ברוכים הבאים, אורח

מנסיוני האישי
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: מנסיוני האישי 507 צפיות

מנסיוני האישי לפני 8 שנים #93143

קצת באיחור,
אבל מנסיוני האישי (ושוב, ברור שישנם רבים שאצלם העסק שונה), הבעיה שלי ששנים רבות הייתי בטוח שהיא בבעיות של קדושה (מין, בשפה שאיננה ישיביש),  איננה כלל מינית ואיננה אינטרנטית, הבעיה שלי כפי שמזוהה אצלי היום הינה ריגשית-נפשית, חוסר חיבור עמוק מאוד לעצמי,לסובבים אותי לחיים סביבי ולבורא שבראני, ניתוק מהחיים בעוצמות עזות מאוד.
היום,  תודה לאלוקים על תוכנית שנותנת לי כלים מיוחדים למודעות עצמית ולחיבור אליו יתברך, אני כבר לא צריך להגיע למין בשביל לדעת שאני מנותק-כבוי-בסכנה!!! 

היום,  אני יכול לשבת על אינטרנט פתוח ולהיות מחובר, ולשבת ( להבדיל ) על הגמרא ולהיות מנותק.

היום,  הבעיה-המטלה-האתגר היומי שלי הינו להתחבר לחיים, לעשות צעדים בענין.
היום,  צורת הבריחה שעימה אני מתמודד מתבטאת בעיקר במין ברחוב ובבריחה לסירטי אלימות, למה אלימות? ככה. יש לזה הסברים ריגשיים אבל זה כלל לא משנה. 

אני חושב שסתם הארכתי ובירברתי, אבל רציתי להדגיש מאוד ברור, שאצלי בתור בן אדם לא רגיל (ילד מיוחד לאבא אוהב!), שמבין שהוא חולה, שמבין שזה כלל לא משנה למה אני מכור למין ואחרים מכורים לאוכל.הימורים.סמים.אלכוהול.תלותיות. ועוד סוגים רבים אחרים.
מה שמשנה זה ההבנה שקיימת כאן בעיה והבעיה היא בצורת התנהלות הראש שלי ולא.לא.לא. באינטרנט, ויש לי כאן פיתרון מיוחד. שהשם יעזור ואשתמש בו.היום.

אריאל,
אני בהתחלה,,, אני מנסה,,,, אני מתבייש,,, אני מפחד,,, אני מקווה,,, אני מייחל,,, אני מתפלל !!!!!!!!

תגובה: מנסיוני האישי לפני 8 שנים #93180

הוי אריאל כתב on 28 אוג' 2016 16:06:

היום,  אני יכול לשבת על אינטרנט פתוח ולהיות מחובר, ולשבת ( להבדיל ) על הגמרא ולהיות מנותק.

- תודה אריאל. הוי כמה שזה נכון !

"הִשְׁבַּעְתִּי אֶתְכֶם בְּנוֹת יְרוּשָׁלִָ ם אִם תִּמְצְאוּ אֶת דּוֹדִי מַה תַּגִּידוּ לוֹ שֶׁחוֹלַת אַהֲבָה אָנִי."

תגובה: מנסיוני האישי לפני 8 שנים #93198

• אלי
  • רצף ניקיון נוכחי: 82 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • המשימה אפשרית, אחרת לא היינו מקבלים אותה!!!
תובנה מאוד עמוקה, שאפשר לתמצת במשפט אחד: צריך להתחבר לחיים!

ברגע שמתנתקים מתחילים למות. ההתמכרות שלנו לתאווה זו רק אחת מהדרכים למות.

תגובה: מנסיוני האישי לפני 8 שנים #93296

• קדימה הלאה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2 ימים
  • דירוג פלטיניום
שלום אריאל! 

מזדהה מאוד עם השיתוף שלך.

רק להיום יש לי 3 משימות בחיים להיות נקי להתקדם בצעדים ולקחת טיפול.
אף אחת מהם אני לא יכול לעשות לבד אבל אלוהים יכול ולכן אני צריך למסור לו את כל חיי ולסמוך עליו שהוא יעשה את זה בדיוק הנכון בשבילי.

רק להיום מתפלל לקבל את החיים כמו שהם.

אסירות תודה לאלוהים אוהב על התקדמות מדהימה!

תמיד אשמח לעזור! ניתן לשלוח הודעה פרטית במקרה שצריך..
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.38 שניות

Are you sure?

כן