ברוכים הבאים, אורח

תאווה, מתי תלכי? מתי?
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: תאווה, מתי תלכי? מתי? 715 צפיות

תאווה, מתי תלכי? מתי? לפני 8 שנים, 3 חודשים #90026

אז.. אני כרגע ביום ה-33 למסעי..
למען האמת? כל הימים האלה לא היה לי קשה ממש..
עד אתמול.. אוי ואבוי, איזה ניסיון לא נורמלי נפל עליי.
הניסיון התחיל מלפני תפילת מנחה ועד לרגע זה ממש!
אבל באמת, עיקר מה שבאתי לומר כאן הוא,
ששמתי לב, שכשהתאווה נכנסת בי, היא לא הולכת עד שהיא דורשת את סיפוקה, ולצערי הרב, כל זמן שאני לא מספק אותה אני ממש מרגיש כמו מכור שלא הביאו לו את המנה שלו..
מאוד קשה לי להתרכז בדברים, קשה לי עם לחץ, קשה לי להתמודד עם סדר היום, ואני מרגיש חלוש ומותש עד שאקבל את הסיפוק של התאווה.
וזה נמשך ונמשך.. מתי התאווה תלך? מתי פשוט אפסיק לחכות למנה הבאה?
ובעיקר נורא נורא כבד עליי העניין של הסדר יום שלי, אני פשוט מרגיש שאני חייב לספק את התאווה שלי, וזה מונע ממני להמשיך בסדר היום כרגיל. אני לא רגוע כל כך. כל הערה קטנה שמישהו מעיר לי זה מאוד מכביד עליי, וזה בדר"כ משהו שלא קורה. זה קורה רק כשאני תאו.
טוב, אבל זה בטח לא ישאר ככה עד 120, נכון?
בטוח שלפני זה התאווה תלך ממני.
למשל אם אני בעזרת ה' לא אספק את התאווה שלי לא משנה מה, אפילו אם אני מרגיש שאני מת, לא אספק אותה, אז מתישהו היא תלך, מתישהו בטוח היא תלך. ריבונו של עולם! קח את התאווה ממני!
גם אתמול בגלל שנכנסה בי התאווה ולא עזבה אותי, פחדתי להיות על המיטה שלי בחדר, כי אני יודע מה היה יכול לקרות אם הייתי עולה עלייה.. לכן החלטתי שהלילה אני אשב על הכסא ופשוט אשן על השולחן. אשים איזה כרית מתחת לראש, ואשן שם. אבל זה ממש לא היה לי נוח אז ישנתי על הרצפה. גם זה לא היה כל כך נוח, אבל עדיף מאשר לעלות על המיטה, כי זה פשוט סכנת נפשות. ה' יצילנו.
לא פשוט לי בכלל 

העיקר זה תודה והודאה.
על כל יום נקי תגיד תודה רבה לקב"ה ששמר אותך נקי.

תגובה: תאווה, מתי תלכי? מתי? לפני 8 שנים, 3 חודשים #90036

• כהן1
  • רצף ניקיון נוכחי: 3 ימים
  • חבר ותיק
חזק ואמץ אחי  אין לי מילה פשוט גבורה אמיתית

תגובה: תאווה, מתי תלכי? מתי? לפני 8 שנים, 3 חודשים #90298

• נתן במתנה
  • רצף ניקיון נוכחי: 1823 ימים
  • דירוג פלטיניום
מוכר. 
התחושה הזו שאי אפשר בלי. והלחץ, והמתח, והתחושה של הדגדוג מאחורי המוח, ושזה לא מרפה, והתחושה שעוד רגע וכמעט אין ברירה, ואי אפשר להתרכז בכלום.
כן, לזה קוראים התמכרות לתאווה. ואני סובל ממנה. 
אתך, מקווה שתשרוד את הימים האלה, ושתצליח לחוות גם את המפוכחות הרגועה יותר שמגיעה אחריהם. 
רק להיום
רק להיום
רק להיום 
רק להיום 
רק להיום 
רק להיום
ה' הוא האלוקים.
ולא התאווה
אבא אוהב העלה אותי לרכבת ההחלמה בכ אדר תשע"ב, היום בו הפנמתי שהתאווה היא חלק ממני, והיא תשאר כזו עד ליומי האחרון, ופניתי לעזרה.
סיפורי האישי

