ברוכים הבאים, אורח

נראה לי שאתייאש
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: נראה לי שאתייאש 589 צפיות

נראה לי שאתייאש לפני 8 שנים, 2 חודשים #90708

אין לי תחליף לתאווה.
הדבר היחיד שאני באמת אוהב ושבאמת מעניין אותי בחיים זה תאווה.
אני מגיל קטן אוהב נשים.
אחרי הנפילה האחרונה שלי (ממש לא מזמן לפני איזה יומיים בערך) החלטתי לקחת שוב את האתגר של ה-90 יום.
ודווקא הייתה לי הרבה מוטיבציה ואפילו הדפסתי לעצמי את הטבלה של ה-90 יום שרואים את התאריך וכל יום רשום שם וכו' וכו' וכתבתי לעצמי שאני מתחייב לעשות כמה דברים לפני שאני נופל ואם אני ח"ו נופל אז אני צריך גם כן לעשות כמה דברים.
אבל אתמול בלילה פשוט חשבתי שאני אתייאש כבר וזהו. לא יודע, אני חושב שאני לא יכול פשוט. אין לי הרבה עיסוקים ודי משעמם לי בחיים, רק התאווה זה מה שנותן לי חיות ושמחה.
איי... אם רק היה אפשר ללכת לישון ולקום בתור אדם נורמלי בלי תאווה מטורפת ובלי לרדוף אחרי נשים.
אם רק הייתי יכול להיות אדם פשוט, לצאת לטייל בשמחה בארץ בכל מיני מקומות יפים, ולהעסיק את עצמי בכל מיני תחביבים.. ופשוט להנות מהחיים.
אבל מגיל קטן כל מה שמעניין אותי זה נשים.
אבל גם יש פה טובה גדולה כי זה מרמז לי כנראה על התיקון שלי ועל השליחות שלי בעולם שיכול להיות שאני פשוט באתי לעולם הזה כדי לתקן את התאווה הזאת לגמרי. 

אבל אחרי הכל אני אומר לכם בשיא הרצינות שאין לי מושג מה הולך לקרות איתי מכאן ולהלאה. אולי אני אפול היום או בזמן הקרוב. אולי לא.
לא יודע אני מבולבל. 
וה' הטוב יהיה בעזרי

העיקר זה תודה והודאה.
על כל יום נקי תגיד תודה רבה לקב"ה ששמר אותך נקי.

נערך לאחרונה: לפני 8 שנים, 2 חודשים על ידי נחמן נתן.

תגובה: נראה לי שאתייאש לפני 8 שנים, 2 חודשים #90709

גם אני מיואש לעיתים. מאחל לנו שהשם יתן לנו תקווה. וגם הדרכה איך למצוא בו מה שאנחנו מחפשים בנשים (או בגברים, איש איש ותאוותיו)

תגובה: נראה לי שאתייאש לפני 8 שנים, 2 חודשים #90712

• טוהר הלב
  • רצף ניקיון נוכחי: 63 ימים
  • חבר ותיק
אח יקר!
היאוש..... הוא אופציה..... אבל לא תמיד רלוונטית....... כי מה זה יעזור..... ואפרט:
תבודד שעה מ24 שעות ותתחיל לחשב אותה
בשעה הזאת אתה יכול לכמוה בכל לב לפנטזיה מסוימת.... וליהנות...... כי באמת בחלק הזה אז ההנאה מטורפת ההורמנים משתוללים בקיצור מסיבמבה אחת גדולה ואז... ליפול.... ובחצי שעה הבאה להתבאס......
או חצי שעה להתבאס על הקושי לעצור את הכמיהה האסורה ולאחר הניצחון ליהנות בצורה מטורפת.......
אז לעת עתה אין הבדל כי בין כה אני יהנה השאלה בחצי שעה הראשונה או השנייה.....
אבל..... שכחנו נקודה אחת... שאחרי שהשעה הזאת הסתיימה אז מגיעה שעה נוספת ואח"כ עוד שעה וכן הלאה......
וכעת מגיע ההבדל...... אם עצרתי את עצמי.... שעות אלה הופכות לעונג וקורת רוח מטורפת........ ואם נפלתי אז אני בבאסה הזויה ותסכולים אדירים........
טוב זה לקטע למה לא כדאי להתייאש....
ועוד נקודה.... שעזרה לי באופן אישי.... תכנס לטבלת ה90 ותראה כמה רצף מצטבר...  של נקיות יש לך בלי קשר להפסקה של הנקיות האחרונה ותתעודד כי גם אם התחלתי ספירה חדשה ימי נקיון מצטברים יש לי ובשבילי זה גאווה שהצלחתי בסה"כ להישמר ללא נפילות תכופות......
מקווה שעזרתי....
בהצלחה רבה.......

