ברוכים הבאים, אורח

נדר שאם אפול בברית אשלם 1000 שח בנוסף למעשרות
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: נדר שאם אפול בברית אשלם 1000 שח בנוסף למעשרות 529 צפיות

נדר שאם אפול בברית אשלם 1000 שח בנוסף למעשרות לפני 8 שנים, 3 חודשים #89493

• צניעות
  • חבר ותיק
  • פה מצאתי ק תומכת שיתקשרו ויענו לך רק כדי שלא תפול
כן. נמאס לי מהתקופות הללו שגם עם סינון רימון אני נופל כל שבוע פעם או פעמיים, אז בהיותי בן תורה שמכיר את ההלכה, עשיתי נדר ואמרתי בפה שכל פעם שאפול בברית אשלם 1000 שח בנוסף ל 20% מעשרות שאני נותן (מהכסף של השם, שום דבר לא שלי) ועוד 500 שח על כל פעם שאחפש תאווה באינטרחטא.

שבוע עבר ונפלתי...

האם העברתי לשקית הצדקה, מעשרות משהו?? לא!  בכל זאת מדובר ב 1500 שח. בערך המשכורת החודשית שלי.

אז... קיבלתי שפעת שלא רצתה לעבור, ממש לא רצתה.

אמרתי "אוקי בורא עולם הבנתי את הרמז, אני יבדוק עם תלמיד חכם לגבי ביטול הנדר, או מה עושים ואומר לו שזה גדול עלי המצווה של אי שימוש ונפילה בברית שלקחתי על עצמי".

אמרתי לתמיד חכם שתלמיד שלי לקח עליו שמירת הברית מלאה והוא עדין לא ברמה הזו אז מה הוא אמור לעשות עם הנדר שהוא אמר לגבי הכסףףףף.  והרב אמר "אין מה לעשות, הוא ישלם פעם פעמיים ואז לא יפול יותר". אמרתי לרב "אבל הוא יפול מידי פעם וישלם אם אין פתח או חרטה או אפשרות לבטל את הנדר" אז הרב אמר שאין מה לעשות ואי אפשר לבטלו בשום פנים כי חייבים לשמור את הברית. :-(

בכל מקרה שילמתי את ה 1500 שח.

יומיים אחרי הבראתי.

וברוך השם עבר חודש מאז והבנתי שאין לי ברירה אלא לא ליפול ולא לחפש תאווה.

מקווה למצוא את האחת שלי בקרוב ממש. יש מישהי על הפרק בעזרתו יתברך.

שלכם,

צניעות
מודה מאוד להשם שאני נקי מ ו' טבת תשע"ו
נערך לאחרונה: לפני 8 שנים, 3 חודשים על ידי צניעות.

תגובה: נדר שאם אפול בברית אשלם 1000 שח בנוסף למעשרות לפני 8 שנים, 3 חודשים #89494

• החסוי
  • דירוג זהב
  • התאווה והבריחה השתלטו על חיי. אני רוצה לחיות!
הלוואי שתצליח

אני יודע שאני חייב קבוצות וחברים ותוכנית

לפני כמה שנים שהייתי בטירוף של שוטטות ואובססיות מטורפות הרגשתי כל כך רע עם עצמי ונשבעתי

אחרי 5 דקות אמרתי "בעצם לא נשבע, מבטיח"

אחרי 10 דקות נפלתי

ומאז נפלתי עוד המון פעמים

אני חסר אונים מול התאווה.
-על ידי שאני מתבונן איך אבדה לי השליטה על חיי אני מבין שאני חסר אונים
-אני אלרגי לתאווה. למעשה אני כל כך חלש ושברירי שמבט אחד, מחשבה אחת, יכולים להרוג אותי
-"עבוד את את הצעדים כאילו הכל תלוי בך. התפלל כאילו הכל תלוי באלוהים."

תגובה: נדר שאם אפול בברית אשלם 1000 שח בנוסף למעשרות לפני 8 שנים, 3 חודשים #89504

• אהבת חסד
  • רצף ניקיון נוכחי: 1913 ימים
  • דירוג פלטיניום
בהצלחה! 
רק אתה יודע מה מתאים לך.
שה' יהיה בעזרך בכל דרך שתבחר.

תגובה: נדר שאם אפול בברית אשלם 1000 שח בנוסף למעשרות לפני 8 שנים, 3 חודשים #89510

כל הכבוד
נדר לבד לא עזר. ​נדר ונפילה מחזיקים, אבל השאלה היא כמה זמן?
עכשיו הגיע הזמן לימצוא משהו שיחזיק מעמד יותר זמן.
לא חסר עיצות באתר.
בהצלחה.

