ברוכים הבאים, אורח

איך סוגרים חשבון מייל?
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: איך סוגרים חשבון מייל? 378 צפיות

איך סוגרים חשבון מייל? לפני 8 שנים, 4 חודשים #88276

• שייקה
  • רצף ניקיון נוכחי: 92 ימים
  • דירוג כסף
שלום רב חברים
יש לי חשבון בGMAIL ולאחרונה נשלחים דברים שאני מאוד לא רוצה
האם יש אפשרות לסגור את החשבון ?
אם כן איך עושים את זה
תודה מראש
שייקה

תגובה: איך סוגרים חשבון מייל? לפני 8 שנים, 4 חודשים #88278

• מושי
  • רצף ניקיון נוכחי: 402 ימים
  • דירוג פלטיניום
דבר ראשון, אתה יכול לסמן את השולחים כספאם.
ובנוסף, אם אתה רוצה, אפשר גם לסגור את החשבון myaccount.google.com/preferences#deleteservices

= = =
גם היום, רק להיום.

תגובה: איך סוגרים חשבון מייל? לפני 8 שנים, 4 חודשים #88280

• שייקה
  • רצף ניקיון נוכחי: 92 ימים
  • דירוג כסף
תודה רבה מאוד עזרת לי !!

תגובה: איך סוגרים חשבון מייל? לפני 8 שנים, 4 חודשים #88334

• אלי
  • רצף ניקיון נוכחי: 82 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • המשימה אפשרית, אחרת לא היינו מקבלים אותה!!!
יש פה אנשים שצברו התמחות לא קטנה בסגירת חשבונות מייל (ובפתיחתם בנפילה הבאה - שעה מאוחר יותר)

אם מדובר על החשבון שאתה עובד איתו תמיד אז אתה בבעיה מכיוון שגם העברה לספאם לא מספיקה. אפשר להגדיר פילטר שגם מבצע מחיקה אוטומטית, אבל הראש החולה שלנו יבטל את הפילטר תוך זמן קצר

הדרך היא לא ביצירת סינון חדש אלא בהתחזקות בתהליך פה בפורום ובקבוצות. ככל שתתקדם בתהליך כך תוכל להסתפק בסינון חלש יותר.

שיהיה לנו עוד יום נקי

תגובה: איך סוגרים חשבון מייל? לפני 8 שנים, 4 חודשים #88461

יש לי הרבה הרבה הרבה נסיון בזה.
אסירות תודה שלפני שנה בט' בניסן תשע"ו נכנעתי ולראשונה מחקתי מייל ממקום של כניעה וחוסר אונים, ומאותו רגע אני נקי, שם עליתי על דרך.
ובהזדמנות זו אני חייב להודות לחבר מהתוכנית שעזר לי למחוק את אותו מייל כי החסימה של האינטרנט לא איפשרה לי לעשות את זה, אז פניתי לכח גדול ממני שהחזיר אותי לשפיות.

אסירות תודה לאבא אוהב ששומר אותי נקי מ - י' ניסן חודש הגאולה ה'תשע"ה

........................................................................................................

מודה אני לך שאתה הוא ה' אלוקי ואלוקי אבותי לעולם ועד, צור חיינו מגן ישענו אתה הוא לדור ודור. נודה לך ונספר תהלתך, על חיינו המסורים בידך ועל נשמותינו הפקודות לך ועל ניסיך שבכל יום עמנו ועל נפלאותיך וטובותיך שבכל עת ערב ובוקר וצהריים, הטוב כי לא כלו רחמיך, והמרחם כי לא תמו חסדיך מעולם קוינו לך.

יומן המסע שלי - מתחיל שוב וצועד לאלוקים  או כאן.          הפוסט שלי ב"הצג עצמך"  או כאן.      המשפחה שלנו - משפחת "שמור עיניך"  או כאן

נערך לאחרונה: לפני 8 שנים, 4 חודשים על ידי מתחיל שוב - וצועד לאלוקים.
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.40 שניות

Are you sure?

כן