ברוכים הבאים, אורח

אני רוצה להיות מלך עלוב
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: אני רוצה להיות מלך עלוב 486 צפיות

אני רוצה להיות מלך עלוב לפני 8 שנים, 3 חודשים #90028

פעם כשעבדתי על מידת הסבלנות באחת ההרצאות נאמר כי "הקב"ה הוא מלך עלוב", שפירוש הדבר שאנחנו במעשים שלנו פוגעים בו וגורמים לו להרבה עלבון, אבל הוא בתגובה לא מגיב ולא מעניש
בגלל זה אסור לנו לכעוס, לנקום ולעשות רע.
כי מלכינו לא כזה.

ציטוט מהתנ"ך שאביא מ מיכה פרק ז'

יח מי-אל כמוך, נושא עוון ועובר על-פשע, לשארית, נחלתו:  לא-החזיק לעד אפו, כי-חפץ חסד הוא.  יט ישוב ירחמנו, יכבוש עוונותינו; ותשליך במצולות ים, כל-חטאותם.  כ תיתן אמת ליעקוב, חסד לאברהם, אשר-נשבעת לאבותינו, מימי קדם.

אני כרגע מחפש פח מספיק גדול לשים בו את כל הצרות שלי ולהתחיל לבנות את עצמי מחדש...

מקוצר רוח /לשעבר

שמחת חינם /לשעבר

Legopart /לשעבר
נערך לאחרונה: לפני 8 שנים, 3 חודשים על ידי מקוצר רוח.

תגובה: אני רוצה להיות מלך עלוב לפני 8 שנים, 3 חודשים #90048

ותשליך במצולות ים, כל-חטאותם

אני כרגע מחפש פח מספיק גדול לשים בו את כל הצרות שלי ולהתחיל לבנות את עצמי מחדש...

אין צוך בפח אשפה, הים די גדול.

אין שום דבר בעולם שיכול לגרום לקב"ה לאהוב אותי פחות

תגובה: אני רוצה להיות מלך עלוב לפני 8 שנים, 3 חודשים #90297

• נתן במתנה
  • רצף ניקיון נוכחי: 1823 ימים
  • דירוג פלטיניום
כשאני קורא את מה שאתה כותב, או ליתר דיוק, כשאני קורא את מה שאתה כותב באתרא קדישא הדין, אני מדמיין אותך שם..
מרגיש ראוי לעונש. מנגב את הידיים עם סבון, שוטף חזק, שלא יישאר ריח, מתפלל שאלוהים ינגב במצולות הים את כל חטאיך, זועק שאתה רוצה להשליך את הכל לפח. מרגיש אולי שאתה כועס עליו, אבל הוא עלוב שכמוהו, נעלב ואינו עולב חזרה. 
מתפלל לפח הגדול, בו כל השעות והימים והדקות הקטנות, וכל הרגשות והריגושים ייזרקו, ותוכל סוף סוף לעבוד אותו בלב טהור וזך, נקי ומשוחרר. 

גם אני עברתי את החוויות האלה, וכאן, באתרא קדישא הדין, העזתי לתת להם ביטוי. מקווה שתמצא את דרכיך, ואת החופש לדבר על החטא ועל העונש שאתה חושב שאתה זכאי ושאלוהים בטובו לא נותן לך, וללמוד, דרך אנשים שכאן, שניתן למצוא גם את חסדו של אלוהים ולא רק את רחמיו שכובשים את כעסיו.

אתך
נתן במתנה 

אבא אוהב העלה אותי לרכבת ההחלמה בכ אדר תשע"ב, היום בו הפנמתי שהתאווה היא חלק ממני, והיא תשאר כזו עד ליומי האחרון, ופניתי לעזרה.
סיפורי האישי

תגובה: אני רוצה להיות מלך עלוב לפני 8 שנים, 3 חודשים #90303

• פנימה
  • רצף ניקיון נוכחי: 3460 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • "...ואם לא עכשיו אימתי"?
תודה 'נתן במתנה' היקר
התגעגעתי לנופת צוף אמריך.
ריגשת אותי. כרגיל.

תודה שאתה איתנו.
אוהב 
'פנימה'

- "מצבי היום לא משקף את האני הפנימי האמיתי שלי, אלא רק את מה שעשיתי בחיים עד היום".
- "עיקר כוחו של האדם הוא להודות בחולשתו ולפנות אל ה'. זה הכוח הגדול של האדם" - הרב מנחם פרומן.
שיהיה יום טוב ונקי - לך לי ולכולנו
----------------------------------------------------------
לסיפורי האישי - פנימה

ליומן המסע שלי - חיים פנימיים

נערך לאחרונה: לפני 8 שנים, 3 חודשים על ידי פנימה.
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.36 שניות

Are you sure?

כן