלי ספונסר, בקושי מצליח לעשות פעולות ביום,  נופל ונופל ולא רואה את הדרך החוצה.. 
אני חושב שנושא הצעירים בתוכנית דורש טיפול מיוחד שלא ארחיב בו כעת בגלל חוסר זמן.. 
מתחנן לאבא שיסתייע להגיע לקבוצה החיה הבאה, אולי תתן לי כיוון להמשך..

תגובה: ציון דרך לפני 8 שנים, 4 חודשים #87947

אוהבים אותך בן, בהצלחה רבה. אני מאמין שתמשיך לבא והנס יקרה גם איתך בעז"ה.

אסירות תודה לאבא אוהב ששומר אותי נקי מ - י' ניסן חודש הגאולה ה'תשע"ה

........................................................................................................

מודה אני לך שאתה הוא ה' אלוקי ואלוקי אבותי לעולם ועד, צור חיינו מגן ישענו אתה הוא לדור ודור. נודה לך ונספר תהלתך, על חיינו המסורים בידך ועל נשמותינו הפקודות לך ועל ניסיך שבכל יום עמנו ועל נפלאותיך וטובותיך שבכל עת ערב ובוקר וצהריים, הטוב כי לא כלו רחמיך, והמרחם כי לא תמו חסדיך מעולם קוינו לך.

יומן המסע שלי - מתחיל שוב וצועד לאלוקים  או כאן.          הפוסט שלי ב"הצג עצמך"  או כאן.      המשפחה שלנו - משפחת "שמור עיניך"  או כאן

תגובה: ציון דרך לפני 8 שנים, 4 חודשים #87962

• קדימה הלאה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2 ימים
  • דירוג פלטיניום
אוהבים אותך! 

המון הצלחה בדרך!

לי עוזר להרים כל יום טלפון לספונסר ולחשוב לאן ללהתקדם..

תמיד אשמח לעזור! ניתן לשלוח הודעה פרטית במקרה שצריך..

תגובה: ציון דרך לפני 8 שנים, 4 חודשים #87965

מזדהה עם הרגשות שעלו לי בזמן הקריאה.
הסיגנון שלך מזכיר לי את הפוסטים שאני כותב כשאני מתפוצץ, מתמודד, נופל, או בדיכאון.
אני שומע את הכאב שלך, (אני מקווה שאני לא סתם מדמיין).
אני יודע כמה זה קשה. עובד לי לדבר עם מישהו מיתמודד כמוני לפעמים.
אם תירצה אשמח לישמוע ממך.
בהצלחה.

אין שום דבר בעולם שיכול לגרום לקב"ה לאהוב אותי פחות

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.41 שניות

Are you sure?

כן