תגובה: תאווה, מתי תלכי? מתי? לפני 8 שנים, 3 חודשים #90307

• שלמה די דיינו
  • רצף ניקיון נוכחי: 366 ימים
  • דירוג פלטיניום
אחי היקר אשריך!
התיאור שלך כ"כ מוכר לי!
אני יכול לומר לך דבר אחד שחיזק אותי זה המשל על אותו אחד שהיה תלוי על עץ בין השמים לארץ, בוכה ומפוחד מכך שלא יצליח לאחוז בענף וייפול למוות לתהום.. עד שאחד מחבריו אמר לו שפשוט ירפה מהאחיזה והכל יהיה בסדר, והוא בשלו לא מוכן לשחרר.. עד שכבר לא הצליח ושחרר את ידיו וגילה שהקרקע הייתה כמה סנטימטרים מתחתיו...
תדע לך שבאיזה שהוא שלב שה' יודע מתי הוא, ה' ישחרר בשבילך את התאווה, התוצאות הם בידיים של ה', ההשתדלות בידיים שלנו!
ובהקשר לזה אשריך לגמרי על ההשתדלויות המטורפות של השינה על הרצפה ועל השולחן! תאמין לי שה' רואה את זה!!
 אני רואה הרבה פעמים שזה כמו בועה שמתנפחת ולבסוף מתפוצצת.. זה ממש ככה עם התאווה שלנו..
אוהבים אותך אחי היקר! שיהיה לך יום נקי נוסף

תגובה: תאווה, מתי תלכי? מתי? לפני 8 שנים, 3 חודשים #90311

• טוהר הלב
  • רצף ניקיון נוכחי: 63 ימים
  • חבר ותיק
נחמן נתן!
מחזיק לך אצבעות על התמודדות!!! 
שאפו..... לגמרי.....
אם יורשה לי להעיז
מסיוריי הרבים בפוסטים הנהדרים בפורום משתמע לי שהמצטרפים לתוכנית 12 הצעדים מצליחים במידה מסוימת לעקוף את המלחמה של ראש בראש מול התאווה בטכניקה הבסיסית שלהם הכניעה....
לי באופן אישי המלחמה של הראש בראש רק הזיקה..... אף על פי שאין לי עדיין את האומץ לגשת לקבוצה.........
לך.... בדוק..... נראה לי שזה יועיל לך מאוד....... ואני מאמין שניסיונות תמיד יהיו אבל מלחמה ראש בראש לא.....
הלוואי שאלוקים ייתן לנו עוד יום נקי.................. אפ' אחד.........

תגובה: תאווה, מתי תלכי? מתי? לפני 8 שנים, 3 חודשים #90331

• חסר אונים
  • רצף ניקיון נוכחי: 10 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • אבאל'ה, אני אסיר תודה!
לצערי התאווה לעולם לא תלך, התאווה היא כוח החיים.
אבל בעזרת אלוקים אנחנו נלמד פתרונות חדשים לבעיות שלנו בחיים. להתמודד למשל.
בהצלחה
"אלוקי תן בי הדעת,
להבחין בין אמת לחלום,
לב מבין ואוזן שומעת,
הן על כפיך נשאתני הלום".

תגובה: תאווה, מתי תלכי? מתי? לפני 8 שנים, 3 חודשים #90333

תודה רבה לכם צדיקים התמיכה שלכם מאוד חשובה!
אשריכם! 
מאחל שנזכה כולנו לשפיות ולשלות הנפש באמת

העיקר זה תודה והודאה.
על כל יום נקי תגיד תודה רבה לקב"ה ששמר אותך נקי.

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.38 שניות

Are you sure?

כן