ברוכים הבאים, אורח

חברה הצילו!
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: חברה הצילו! 462 צפיות

חברה הצילו! לפני 8 שנים, 1 חודש #92888

• שטיסל
  • רצף ניקיון נוכחי: 13 ימים
  • חבר ותיק
הצלחתי לשמור 14 יום שלמים בלי לראות פריצות או לאונן ואז נכנסתי ללופ של נפילות בימים האחרונים ואני לא יודע איך לצאת מזה, בבקשה תעזרו לי.
לילה טוב

תגובה: חברה הצילו! לפני 8 שנים, 1 חודש #92892

לא בא להציע שום דבר
אבל מראה שאני כאן.
ומאחח לך שאלוקים ישחרר אותך
בעצתך

תגובה: חברה הצילו! לפני 8 שנים, 1 חודש #92899

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום

הנה, אנחנו מושיטים יד, תתחבר לחברים תיצור קשר טלפוני עם חברים, ואולי גם תקפוץ לקבוצות, והחלמה החלה, זה מפחיד, אבל לא מצאתי משהו אחר.

אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: חברה הצילו! לפני 8 שנים, 1 חודש #92907

• ezrarolo
  • רצף ניקיון נוכחי: 3 ימים
  • חבר חדש

אני גם כן חדש פה באמת ובפורום, ועוד לא הספקתי לקרוא את כל הדברים החשובים באמת. אבל בכל זאת אני אנסה לעזור עם הניסיון הקטן והכואב שלי בנושא.
"הבטלה מביאה לידי שעמום, והשעמום מביא לידי חטא".
זה הגורם מספר אחת לנפילות אצלי. אני מניח שזה אולי נוגע לעוד אנשים.
כאשר אתה כל הזמן עמוס: עובד/לומד/משחק, אין לך יותר מידי זמן של בטלה שבו אתה מנסה לחפש דברים מרגשים לעשות. אמנם, אני יודע, שאם עכשיו משעמם לי ואין לי מה לעשות- אני מועד לנפילה. זהו הזמן שאני הכי צריך להיזהר בו, כי כאשר אין לך מה לעשות- אתה תעשה את הדבר הכי מעניין שקופץ לך לראש...
לכן, לדעתי, אם אתה מנסה להימנע מנפילות, תנסה לנצל את הזמן שלך ולא להתבטל סתם, כי זה גורר תוצאות לא טובות במיוחד.
אז העצה שלי היא לנסות למצות את הזמן כמה שיותר, החופש/בין הזמנים הוא תקופה מאד מועדת לפורענות כי בתקופה הזאת יש הרבה מאד זמן פנוי. לכן, כדאי לנסות לעשות משהו עם כל הזמן הפנוי הזה.
מקווה שאנשים מסכימים איתי...

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.39 שניות

Are you sure?

כן