ברוכים הבאים, אורח

הצורך להתחבר ?
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: הצורך להתחבר ? 404 צפיות

הצורך להתחבר ? לפני 8 שנים, 1 חודש #92495

• Rondo
  • דירוג פלטיניום
שלום חברים ישנים וחדשים 

אני מכור עד עמקי נשמתי שניסה לפני כמה שנים להפסיק ביליתי פה באתר כשנה שנה וחצי -אני חילוני כבן 45 דבר נוסף שידעתי מראש -זה ששיטת הצעדים איננה מתאימה לי -אבל חשבתי שאם אתערבב עם החברים אקח מה שארצה ואזרוק מה שלא ארצה ותקופה זה גם עבד חלקית השימוש שלי כבר לא היה ברמת האובססיה ואני חייתי עם זה טוב -בשלב מסוים החלה הדרדות פיתחתי אובססיה חזקה יותר ואני לא רוצה לפרט כרגע 

שנתיים אחרי זה קרה בום 

סערת רגשות שגרמה לי להשתגע עקב האובססיה שלי ברמה שלא חויתי מעולם!!!

הביאה אותי לעצור את הטירוף של הפורנו 

אני כרגע נקיי כ55 יום יום היו לי משברים קטנים אבל ברגע ששחזרתי בראש את רגע המשבר העמוק דחויתי -פשוט פחדתי פחד מוות לגעת בעצמי -זה עדיין חזק מאד אצלי רגע המשבר ההוא מלווה אותי כמעט כל יום 

האם עליתי פה על סטארט אפ ? 

האם אצליח לשחזר את ההרגשת המשבר שחויתי כל פעם מחדש 

כרגע זה לא נראה לי דועך 

בכל אופן תודה על ההקשבה 

והאם מישהו יכול להפנות איתי לדיונים בנושא 

מדוע הנפש שלי צמאה כל כך לחיבור הזה שנגרם לי על ידי צפיה בפורנו 

תגובה: הצורך להתחבר ? לפני 8 שנים, 1 חודש #92496

אוהבים רונדו! כיף שחזרת
וסליחה על האגואיסטיות, אבל טוב לי שיש חילונים/גוים בתוכנית שאולי אולי אולי אוכל לקבל את זה שהבעיה שלי עם לאונן ולפורנן זה לא בגלל שאני לא מספיק צדיק...

אוהבים

תגובה: הצורך להתחבר ? לפני 8 שנים, 1 חודש #92502

• מוטי ראוי
  • רצף ניקיון נוכחי: 100 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • חי ומרגיש בזכות אלוקים ובאמצעות שמור עיניך וחברים
איזה יופי חבר
כיף לראות חברים מהעבר
אם אני זוכר טוב נפגשנו בכנס הראשון,
מקווה שתמצא כאן תועלת שוב
אוהבים
מוטי
חבר שמור עיניך,
ובחסדי ה' ולא בכוחי נקי מט"ז שבט תשע"ב, 09/02/2012,
והנני אסיר תודה על כך, ומתפלל לשפיות גם היום.

תגובה: הצורך להתחבר ? לפני 8 שנים, 1 חודש #92509

שלום חבר
אגיד את האמת ורק את האמת. אני נורא מזדהה עם מה שאמרת "אני מכור עד עמקי נשמתי​". גם ציינת שחזרת להתמכרות באובססיה גדולה יותר, זה התמכרות. התמכרות מתפתחת למימדים עצומים. בהתחלה זה פורנו ולאונן, אח"כ לפלרטט קצת, זונה, נשואה, וכו'...
גם כתבת "האם אצליח לשחזר את ההרגשת המשבר שחויתי כל פעם מחדש", זה עבודה קשה. כשאני מתחתית אני עושה הכל כדי לצאת, וכשעובר קצת זמן אני מגלה שאני יכול לחפור עוד, לעוד תחתית חדשה. חסר אונים, אין לי מה לומר.
מה שאני לא מבין זה שאמרת "ידעתי מראש -זה ששיטת הצעדים איננה מתאימה לי -אבל חשבתי שאם אתערבב עם החברים אקח מה שארצה ואזרוק מה שלא ארצה". אני לא אחד שאומר שכולם צריכים צעדים ושא"א אחרת. אבל "לא מתאים", נישמע לי קצת מוזר משום מה. וזה גם נישמע היפך צעד אחד. מצד אחד אתה נפלת לאובססיה חמורה שמוכיח לך מעל כל ספק שאתה מכור כמו שכתבת. אבל מצד שני אתה מנסה להפסיק בכוח עצמך.
בקיצור בלי לישפוט, כי הייתי שם כ"כ הרבה פעמים (כמובן עם התאוה וההתמכרות האישית שלי), אני מבין לגמרי את המקום הסותר הזה של חסרות אונים, וניסיון ללקיחת אחריות. אבל לצערי שום דבר לא עזר לי מלבד הצעדים. אז אין לי עיצה מלבד החיזוק שאני מאוד מקווה שתצליח, ואני מזדהה.
בהצלחה

אין שום דבר בעולם שיכול לגרום לקב"ה לאהוב אותי פחות

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.34 שניות

Are you sure?

כן