אין שום דבר בעולם שיכול לגרום לקב"ה לאהוב אותי פחות

תגובה: נדר שאם אפול בברית אשלם 1000 שח בנוסף למעשרות לפני 8 שנים, 3 חודשים #89519

• adam1
  • רצף ניקיון נוכחי: 44 ימים
  • דירוג זהב
גם לי נדר לא עזר וגם אני שילמתי 1000 שקל,
האמת שאני חושב שעניין הנדרים זה רעיון גרוע יש פה באתר כלים הרבה יותר טובים מזה.

תגובה: נדר שאם אפול בברית אשלם 1000 שח בנוסף למעשרות לפני 8 שנים, 3 חודשים #89694

• צניעות
  • חבר ותיק
תודה על התגובות. בינתיים אני ברוך השם ותודה להשם, שומר. אין לי ברירה.

ומי ששואל עד מתי הנדר (כמו ששאל אותי משתמש פה עכשיו בטלפון) אז אמרתי שזה עד החתונה שקיבלתי את הנדר.

מה אומר ומה אדבר, החלפתי את החיפושים שלי ביוטיוב להדרכה בגידול חתולים, הצלת חיות ו... שיעורי תורה.

תודה להשם

תגובה: נדר שאם אפול בברית אשלם 1000 שח בנוסף למעשרות לפני 8 שנים, 3 חודשים #89695

• צניעות
  • חבר ותיק
גם אני חסר אונים מול התאווה,  דווקא בגלל זה עשיתי את הנדר. לא מתוך חוזק מול התאווה.

תגובה: נדר שאם אפול בברית אשלם 1000 שח בנוסף למעשרות לפני 8 שנים, 3 חודשים #89698

• החסוי
  • דירוג זהב
  • התאווה והבריחה השתלטו על חיי. אני רוצה לחיות!
אשריך, שהשם יהיה איתך.
-על ידי שאני מתבונן איך אבדה לי השליטה על חיי אני מבין שאני חסר אונים
-אני אלרגי לתאווה. למעשה אני כל כך חלש ושברירי שמבט אחד, מחשבה אחת, יכולים להרוג אותי
-"עבוד את את הצעדים כאילו הכל תלוי בך. התפלל כאילו הכל תלוי באלוהים."

תגובה: נדר שאם אפול בברית אשלם 1000 שח בנוסף למעשרות לפני 8 שנים, 3 חודשים #89704

• טהרני
  • רצף ניקיון נוכחי: 3306 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • עלי לבחור בין כניעה להשפלה
צניעות כתב on 07 יוני 2016 20:39:
גם אני חסר אונים מול התאווה,  דווקא בגלל זה עשיתי את הנדר. לא מתוך חוזק מול התאווה.

נדר מבוסס דווקא על "רֹב אוֹנִים וְאַמִּיץ כֹּחַ" (ישעיהו מ,כו). אדם שנודר עושה זאת מכיוון שהוא יודע שבכוחו לקיים אותו. ואדרבה, אם מתגלה שהוא חסר אונים ואין בכוחו לקיים את הנדר (אלא שטעה באמדן והערכת כוחו) - זהו הפתח המשמעותי ביותר להתרת נדרים.

מי שחזק - נודר נדרים. מי שחלש - פונה לעזרה כי הוא לא יכול לבד.

בהצלחה!

ליומן המסע שלי     הפוסט שהסביר לי מה הבעייה     הפוסט שהסביר לי מה הפתרון
אני חסר אונים, אנא עזור לי!

כאשר "בידך אפקיד רוחי" אז "פדית אותי ה' א-ל אמת". וככל שהצד הראשון של המטבע יהיה יותר בשלימות, כך גם הצד השני.
נערך לאחרונה: לפני 8 שנים, 3 חודשים על ידי טהרני.

תגובה: נדר שאם אפול בברית אשלם 1000 שח בנוסף למעשרות לפני 8 שנים, 3 חודשים #89717

• מחכה לשקט1
  • רצף ניקיון נוכחי: 375 ימים
  • דירוג כסף
במשך כל חיי כך התמודדתי עם התאווה נדרתי ונדרתי זה עזר זמנית בלבד בהתחלה זה היה מדובר ב50שח זה עזר לתקופה ואז פשוט המשכתי ליפול ושלמתי את הכסף ולאחר תקופה ויתרתי על הקטע של הלשלם בשלב מסוים העליתי את הסכום ל200 ואותו סיפור הייתי משלם עוד פעם ועוד פעם ובסוף  הפסקתי לשלם (ולא קיבלתי שפעת )שברתי 7מכשיריםבשנה האחרונה ותוך זמן קצר קניתי חדש .שום דבר לא עובד א"א להילחם בכוח אני חסר אונים 

הכל במשורה.

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.50 שניות

Are you sure?

כן