תגובה: נראה לי שאתייאש לפני 8 שנים, 2 חודשים #90714

• חוסידל
  • רצף ניקיון נוכחי: 2917 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • אוי מיין וועלט .....
נחמן,,,,
נתן,,,,

גיוועלד!!!!!!!!
אין שום יאוש בעולם,,,,,,,

רבינו קורא לך לרוץ לקבוצות ולצעדים, ולהתחיל לחיות,
כי יש כמה מיני חיים אבל היום חייתי חיים טובים,

אבא אוהב גילה לי את האור ברח' ניסן תשע"ה בכנס של שמור עיניך

נאר אמונה אין בורא כל עולמים...ומבלעדי עוזך ועזרתך אין עזרה וישועה

תגובה: נראה לי שאתייאש לפני 8 שנים, 2 חודשים #90721

תודה רבה על התמיכה..
לפני ממש לא הרבה זמן נפלתי. פעמיים. בהתחלה נפלתי ואחרי זה נקיתי את עצמי ואז שוב נפלתי ממש בזמן קצר וזה הבהיל אותי שיש 2 נפילות ברצף עזבתי את זה ואמרתי לעצמי שניקח הפסקה של איזה שבוע בערך.
זה פסיכי איך אחרי 45 יום בערך הלב שלי בער ממש לפני הנפילה (וגם מחילה מכבודכם אבל בנפילה יצא לי הרבה מאוד זרע כי המון זמן לא אוננתי) ועכשיו יום/יומיים אחרי הנפילה הכואבת חזרתי לזה שוב וזה כבר לא כואב כל כך.
מכירים את ההרגשה הזאת של נפילה כואבת מאוד אבל אם אחרי זה חוזרים ליפול אז אין כאב ממש?
יש קצת כאב אבל לא משהו רציני..
בקיצור, מקווה לטוב, תודה על הקריאה.

העיקר זה תודה והודאה.

תגובה: נראה לי שאתייאש לפני 8 שנים, 2 חודשים #90722

נחמן נתן כתב on 30 יוני 2016 11:53:

מכירים את ההרגשה הזאת של נפילה כואבת מאוד אבל אם אחרי זה חוזרים ליפול אז אין כאב ממש?
יש קצת כאב אבל לא משהו רציני..
בקיצור, מקווה לטוב, תודה על הקריאה.

מבחינתי זה הכאב הכי גדול, כל כך כואב עד שכבר לא כואב, אדישות, הכל משעמם, מה כבר יכול לתת חיות בעולם השחור והדפוק הזה...
סוג של מוות רוחני.

יש חיים לאחר המוות.
אני מעיד.

תגובה: נראה לי שאתייאש לפני 8 שנים, 2 חודשים #90723

למרות שאני חייב להגיד שאחרי איזה 40 יום נקיים אני הרגשתי הרבה יותר טוב והרבה יותר חי וממש נהניתי לעשות כל מיני דברים שבקדושה והייתה לי חיות גדולה..
אבל אז שוב נפלתי והיום גם כן נפלתי פעמיים.
אני חושב שאין לי כוח רצון מספיק חזק. לא בטוח שאני מכור, כי יש פעמים שאני מצליח להחזיק את עצמי ולא ליפול אפילו אם כבר החלקתי אבל לפעמים אני נופל בלי בעיה ממש כי פשוט מאוד אין לי הרבה כוח רצון.
מאחל לכולנו נקיות אמיתית

העיקר זה תודה והודאה.

תגובה: נראה לי שאתייאש לפני 8 שנים, 2 חודשים #90724

מה ז'תומרת אין לי כוח רצון?
לך לחנות ותקנה רצון...
מאיפה אמורים לגייס רצון?
מהי נקודת הבחירה שלך כרגע?
אם היו נותנים לך אפשרות להכניס לכיס כדור גומי שפשוט לוקח ממך את התאווה, אתה מעוניין?
אז מי אמר שאתה לא רוצה?
בפשטות אין דבר כזה לא רוצה מספיק, בנפילה כזו שכולנו ראינו כמה לא רצית...

תגובה: נראה לי שאתייאש לפני 8 שנים, 2 חודשים #90729

• מוטי ראוי
  • רצף ניקיון נוכחי: 100 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • חי ומרגיש בזכות אלוקים ובאמצעות שמור עיניך וחברים
מצוין
הייאוש הזה = חוסר אונים,
אני לא יכול לבד
צעד 1
צעד 2,
צעד3
אנא ה' הושיעה נא,
אחוז היום בידו המושטת,
והוא ישא אותך על כפיו בקושי ,
דרך צלחה
מוטי
חבר שמור עיניך,
ובחסדי ה' ולא בכוחי נקי מט"ז שבט תשע"ב, 09/02/2012,
והנני אסיר תודה על כך, ומתפלל לשפיות גם היום.
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.36 שניות

Are you sure?

כן